JADERNÝ ŠAMAN PROMLOUVÁ / 3

13. května 2011 v 20:33 |  některé i nadčasové informace které nemusí vždy rezonovat s vaším poznáním a vnímáním současnosti
.
Domov nebo ubytovna - jaderný šaman promlouvá o vlivech na zdraví
Při třetím setkání se jaderný šaman věnoval utajeným výzkumům geopatogenních vlivů (GPZ - geopatogenních zón) na lidské zdraví. U každého člověka nebo i zvířete se vliv projevuje jinak, ale některé účinky jsou společné všem. U někoho to je únava a vyčerpání, u jiného oslabená imunita, dále alergie různých typů, jinde nádorová onemocnění a také bolesti kloubů, hlavně kyčlí. A v poslední době samozřejmě marné snahy o hubnutí a snížení nadváhy.
Za šamanem jednou přišla mladá ženu, která onemocněla nádorovým onemocněním kůže. Příbuzní jí poradili obrátit se na něj a požádat jej o pomoc se svým zdravím. Žena tak učinila a šaman pro ni připravil bylinky. Také prověřil její dům, zda neleží na geopatogenní zóně jako podzemní řeka nebo tektonický zlom. Dům obešel s virgulí, jejíž účinky měl ověřené mnoha zkušenostmi během své dlouhé praxe. Mohl se tak na údaje virgule spolehnout, protože je měl ověřené praktickými činnostmi.
Po vyšetření domu bylo jasné, že pacientka musí kvůli svému zdraví své lůžko přemístit o několik stop dál. Lůžko měla umístěné na geologické poruše, která jí dle zkušeností jaderného šamana způsobovala zmíněné potíže. Díky bylinkám a přemístění lůžka byla schopná se vyléčit bez klasických chirurgických nebo chemoterapeutických léčebných zásahů! Její zdraví a organizmus opět začali vzkvétat.
Ze zkušenosti šamana plyne, že v 75% případů nádorových onemocnění leží pacienti na nevhodném místě a že geologické jevy a nádorová onemocnění jsou spolu často spojeny. To proto, že geologické anomálie jsou obvykle provázeny geopatogenními vlivy - i když původ některých geopatogenních zón může být i jiný. Šaman si je jist tím, že ani takovéto informace nepohnou státní úřady k nějaké akci.
V dnešní době se staví, kde to jde. I tam, kde by Indiáni a další domorodé národy nikdy nepostavili ani kurník. Hlavně aby investor a developer vydělal miliony dolarů. Jedním z pěkných příkladů jsou mokřady, kde příroda čistí vodu. Do mokřadu proudí voda energeticky znečištěná, za ním je však čistá a pitná. Jak to příroda dělá, nevíme, ale víme, že to funguje. Avšak radní ve spolupráci se stavebním úřadem rozhodnou, že mokřad zavezou stavební sutí a všelijakým šuntem a až navezený materiál slehne, dojde ke změně užívání parcely.
Z ní se stane parcela stavební, která má daleko větší hodnotu. Započne stavba inženýrských sítí, později domů. Lidé se nastěhují - a začnou marodit. Investoři a úředníci zapoměli přikázat vodě, aby tekla jinudy, ostatně šaman stejně pochyboval, že by je poslechla. Teče dál, jenže pod zemí a vytváří vodní geopatogenní zóny, které jsou umocněny nekvalitním materiálem navážky. Takových zón teď jsou tisíce, proto je i tolik těžce nemocných lidí, kteří se nemohou uzdravit.
Podobných zkušeností nasbíral šaman během svého "jaderného" života tisíce. Je tedy jasné, že spoustě zdravotních problémů se můžeme vyhnout, když postavíme svůj dům na správném místě a vynecháme místa nevhodná, jako jsou místa s tektonickými poruchami, geologickými zlomy, podzemní vodou a podobně.

Praktické tipy:Ať už máte dům nebo byt, nechte si jej analyzovat na přítomnost geopatogenních zón, informačních a vysokofrekvenčních polí (pojednání o nich v další kapitole). Jakmile budete analýzu mít, přestěhujte nábytek, pokud je třeba, tak, abyste v zóne nespali ani nepracovali ani neodpočívali. Pokud nevíte, kdo by vám mohl analýzu zón udělat, hledejte, hledejte, hledejte. Kdo hledá, najde, i když to může pár týdnů trvat.


Zdraví David Peterson


...pokračování:


přeložil: Libor Bednařík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya