MAGIE VODY

8. srpna 2011 v 15:47 |  některé i nadčasové informace které nemusí vždy rezonovat s vaším poznáním a vnímáním současnosti
.
Vzorec H2O zahrnuje pouze určitý úsek z oblasti "vody", daleko větší a rozsáhlejší území toho, co všechno lze chápat pod pojmem "voda", však ponechává nezmapováno.
Stojíme před tajuplnou prasílou každé formy pohybu a každého tvůrčího pohybu, jež má svůj původ ve vodě. V prastarých časech byla "krev Země" nebo také ta "obyčejná" voda uznávána jako zprostředkovatel života.

"Vezměte si čistou skleničku vody a postavte ji na okno, za kterým svítí slunce a na zemi uvidíte známý fyzikální úkaz - duhové spektrum. Je krásně čisté, přesně tak. jak to má být. Proč? Protože souvisí s člověkem a jeho aurou. Aura se zabarvuje přesně v základních barvách duhového spektra. Pokud bychom vodu ve sklenici zakalovalovali, tak duhové spektrum už tak čisté nebude. Začne se vytrácet, zužovat a zešedne, až tam nebude vůbec nic. To znamená, že pokud já budu zakalovat svoji vlastní vodu v těle negativními myšlenkami, slovy i činy, nebudu se cítit dobře .
A teď si představte, jak každá voda, kterou si koupíte, prochází rukama, které mají možnost tu vodu ovlivnit. Uchování čisté vody v nás se dělá různými způsoby. Jedním ze způsobů je modlitba. A ona se skutečně promění podle toho, jak jste schopni svým nitrem udělat most k té vznešené kráse, o kterou prosíte. Proto bychom měli být opatrní, když vyjdeme ven ze svého domova. Protože nezachováte-li si v duchu tuto čistotu - jste vtaženi zpět do vlivu světa" - tolik jsem převzala od autorů přednášky "Jak svět mění vodu v nás", pana J.Marschner a K.Kříže z Varnsdorfu.
.
...........................
.
Myslím že již nemusím dodávat že je třeba preferovat čistou vodu před ochucenými, přibarvovanými, aromatizovanými nápoji, a navíc ještě s bublinkami. Poslední dobou jsem četla několik studií o tom, že voda z vodovodních kohoutků prošla na výbornou náročnými testy co se její kvality týká. Voda balená nesplňovala mnohá kritéria, přesněji řečeno podnikatelé kteří se její distribucí živí. Je to zdůvodňováno tím, že voda ve vodárnách prochází pravidelnými kontrolami se zvýšenými hygienickými a zdravotními požadavky, což v praxi není, ale mělo by být ve stejné míře praktikováno i u firem které prodávají balenou vodu. Nechápu proč jim to prochází - asi za vším stojí peníze. Používáme-li vodu z vodovodu, měli bychom ji napustit do nádoby a nechat odstát asi 30 minut. Je myslím lepší připravit si vodu k "odstátí" na celý den - třeby do velké láhve na nakládání okurek ap.

A teď tedy trochu té magie.
Čistou vodu si můžeme ještě sami doupravit :
  • Naplníme si skleněný džbán nebo čirou láhev vodou a postavíme ji mezi své dlaně a vkládáme do ní myšlenku - modlitbu : "Pane požehnej tuto vodu svojí Láskou a svým Světlem" ( totéž můžeme použít žehnáme-li vodě která proudí v nás, v našem těle ).
  • Každý máme nějaká svá přání - následující postup jsem převzala od www.alarzach.cz Říká: "Některé magické postupy jsou ve své podstatě velmi prosté, přičemž jejich působení je nesmírně účinné. Jeden z účinných rituálů využívajících ke svému úspěchu jednoduché principy je programování vody. Voda je v esoterních systémech spojována s hlubokou dědičnou moudrostí, láskou a duchovními pravdami. Voda má několik velice zajímavých vlastností, které se nabízejí k tomu, abychom je využili- mimo jiné umí přijímat a přenášet informace ze svého okolí. Tělo člověka je tvořeno ze 70% vodou Na základě těchto faktů vznikl tento rituál.Vhodná doba pro programování vody je ráno po probuzení a večer před spaním. Pokud rituál budeme opakovat ještě v průběhu dne, nic tím nepokazíme, spíš naopak."
Budeme potřebovat sklenici, pokud možno čirou, bez obrázků, do které nalijeme čistou pitnou vodu, kousek papíru a tužku. Na papír napíšeme naše přání, nebo ještě lépe nakreslíme jednoduchý symbol, který je symbolizuje. Důležitá je forma, jakou svá přání formulujeme. Aktivovaná voda, kterou později vypijeme roznese informace, které jsme do ni vložili ke každé buňce našeho těla. Z toho je zřejmé, že nepůsobí na věci mimo nás. To znamená, že pokud si například přejeme získat lepší práci, je důležité toto přání formulovat přibližně takto: tento nápoj mi přináší schopnosti, které mi pomohou najít lepší zaměstnání, dává mi odvahu a sílu, pomůže mé intuici najít tu nejlepší nabídku a přináší mi moudrost a schopnosti úspěšně zvládnout přijímací pohovory. Podobně postupujeme v jakémkoliv jiném případě.
Nesmíme zapomenout, že toto kouzlo není zaměřeno ven, ale dovnitř. Tzn, že působíme nejprve sami na sebe.Tak, jak se mění naše vnímání světa, mění se i svět sám. Samotné provedení vypadá takto: na papírek, na který jsme si nakreslili symbol charakterizující naše přání nebo jej vypsali, postavíme sklenici s vodou, poté k ní ze dvou stran přiložíme dlaně tak, jako bychom ji chtěli chránit a zahřívat. Soustředíme se na to, co chceme, aby bylo naprogramováno do vody a takto soustředění vydržíme po dobu, po jakou nám nebude dělat potíž soustředění udržet - stačí cca 40 sekund až 5 min. Délka není ani tak důležitá, jako spíš síla vaší myšlenky a Vaše soustředění. Po ukončení programování vodu vypijte. Představujte si, jak se rozlévá po vašem těle a přenáší s sebou sílu, kterou jste do ní vložili. Budete-li tento postup opakovat pravidelně po několik dní, budete sami překvapeni, jak funguje." Tolik Jirka Alarzach.
  • Dalším způsobem jak můžeme vodu pozitivně ovlivnit, je použít čistý křišťál nabitý na slunci. Má úžasnou enrgii, ale musíme o něho pečovat: čistíme ho pod tekoucí vodou a nabíjíme na přímém slunci, případně na něj působíme i symboly se kterými pracujeme, a také ho můžeme občas položit na antahkaranu. Postupujeme tak, že do džbánu dáme vodu a na dno položíme kousek křišťálu, a necháme ho na ni působit. Na dně vždy necháme trochu křišťálové vody i s křišťálem a nádobu znovu doplníme novou vodou. Z této vody si připravujeme i čaj, kávu...

Články z tohoto blogu je možné šířit s uvedením těchto stránek http://poutnicicasem.blog.cz/1108/magie-vody jako zdroje, případně i dalších které já sama uvádím.
S díky Anička

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya