PROČ JSME SE ROZHODLI INKARNOVAT SE DO TÉHLE DÍRY ?

13. května 2012 v 22:46 |  vývoj vědomí
Když jsme byli na druhé straně u Zdroje, život se zdál tak snadný. Měli jsme odpovědi na všechny univerzální otázky a žili jsme v kompletní vibraci lásky. Nebyly žádné neshody, žádná nenávist, ego, finanční starosti. Jen láska.
Po mnoha letech pobývání v této vibraci jste zapomněli, jaké to bylo žít ve vibraci třetí dimenze, ale měli jste to štěstí, že jste tam aspoň v jedné předchozí inkarnaci byli a pamatovali jste si, jak ve světě plném duality váš duchovní pokrok exponenciálně stoupal.
Přísahali jste si, že tentokrát nedovolíte nižším vibracím třetí dimenze, aby vás potopily. Plánovali jste, že si přinesete s sebou na planetu vibraci lásky, ale vaše vzpomínky na bytí u zdroje byly opět smazány z vaší bezprostřední paměti, když začalo vymývání mozku v třetí dimenzi.
Od narození vám byl vštěpován systém, který podporuje podřízenost, ovládání a konformitu. Vždycky jste v tom cítili poznávací nesoulad, ale nebyli jste si jisti, proč. Zdálo se, že všichni ostatní se tomuto systému podrobují, a tak to má být. Chodili jste do školy a někdy jste se přistihli, jak vám při denním snění říká vaše vyšší Já: "Formální vzdělání není pro život důležité." Jako dítě jste se naučili sportování a agresívnímu sobeckému chování, které pouze posilovalo oddělenost, a získali jste mentalitu, která vám byla vnucena očekáváním společnosti.
Byli jste zpacifikováni světskými televizními programy, které vás nejen odvedly od toho, kým skutečně jste, ale pomohly vás ovlivnit v tom, co si máte myslet, nosit, jíst, pít, atd....


♥ Když jste vyrostli, začali jste odhalovat, jak zkažený je tento systém na celé Zemi, nejen ve vaší rodné zemi, ale po celé planetě. Začali jste hledat odpovědi na otázky, které se ve škole neučí, jako "Jaký je původ lidské existence?" a "Proč je tolik rozdílných náboženství, když je jenom jeden Zdroj?"
♥ Zůstali jste v pasti systému, který se spoléhá na finanční úspěch pro přežití, činí z vás ekonomického otroka těch několika málo, kteří ovládají mnohé. Aniž jste to věděli, stali jste se součástí systému.

Tak proč jsem se rozhodli inkarnovat do téhle díry?


Každá z těchto situací vám dala šanci učit se a duchovně růst. Na chvíli jste prostě zapomněli, jaký prospěch budete mít z těchto těžkých situací. Věděli jste, že v určitém bodě v této inkarnaci se probudíte, abyste našli své pravé Já a také důvod, proč jste zde.
Když jste byli na druhé straně u Zdroje, zdálo se to tak snadné. Chtěli jste udělat milióny smluv duše , protože se zdálo tak snadné všeho dosáhnout, když jste ještě byli v přítomnosti Zdroje. Nakonec jste poslechli Zdroj a udělali jste jen tisíce smluv duše, o tom, co se zdálo dosažitelné v tomto životě.
Některé z těchto smluv duše zahrnovaly lidi, které potkáte jen na minutku, ale změní váš život, anebo vy jejich. Pomohli vám zpět na vaši cestu osvícení, anebo vy jste pomohli jim.


♥ I když jste možná tyto lidi nikdy osobně nepoznali, byli jste jejich nejlepšími přáteli, když jste byli u Zdroje. Stalo se vám, že jste viděli někoho poprvé a věděli jste, že ho odněkud znáte? Je možné, že ho znáte z dob bytí u Zdroje.


♥ Chtěli jste také přijít na Zem, abyste byli součástí Velkého probuzení . Jsme v bodě, kdy naše planeta naplňuje 26 tisíc let dlouhý cyklus zvaný Precese rovnodenností. Jsme také na konci většího cyklu, v němž náš sluneční systém dokončuje svůj oběh kolem svého slunce v Siriu. Řekli jste si, "Tohle si přece nenechám ujít!" Ale současně jste zapomněli, jaké to bylo prožívat dualitu a polaritu.
Koneckonců, tato "díra" je naplněna úžasnými zkušenostmi s hojností příležitostí k duchovnímu růstu. Jestli se rozhodnete přijít zpět i v další inkarnaci, hledejte tento článek.


♥♥♥ PS: Pamatujte si, VY jste světlo na konci tunelu

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/2012/04/proc-jsme-se-inkarnovali-v-tehle-dire.html?spref=fb
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vlaďka Vlaďka | E-mail | 17. května 2012 v 19:49 | Reagovat

Je to pravdivé :-)

2 Anna Anna | E-mail | Web | 17. května 2012 v 21:30 | Reagovat

:-) ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya