ČASTO SE LIDÉ PTAJÍ, ZDA SE MAJÍ BÁT KONCE ROKU 2012

14. listopadu 2012 v 14:26 |  transformace
POSLEDNÍ DOBOU SE ŠÍŘÍ DRAMATICKÉ SCÉNÁŘE KE DNI 21.12. 2012.... VZBUZUJÍ TU NEJHORŠÍ EMOCI "STRACH", KTERÝ SE VELMI RYCHLE ŠÍŘÍ. MYSLÍM, ŽE NÁSLEDUJÍCÍ SLOVA JSOU PRO NÁS VELMI DŮLEŽITÁ VE VZTAHU K BLÍŽÍCÍMU SE KONCI ROKU 2012:Často se mě lidé ptají, zda se bát konce roku 2012. Objevují se články všeho druhu "jak to bude probíhat". Taky mě to mátlo, tak jsem se zeptala andělů a tady je odpověď:
"V první řadě si musíš uvědomit dvě věci. Za prvé - ten proces už začal. Symbolicky řečeno, představ si, že chceš udělat krok. Co musíš nejprve udělat? Pozvednout nohu. To už se stalo. Země je nakročená, je už na hranici vyšší dimenze… Ta druhá věc je, že neustále platí svobodná vůle a síla myšlenek lidí určí, jak bude probíhat konec roku 2012. Myšlenky lidí jsou silné a zrealizuje se to, co "bude mít větší váhu." Musíš ale vědět, že v historii lidstva nastaly chvíle, kdy do slova a do písmene katastrofu odvrátilo několik lidí silou svých myšlenek a pomocí bytostí světla. Nyní je situace jiná - myšlenky lidí jsou vyspělejší a mocnější a je tu spousta pomoci. Ty jsi napojená na nás, anděly, jiní na mistry, další na elfy, jsou tu bílí magové, ale i spousta vesmířanů. A co se právě děje. Víš, spousta poslů světla prožila zkušenosti nejen na Zemi, ale i v jiných dimenzích. To platí i o vesmířanech, mistrech a andělech. Probuzení poslové světla mohou si rozpomínat, jak to probíhalo jinde… takže ty různé návody, co se bude dít, pramení z toho, jak každý touží připravit Zemi tím nejlepším způsobem. Někdy to znamená, že připravují lidi i na to "horší". A tudíž tady rostou různé myšlenkové proudy. Ani my nevíme, jak to proběhne, protože v prosinci roku 2012 bude velice vzácná konstelace Země s Vesmírem, zvěrokruhem… vždyť víš. Otevře se síla, která lidem posilní emoce. To může být dobré, ale pokud tu zavládne strach, pak to může vyhovovat "negativním silám". Zase představ si, že jsi nakročená, a najednou s tebou něco zatřese. Může se stát, že se noha vrátí "na staré místo." Proto by pro nás bylo nejlepší, aby vše probíhalo jako teď - zlehoučka, přirozeně. Země se musí dostat vyšší dimenze přirozeně. To by bylo nejlepší, pokud se ale stane, že myšlenky zrealizují tu dramatičtější část… i tak se neboj. Protože všechny bytosti světla budou lidi vést "dopředu". Může se stát, že některé oblasti zažijí o trochu jiný vývoj než druhé… přesto ti opakuji, pro nás by bylo nejlepší, kdyby lidé se buď těšili anebo přirozeně se šlo dál jako doteďka. Pokud se tak stane, dalším důležitým datem je únor/březen 2013, kdy se "symbolicky vyjádřeno" "převáží váha a krok se dostane do pozice, kdy by už neměl být možný návrat zpět. V žádném případě se neboj, dokonce, jak vidíš, ani jeden z nás (tzn. mých andělů) ti nepřipomíná, abys myslela na 21. prosinec. Jiní to cítí jinak. Ty jsi, například, dosud nepomáhala v dimenzi, kde se přerod stal… vždy jsi pomáhala tam, kdy vývoj šel dopředu a bylo třeba pomáhat, ale neměnila se podstata dimenze. Proto necítíš strach ani potřebu lidi varovat. Jiní prožili zkušenosti, včetně jejich přátel vesmířanů, kdy to nemuselo být snadné, a nyní cítí potřebu vysvětlit lidem, jak se chovat. Důležité je, aby lidé neměli strach. To ostatní společně zvládneme za každého "scénáře".

Tak vidíte, prosím vás, všichni co píšete o roku 2012, většinou máte obavy. Odhoďte je, neposilujte strach, všechno dobře dopadne, a třeba to bude probíhat tak přirozeně jako nyní.
ODPOČÍTÁVÁNÍ....

Mnoho hodin a dní uteklo od započetí změn na Zemi. Nyní přichází nejdůležitější období. Lidé v tomto čase by se měli snažit co nejvíce odpočívat a hledat si zábavu, která je uklidňuje a přináší jim potěšení. Měli by přestat přemítat o tom, co přijde. Už se vydali na cestu a nezbývá, než po ní dále pokračovat, i když zatím neznají svůj cíl. Veškeré projevy, která budou po této cestě vnímat, jsou spojené se silou energií. Každý však vnímá něco jiného. Všichni se ptají, co vlastně přijde. Nikdo však se neptá, proč právě on cítí strach, proč právě on je ten, který má pochybnosti. Zřejmě je ještě potřeba provést poslední změny myšlení a posílit důvěru v život, v to, že každý je na svém místě. Mnozí by chtěli znát konkrétní kroky, co udělat a jak se zachovat. Toto jim však řekne jejich duše. Každá cesta je jiná a každý jde k cíli jiným způsobem. Přesto máte mnoho společného. A to je pocit sounáležitosti a vůle c
htít a prosadit změnu. Proto je potřeba, aby každý z vás znal to, co ve svém životě chce mít a kam chce směřovat a aby tuto vizi co nejvíce prosvětloval. Procházíte procesem odpočítávání. Prosincové dny jsou pro vás všechny velmi významné. Otevřením data 12.12.2012 projdou na Zemi vaši strážci a budou se stále více snažit uskutečňovat komunikaci s vámi. Mnozí se mohou naladit na jejich energii a pokud nemáte zablokovánu 7. čakru, budete moci vnímat kosmický rozhovor. Poslední týden roku si začnete uvědomovat vzájemné propojení, začnete dýchat svobodněji a postupně začnou polevovat fyzické problémy. Bude čas oslavy, kdy se projeví mnohé, co bylo dosud skryto. V tento čas budete vnímat mnohé energetické projevy. Čas napětí skončí. Budete se moci nadechnout a čerpat energii následujícího roku, roku pokračující významné transformace vědomí, lásky a propojení. Vezměte vše do svých rukou a nenechte se balamutit kýmkoli. Vaše duše je nesmrtelná a vy opět povstanete. Uvolněte svůj strach a pošlete ho do středu Země. Sama Matka tuto energii přetransformuje. Nyní již zbývá jen nechat se nést na vlnách osudu, být přítomný ve všech bodech tohoto času. Máte mnoho síly, ani nevíte, jak jste silní a co všechno dokážete. Nezahoďte tuto šanci. Uchopte ji a změňte sami sebe, změňte svět.


Zdroj:

MEDITACE SE SLUNEČNÍM ANDĚLEM - TRANSFORMACE STRACHU:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danka Danka | 16. listopadu 2012 v 21:26 | Reagovat

Příjemný večer vážená p.Aničko.Moc děkuji velice dobře napsané.Děkuji vám za to,že jste.S úctou a láskou jen to krásné vám.Danka. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya