VSTOUPILI JSME DO FOTONOVÉHO PÁSU - V ROCE 2012 VRCHOLÍ

4. listopadu 2012 v 17:22 |  transformace

Stále aktuální, psáno v roce 2007

Následkem tohoto jste na střídačku možná v menší či větší míře již něco z následujího pociťovali nebo pociťujete, a nevíte, co se děje. Některé následující symptomy vás možná občas navštívily, navštěvují...Nemějte obavy že úplně tímto vším musíte projít anebo projdete, a navíc najednou. Je to vždy přechodné. Když jsem se "bez příčiny" cítila špatně - jsem hodně senzitivní, vždy pro mně bylo oporou vědět PROČ a že to tak nezůstane napořád. Nemůžu si vzpomenout na původní zdroj následujících informací, ale moje přítelkyně na FB je shodou okolností dala k dispozici. Takže sdílím.

Fyzické problémy:

Dříve překonána nějaká infekční nemoc (často různé druhy "únavového syndromu", EBV virózy)
Bolest a píchání v různých částech těla. Zejména pak v zádech, hrudi, ramenech. Je to výsledek změn na úrovni DNA a uvnitř vás se probouzí " Kristova energie ".
Krvácení z nosu či změny v menstruačních cyklech. Vaše energetické tělo se ocitá ve větším tlaku, což způsobuje v úvodní fázi krvácení.
Nevolnosti. Pocit "je mi špatně od žaludku". Dochází k různým změnám v rotaci Země, její sklonu , různé kolísají i gravitační tlaky. Citliví jedinci to cítí.
Točení hlavy. Svět se s vámi najednou zhoupne, nebo se cítíte tak, jako byste právě vystoupili z kolotoče.
Neobvyklé spánkové vzorce. Často se probouzíte v noci mezi druhou a čtvrtou. V noci se toho s vámi děje a vy se prostě potřebujete jen na chvíli nadechnout. Budou dny, kdy neusnete až do hluboké noci, budou dny, kdy se naopak budete budit velmi brzy. Budou často dny, kdy přes den budete úplně mrtví. Nebojte se jít si zdřímnout i přes den, hlavně odpoledne. Některé noci budete mít pocit, že spíte velmi mělce, že jste v podstatě ani neusnuli.
Fyzická dezorientace. Občas nebudete vědět, kde jste. Budete také vychýlení ze své osy, takže se například mlátit o futra dveří.
Různé se zvětšující a pak zase zmenšující uzliny.
Problémy s polykáním. Občas se stane, že se zakuckáte při pití, nebo jen polykání sliny.
Návaly obrovského pocení, často iv noci.
Pálení očí.
Citlivost na nízko vibrující energie. Je vám špatně v blízkosti některých lidí, nebo na některých místech, kde jste předtím neměli žádný problém.
Problémy s dechem. Dechová cvičení budou v této době velmi důležité. Občas budete doslova "lapat po kyslíku".
Problémy s různými částmi kosterního systému. Budou vás tisknout nově se vyvíjející žlázy, např. v oblasti kostrče na zadku možné pociťovat velké bolesti při sezení. Muži budou pociťovat bolest varlat s měnícím se systémem gonád.
Ztráta šťávy. Můžete se cítit úplně vyždímané, bez jakékoliv chuti dělat cokoliv. Je to v pořádku. Prostě vysaďte a dovolte si "nedělat nic". Je to podobné jako restart počítače.

Výpadky paměti. Nemůžete si vzpomenout na věci či jména, na které byste si spíše vzpomněli i kdyby vás vzbudili v noci.
Bolesti zubů a pod zuby (zejména šestka vpravo nahoře ... :)) - zuby bolí zdánlivě bez příčiny a tvoří se pod nimi "vačky", nebo se rozpadají
Klesá tělesná teplota, často až k 35 ° C

Psychiatrické symptomy:

Intenzivní, živé sny, často neobvykle hrůzostrašné. Může se jednat o válku nebo nejrůznější příšery. Uvolněte staré vzpomínky.
Pocity obrovského vnitřního smutku bez zřejmého důvodu. uvolňují svou minulost (jak z tohoto, tak minulých životů) a to způsobuje smutek. Je to podobné, jako při stěhování do nového domu. Je zde smutek kvůli vzpomínkám, energii a zkušenostem starého domu.
Pláč bez zřejmé příčiny. Podobně jako v bodě o jednu výše. Je dobré a zdravé nechat téct slzy. Pomůže to odplavit staré energie. pomine to.
zvětšujícím se "rozhovoru a vyprávění sám se sebou." Zjistíte, že k sobě mluvíte stále častěji. Najednou zjistíte, že už 30 minut chatujete sám se sebou. Zažíváte novou úroveň komunikace, která se stane plynulejší, soustředěnější a hlubší. nezbláznili jste se. Pouze vámi běží nová energie.
Výpadky vědomí. Pocit, že brzy omdlíte, že nejste ve svém těle. Vaše vědomí se právě toulá v jiné dimenzi .
Záchvaty hladu, kdy sníte celou ledničku, či naopak několikadenní nechuť k jídlu.
Obrovské pocity samoty, i ve společnosti ostatních lidí či svých blízkých. Nepříjemné pocity ve společnosti skupin lidí. Jedete posvátnou duchovní cestou, po které musí kráčet sám. Navíc tak, jak je vám špatně, nejraději byste si někam zalezli ...

Další příznaky:

Náhlé změny v práci či kariéře. Velmi obvyklý symptom. Tak jak se měníte, mění se i věci kolem vás. Nebuďte znepokojeni, že jste stále nenašli vhodnou práci. Jste v proměně a možná uděláte několik pracovních změn, než se usídlil v pozici, která vám bude naprosto vyhovovat.
Úniky z rodinných vztahů. Se svou rodinou jste spojení prostřednictvím karmy. A právě zpracováním karmy se pouta postupně uvolňují a jste volní. Bude to vypadat, že se kamarádům a rodinným příslušníkům vzdalujete, ale pomine to a budete mít šanci navázat vztahy na nové úrovni
U některých činností už prostě nemůžete vydržet. Nemůžete se již v klidu dívat na televizi, nebo dělat jiné činnosti, se kterými jste předtím neměli problém.
Obrovská touha odejít Domů. Říkáte si, co na této šílené planetě chcete ? Kde je láska? Kde jsou moji blízcí? Proč nejsem s nimi? Není to sebevražedná nálada. Nejde o prožívání pocitů frustrace, ale hlubokého smutku po něčem, co tak důvěrně znáte.
Energie chodí doslova ve vlnách. Někdy celý den něco pociťujete , s výjimkou například dvou hodin, kdy se vám úplně uleví a pak to začne nanovo. Dříve to bývalo naopak, ale s blížícím se vstupem země do fotonového pásu Světla 21. prosince 2012 se poměr obrací ...

Nic takového se vám zatím neděje? Ještě nepřišel váš čas. Transformace vás v každém případě v nejbližších letech dříve či později zasáhne, do této chvíle se týkala zejména duchovně pracujících či citlivých lidí, zásah bude větší a větší každým dnem .... (psáno v roce 2007 ) Záleží také na tom, v blízkosti koho právě žijete, s kým mluvíte, s kým pracujete, s kým se milujete ... tyto vztahy mohou případné vaše změny buď urychlit, nebo zabrzdit. V omezené míře (menší, než je nám předkládán k víře) transformační proces ovlivňuje i strava. Věřte, že vaše tělo si přesně řekne, co potřebuje a co už nemůže, (nevěřte momentálně v tuto dobu ) knihám a duchovním guru, že musíte být vegetariány, či cokoliv jiného. Věřte sami sobě a svému vnitřnímu Bohu!


Zdroj FB od Dagmar SlivinskáA ještě další informace:


19.listopadu - Zarovnání Slunce, Měsíce a Země s Alcyone, hlavní hvězdou Plejád, během kterého dojde k vytvoření světelného mostu mezi Plejádami a Zemí. Světlo Vyššího plejádského vědomí zaplaví celý svět ... "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya