JADERNÝ ŠAMAN PROMLOUVÁ /4

13. května 2011 v 20:33 |  některé i nadčasové informace které nemusí vždy rezonovat s vaším poznáním a vnímáním současnosti
.
Vliv elektroniky na zdraví - jaderný šaman promlouvá
Je vůbec možné, aby moderní elektronika měla negativní vliv na zdraví? Ano, je. A proč nám o tom nikdo neřekne? Inu, jsou dvě možnosti. Protože o tom buď nikdo neví, anebo hůře - ví, ale nechce říci, protože se díky tomu vydělá velká spousta peněz. Mnoho stovek milionů a miliard dolarů.
Teď si představte, že posloucháte rádio se zajímavým pořadem, kam mohou zavolat posluchači. Pokud si posluchač před zavoláním neztlumí rádio, Vy uslyšíte v rádiu pískání. Tomuto jevu se běžně říká vazba. Pískání se vyskytuje i na koncertech, pokud není zvukař dostatečně zkušený. Tato pískání, průvodní jevy vazby, lze i lokalizovat - najít, v jakém místě v prostoru tato vazba, nebo-li rezonance, vzniká.
Vazbit (rezonovat) spolu může kde co. Rádiové vlny, televizní vlny, vlny mobilních vysílačů, bezdrátové připojení k internetu, bluetooth a další digitální přenosové signály. To všechno navíc rezonuje mezi sebou, říká šaman a navíc nevíme, s čím vším to ještě může vazbit. Rádiové vlny začínají na extrémně nízké frekvenci (3Hz, vlnová délka 62.137 mil - 100.000km) a končí na extrémně vysoké frekvenci (300GHz, vln. délka 0.04 palce - 1mm). Extrémně nízké frekvence se používají pro komunikaci s ponorkami, extrémně vysoké pro radioastronomii a vysokorychlostní mikrovlnný přenos dat
Když si vezmete půdorys bytu nebo domu, odborník může pomocí speciální tajné metody zjistit, zda v dané oblasti spolu nějaké frekvence rezonují. Pokud taková místa, kde k rezonanci dochází, tak je může do plánu bytu zakreslit. Oblast rezonance se nazývá stojatá vysokofrekvenční pole. Většinou mívají tvar kombinace oválu a elipsy, ale vyskytují se i tvary jiné. Pole může mít velikost od několika palců (jeden palec = 2.54 cm) po desítky yardů (jeden yard = 0.914 metrů). Do hry vstupuje fyzika, která říká, že vliv má i prostředí, ve kterém se toto děje. Můžete se o tom sami přesvědčit. Rádio hraje na některých místech lépe a na jiných hůře a to samé televize. To proto, že v některých místech má pole vln maxima a v jiných minima.
Proč je vlastně stojaté pole škodlivé? Šaman říká, že stojaté pole vysokofrekvenčního záření (wifi, bluetooth, televizní digitální vysílání,...) je místo, kde vzniká rezonance mezi dvěma nebo více podobnými frekvencemi vysílání a to je podmíněno i tvarem a vlastnostmi prostředí. Představte si vlnu, kde vzdálenost mezi jedním a druhým vrcholem se nazývá vlnová délka. Samozřejmě mluvíme o vlnách frekvence od 850 Mhz do 5,5 Ghz. Jedná se o mobilní vysílače, wifi, nejnověji digitální vysílání apod. Jde o částice elektromagnetického pole - fotony.
A podle teorie z roku 1924 fyzika Louise de Broglie je každý foton provázen vlnou, která nese informaci o této částici. Téhle vlně se začalo říkat Brogliovo klubíčko, protože daná vlna nakreslená na papír má tvar odpovídající klubíčku (stejně jako sinusoida nebo tangenta mají svůj specifický tvar). Zmíněné Brogliovo klubíčko u každé vlny má v sobě informace o té vlně. Klubíčko srdce nese informace o vlastnostech srdce, klubíčko jater o vlastnostech jater atd. stejně jako nese informaci o vlastnostech chování mobilní vlny, vlny wifi, televizního signálu a tak dále.
No a problém je v tom, že při pobytu ve stojatém poli Brogliovo klubíčko doprovázející moderní elektroniku velmi agresivně napadá Brogliova klubíčka lidského organismu. Čím kratší je vlnová délka, tím horší účinek na jakýkoliv organismus, protože se zmenšující se vlnovou délkou se zvyšuje agresivita a nevhodnost informací Brogliova klubíčka pro život. Po útoku (pobyt ve stojatém vysokofrekvenčním poli) je Brpgliovo klubíčko s informacemi o našem zdraví poškozeno, změněno k horšímu a imunitní systém zeslábne a my onemocníme.
U každého se to projeví jinak, dle jeho momentálního stavu. Velmi častý jev je neodůvodnitelný stres, kdy postižená osoba nemá nejmenší tušení, proč je tak vystresovaná. Dalším jevem je chronická únava a vyčerpání. A jedním z nejvážnějších důsledků pobytu ve stojatém vysokofrekvenčním poli je narušení některých specifických funkcí mozkové tkáně, mající na starosti regeneraci a obnovu organismu.
Právě poškození funkce regenerace organismu je tím nejvážnějším důsledkem pobytu ve stojatém poli. To způsobí, kromě již zmíněného, že organismu se při špatném stravování poškodí metabolismus a proces trávení, pokud potrava není taková, jaká by měla být (viz druhé setkání s šamanem). To potom působí, že nemůžete zhubnout a ve skutečnosti začnete přibírat. Pokud poškození dosáhne určitého bodu, ani standardní ani alternativní metody Vám nepomohou a s Vámi to začne jít z kopce. Hodně z kopce.
Velmi časté důsledky pobytu ve stojatém vysokofrekvenčním poli jsou úporné bolesti hlavy, bezdůvodný vysilující stres, chronická únava a vyčerpání, alergie a NESCHOPNOST ORGANISMU SE UZDRAVIT, A OPĚT OBNOVIT SVÉ SÍLY! Šaman tvrdí, že činnost mozku mající na starost signály k uzdravení těla je elektronikou poškozena!!!
Pro pořádek, pokud se budeme zabývat pouze elektromagnetickými vazbami, zjistíme, že do užívané mikrovlnné oblasti spadá například spinová rezonance železa a některé clusterové kmity vody. Železo potřebujeme k přenosu kyslíku a co se týče vody… pokud by z nás ráz em vyprchala tělesná voda, nezbude z nás skoro nic.

Praktické tipy:
Pro vliv moderní elektroniky platí stejné řešení jako pro domov (setkání s jaderným šamanem č.3 - Domov nebo ubytovna - jaderný šaman odhaluje utajované zdravotní objevy - zdraví). Nechte si udělat analýzu geopatogenních zón a stojatých polí. K tomu navíc vypněte všechno bezdrátové ve Vašem domě a používejte dráty. Pro internet, pro telefon i další přístroje. Nezapomeňte - vysoké frekvence škodí zdraví, proto pryč s výmluvami. Když používáte notebook, mějte jej na stole, nikdy na klíně. Chcete aby vás popálill? Když používáte stolní počítač, mějte jej alespoň tři stopy (cca jeden metr pozn. překladatele) od sebe.

Zdraví David Peterson

pokračování:


přeložil: Libor Bednařík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya