JOSEF ANTONÍN ZENTRICH ODEŠEL.../ 2

6. září 2012 v 10:24 |  různé, k zamyšlení
pokračování :

Josef antonín Zentrich11. Co si vůbec o Věku vodnáře myslíte?
Jsem zároveň bývalý astrolog a vím, že Vodnář je znamení vzdušné, lehké. Kdybychom ho měli přirovnávat k Rybám, které dnes ještě převládají, tak jsem hluboce přesvědčen o tom, že lidstvo pod znamením Vodnáře ustoupí od materialismu! Je to neobyčejně stupidní nauka a přinesla už tolik škody, že budeme muset mocně pohnout, abychom ty škody vůbec napravili. Myslím si, že právě "Vodnář" to bude ovlivňovat spirituálnějším směrem. Materialismus, na který se nabalují další zrůdnosti, ať již komunismus, fašismus nebo konzumismus, to vše je plodem materialismu, už napáchal tolik škody, že lidé zjistí, že by to přivedlo celou Zemi k fyzickému zániku. To snad ani ti největší pitomci nechtějí! Lidstvo bude donuceno ani ne tak proto, že by bylo nějaké hodnotnější, ale bude donuceno tvrdě fyzicky. Nebude co dýchat, nebude co pít. A lidé si začnou uvědomovat....
12. Co nyní chystáte, pane Zentrichu? Nemáte někdy chuť se na všechno "vybodnout"? Já docela často a to toho stihnu čtvrtinu toho, co vy….
Já mám v horoskopu Lunu na ascendentu. Kdo to má tak ví, co to s člověkem dělá. Mám hrozně proměnlivé nálady, upadám do těžké deprese, abych za hodinu byl v neskutečné euforii a takhle se to pořád střídá. Má to nevýhody, že člověk se trochu klátí ve větru, ale zase i výhodu, že když dostanu velkou ránu, tak se rychle zmátořím. Pořád něco chystám. Nechci se zaštitovat nějakými vznešenými hesly, jako že chci pomáhat lidem. To taky. Ale hlavně je ve mně motor, který mě žene a myslím si, že to co dělám je lepší, než kdybych se jenom povaloval či dělal různé voloviny. Stále něco vymýšlím a organizuji, pak mě to vždycky zničí, takže se chvilku plazím, ale pak zas sednu a buším do počítače. Dříve jsem bušil do psacího stroje samizdaty 1+12 kopií, tak teď buším do PC. Na přelomu března a dubna mi vyjde kniha o gemmoterapii, což je obor, který v Evropě, kromě Francie, není vůbec rozšířen. Jedná se o léčení výtažky z pupenů. Máme s ní velmi dobré výsledky u některých indikací. Další kniha se bude jmenovat Teraterapie a aquaterapie, kde se budu věnovat i vnitřnímu léčení vodou. Např. to bude o významu destilované vody, pitném režimu či o vstřebatelnosti minerálů. Třetí kniha, kterou jsem už také odevzdal rukopis je další pokračování našeho nekonečného herbáře. Vstup pana Janči bude tentokrát zaměřen samostatně na některé nebylinkářské techniky a můj vstup bude o bylinkách z různých koutů světa, o kterých jsme dříve neměli ani ánung...
13. Ještě se vrátím k té vodě a předám dotaz čtenáře Osudu, pana Rennera: Před časem vyšla kniha "Šokující pravda o vodě", jaký máte názor na tuto problematiku?
Víceméně na základě této knihy jsem se pustil do té svojí práce. Když jsem si ji totiž přečetl, do určité míry jsem se tím nadchl. Autor zde revmatismus, zanešení cév a mnoho dalších nemocí svádí na tvrdou vodu. Já jsem si řekl, že není vše bílé nebo černé. Když jsem se začal pídit, dozvěděl jsem se, že originál vyšel v USA v 40. letech, tzn. 60 let starý. Důkazní aparát tedy již neodpovídá stavu tohoto poznání. Začal jsem tedy shánět další informace a vzniklo z toho to mé nové zpracování. Pití destilované vody není rozhodně všelékem, ale na stranu druhou, po svých zkušenostech nemohu souhlasit s našimi vědci, kteří tvrdí, že pití destilované vody je vražedné, protože by nějak napuchly buňky a osmotické tlaky člověka roztrhali. Pravdou je, že bych nedoporučoval nikomu pít destilku trvale, ale jako několika týdenní kůru určitě. Destilovaná voda je výborným rozpouštědlem, což poznáte vylouhováním bylinek v této vodě a ve vodě tvrdé - normální, ten rozdíl je jasně patrný, v destilované vodě se rozpustí daleko více látek. A destilovaná voda má také menší povrchové napětí, čemuž říkám, že je "šmejdivější". Dokonale propláchne organismus. Lékařská věda tvrdí, že vyplaví minerály. Ano, vyplaví, ale jenom ty, které tělo neumí zužitkovat. Tzn. že se začnou rozkládat vyrůstky, začnou se proplachovat cévy apod. Co by se dělo dál, to nevím, a proto nedoporučuji dlouhodobý konzum. I když v Ostravě je jakási komunita, která už dlouhá léta destilovanou vodu pije. Podle učení amerického lékaře dr. Hanysche, který doporučuje pití destilované vody, už 35 let pijí obrovská kvanta destilované vody. A ty lidi vypadají opravdu velmi mladě. Nechci destilované vodě dělat Apoštola, ale asi není zdaleka tak škodlivá, jak varují naši tzv. "odborníci".
14. Jste český patriot? Sdílíte názor o duchovním centru světa na území dnešního Česka v budoucnu?
Víte, poměrně hodně jsem o tom přemýšlel. Nejsem si jist. Někdy vidím důvody pro, někdy proti, asi podle nálady. Když vidím ten marasmus kolem sebe, tak si říkám tento národ že by měl být vůdčím národem? Vidím ty všelijaké Kožené, ty Klause, ty podvody a všechny darebáky a v ten moment zoufám. Ale na straně druhé, na základě Abd-ru-shinova učení vzniklo tzv. Hnutí Grálu, středisko je v tyrolských Alpách poblíž Insbrucku. Několikrát jsem tam byl. Když si tam ty lidi prohlížíte, tak kromě Němců je tam vždy Čechů nejvíc. Neuvidíte tam jednoho Maďara, Poláka, nikoho z Jugoslávie, jsou tam asi 3 Rusové.....je vidět, že toto hluboce duchovní hnutí jak v českém, tak i slovenském myšlení zakotvilo nejvíce, nepočítám-li Němce, protože odtud to vyšlo. Je tady tedy hodně darebáků a lumpů, ale je zde hodně hledajících. Mám radost z mladé generace. Dělám hodně přednášky. Na téma bylinkářské, ale i duchovní. Na bylinářské chodí převážně starší lidé, na duchovní převážně mladí lidé, až se někdy divím, jsou to skoro děti! A když to tak pozoruji, tak jsem pochopil, proč ten Mojžíš musel ty Židy tahat 40 let po té poušti, až stará generace vymřela, tak teprve poté nastoupilo to, čemu bychom dnes moderně řekli "změna paradigmatu". Jsem přesvědčen, že v tomto století k tomu musí dojít. A navíc si říkám, které ty národy jsou lepší? Angličané, nebo dokonce Američané? Francouzi s jejich nacionalismem? Tak mi to tak vychází, že v národě našem a zřejmě německém by měly být tvořeny duchovně-vůdčí činnosti.
15. Můžete vyzdvihnout nějakého českého "duchovního" z historie?
Jednoznačně pan Zezulka. Já jsem měl celkem štěstí, narazil jsem na 3 duchovně velmi vzdělané lidi. První byl můj učitel - pomocný dělník pan Melichar, který mě přivedl k józe. Jeden čas jsem chodil na léčení k panu Salátovi, to byly zase východní směry, a pak jsem narazil na pana Franěce. Ten byl asi nejvzdělanější. Bylo to v době, když už jsem znal Abd-ru-shinovo učení a pan Franěc z něj také vycházel, takže jsme si vyměňovali zkušenosti. Svými názory mě oslovoval i pan Prouza z východních Čech nebo pan farář Ferda ze Sušice. Na Slovensku jsem hodně pochytil od dr. Turzy, který dostal trest smrti za komunistů, i když po 14 letech ho pustili. Ono to vězení lidi zformuje. Lidi, kteří jsou na tom duchovně dobře, tak je to zformuje k dobrému. Ne že by se tam naučili krást.
16. Poslední dobou se objevují články o mikročipech, které budou implantovány lidem, čímž se dostaneme pod absolutní kontrolu "mocných". Zdá se, že tato situace je velmi dobře popsána v Bibli a číslo 666 již tak bylo dekódováno. Je tedy zřejmě "psáno" a lidstvo se řítí do pasti, o které nemá ani zdání. Co s tím?
To by bylo úplně to poslední, že bychom byli zpacifikováni jako zvěř. Já jsem optimistou. Pokusy určitě budou a nějakých 100.000 lidí to třeba "odnese", ale rozhodně se to nepodaří masově. Jsem přesvědčený, že příroda, resp. ti, kteří ji řídí z vůle Boží některé věci prostě nedopustí. Už teď tu máme četné bu-bu-bu. Vidíme ty záplavy, různá onemocnění a až se nahoře pořádně naštvou, tak to s námi zacloume! Mohli bychom dopadnout podobně jako v Atlantidě. Musí to tady přijít trochu vyčistit. K tomu vám řeknu jednu věc: Abd-ru-shin kromě různých filozofických úvah a vysvětlivek prohlásil, že se blíží na Zem hvězda duchovního charakteru, která zjedná pořádek. Má-li totiž lidstvo žít dobře, musí žít podle Božích zákonů. Přijde tedy nová doba, ale až tehdy, až se v lidech všechno, ale úplně všechno změní. Ta změna má přijít následkem záření té hvězdy. Abd-ru-shin hovoří chvíli o hvězdě, chvíli o kometě. Jako astronom však vím, že taková velká kometa se nemůže urodit. Pokud by se nějaká urvaná hvězda k nám přiblížila, tak bychom to věděli dlouho dopředu a takový velký tlak by naše gravitační soustava stejně neudržela. U Abd-ru-shina vše do sebe přesně zapadá, jako zuby soukolí, ale toto ne. Tak jsem přemýšlel, jak by to mohlo být. On byl totiž dle mého po Ježíšovi 2. největší prorok. A dr. Staněk, brňák, mě inspiroval. Přišel jsem na jeden model, který by naprosto přesně fungoval na obě ty strany. On prostě hovořil o hvězdě či kometě, protože věděl, že se něco blíží. Ale nemusí se přece blížit fyzické těleso. Může se blížit pouze záření! A teď si představte jev, zvaný Supernova. Už je jich několik známo, ale všechny byly hrozně daleko. Je to jev, kdy hvězda "praskne" a během např. našich 14 dní se úplně vyzáří. A vznikne pouze radioaktivní flek ve vesmíru. Kdyby taková Supernova "práskla" v dobré vzdálenosti, např. 2-2.500 světelných let, tak by mohla být viditelná jako druhé slunce. Na Zemi by najednou přišlo ohromné množství záření - příroda by reagovala, lidé by reagovali, zvířata by reagovala. Je jasné, že bychom dostali obrovské množství záření navíc, než dostáváme nyní. Vše, co se vyvíjí, tak postupuje směrem od hutnějšího, hmotnějšího k éteričtějším formám. I když tělo materialisty a duchovního člověka vypadá na první pohled stejně, tak to tělo duchovního člověka je eteričtější než tělo těžkého materialisty. A když to bude "správně" nadávkováno, tak to záření více pohltí toho hutnějšího. Budeme všichni postiženi, ale materialisté více. A tím bude splněná ta "biblická norma", že dva orají na poli, jeden bude vzat a druhý ponechán, a dvě jdou pro vodu a jedna bude vzata a druhá ponechána. První věc, která bude při ozáření trpět, bude plodnost. Může se stát, že drtivá většina lidstva bude sterilizována. A plodnost zůstane pouze lidem, kteří budou eteričtější, duchovnější. A protože víme, že jeden z nejdůležitějších přírodních zákonů je zákon stejnorodé přitažlivosti, tak jedině tyto matky, které budou schopny otěhotnět, budou přitahovat takové lidské duchy, které budou mít jakousi úroveň. Takže duchové typu Hitler, Stalin, Husejn naprosto nebudou mít naději se sem dostat. Vytřídí se to z 8 miliard na pár milionů, budou se rodit jenom duchovnější lidi a všechno bude jinak. A teprve tito lidé, u zkušeností s tím, co se tady stalo, budou schopni založit tzv. tisíciletou říši míru a pokoje.
Třeba u nás KDU mě pěkně štve! Proč třeba ten Kasal, nebo dříve Lux, nevystoupí a neřekne: my se tady hádáme v parlamentu, zda snížit hranici pro beztrestnost z 15 na 14, proč se nepodíváme jaké jsou Boží zákony? Zjistili by, že ve 14 je člověk natolik zformován, že pozná, co je zločin a co ne! Když půjdeme podle Božích zákonů, tak se přece nemáme o čem bavit! A postupně bychom to takto uváděli do souladu. A fungovalo by to! Ale slyšel jste tady nějakého křesťanského politika promluvit? No neslyšel! Čili tady musí přijít úplně jiní lidé, a mě to zase vychází těch 40 let. 40 let bude trvat, než po záření vymřou ti starší. Abd-ru-shin říkal, že hvězda už letí. Ale ne proto, že by měla lidi potrestat. Letí proto, že je pojistkou, kterou Stvořitel "vymyslel" a vbudoval do Stvoření, aby mu lidé nepřerostli přes hlavu. Kdybychom byli éteričtí, tak to záření by nás natolik posílilo, že bychom byli mistři světa. Kdybychom ale byli horší, tak nás to smete, spálí nás to. Takto nás to ale pěkně protřídí. Jeví se mi to jako pravděpodobné. Kdy, to nikdo neví..... Těch 666, co říkáte, to začne, to určitě, ale nestihnou to dokončit, protože přijde toto. Astronomové teď brejlej, kdy přiletí nějaké těleso. Ale Supernova, která je vzdálená 2000 let a vybouchla před 1999 lety, tak jí teprve za rok uvidíme. Jeví se mi to jako poměrně dost pravděpodobný mechanismus.
17. Takže slintavka, kulhavka, nemoc šílených krav - neznamená apokalypsu?
No je to začátek toho konce. A začíná se to projevovat v Anglii, protože se mi zdá, že anglický národ má dost těžkou karmu. Oni se chovali v těch koloniích ne moc dobrým způsobem. A budou to dostávat dál, jak se bude oteplovat, tak z Anglie zbude pár ostrůvků. A Paříž bude pobřežní město. A až to bude v nejlepším, tak přijde takovýhle nějaký frmol.....
Pane Zentrichu, přeji vám hodně zdraví a snad vám mohu jménem "nastupující generace hledajících" poděkovat za vše, co jste pro nás všechny udělal. Bůh Vám žehnej!

© OSUD.cz 2001
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya