MEDITACE Metatronovo poselství

9. února 2013 v 21:25 |  meditace

Každý z nás se v některém životním období dostává do řetězců těžkých situací, kdy je nám opravdu ouvej.

Následující meditace není novinka, a stojí opravdu za to, abyste ji praktikovali, potřebujete-li si odpočinout, případně ulevit od přetíženosti, starostí... Jejím prostřednictvím si vytvoříte světelnou síť která uvolní hněv, bolest z vašeho těla a zabrání vnějším nižším vibracím, aby pronikaly do vašeho těla a bytí.

Až budou tyto energie propuštěny, nastane mír a zavládne harmonie a klid.


Zde je návod na světelnou síť pro uvolnění těchto pocitů které vámi proudí, zkrátka necítíte se dlouhodobě dobře, neuzemnění:

Představ si, že stojíš uprostřed kruhu archandělů :
1. Archanděl Uriel stojí na sever, čelem k tobě.
2. Archanděl Michael stojí na jih, přímo za tebou.
3. Archanděl Rafael je po tvé pravé straně, na východ
4. Archanděl Gabriel je na levé straně, na západ.

Archanděl Uriel vyzařuje vnitřní žluté světlo ze svého srdce a z dlaní.
Archanděl Rafael ti posílá růžové světlo božské lásky za srdce a z dlaní.
Archanděl Michael vyzařuje paprsky soucitu a milosrdenství v barvě
akvamarínově modré
Archanděl Gabriel vyzařuje smaragdově zelené léčivé světlo.

Velká tichá pozorovatelka se vznáší nad touto sítí v prostoru svého srdce:
Posílá světelnou bublinu v barvě tyrkysové (zelenomodrá ). Tato bublina obaluje tebe a všechny 4 archanděly. Energetická podstata této bubliny obsahuje kvalitu a strukturu drahého kamene tyrkysu. Tyrkys odvádí negativní energie z fyzického, emocionálního a mentálního těla. Zabraňuje hněvu, bolesti, závisti, nenávisti, strachu, obavám, panice, aby pronikaly do tvého bytí.Chrání tě před vnějšími vlivy, které způsobují hněv a neklid.

Představ si sám sebe v centru této světelné sítě se 4 archanděly kolem tebe. Každý z nich ti posílá paprsky svého světla a kvality, kterou nese. V tuto chvíli začínají vyplouvat na povrch nižší energie, aby byly transformovány.

K transformaci těchto energií je třeba vytvořit tzv. Pekelnou pevnost fialového plamene, aby kolem tebe vytvořila cylindr fialového světla. Představ si fialové světlo, jak se kolem tebe ve spirále vine od tvých chodidel nahoru až k vrcholu hlavy. Cylindr fialového světla se teď formuje kolem tebe, cele tě obestírá. Tento cylindr je přibližně 1,5m široký a rozšiřuje se od země až k tvé hlavě a dále a uvolňuje všechny nižší energie, které vycházejí na povrch.

Vířivý fialový plamen se pohybuje vně a nahoru od základu u tvých nohou až k vrcholu tvé hlavy a dál. Pohybuje se pouze ve směru nahoru a ven. Několikrát se zhluboka nadechni a pokračuj v této vizualizaci světelné sítě. Pokračuj v této představě.Shrnutí:

1)
Jsi v kruhu 4 archandělů z jejichž srdcí a dlaní do tvého srdce a těla září :

a) světlo v barvě žluté (Uriel před tebou - směr sever
b) světlo růžové (Rafael po tvé pravé straně - směr východ )
c) světlo akvamarínově modré ( Michael za tebou - směr jih )
d) světlo smaragdově zelené ( Gabriel po tvé levé straně - směr západ ).

2)
Následně jsi spolu se všemi čtyřmi archanděly obklopen bublinou tyrkysového světla. Toto světlo k tobě přichází ze srdce Velké tiché pozorovatelky, úžasné bytosti Světla a Lásky.

3)
Vytvoř si fialový plamen ve tvaru cylindru. Nacházíš se v něm se jmenovanými archanděly i s tyrkysovou bublinou která vás rovněž obklopuje. Energie hněvu, strachu, bolesti a znečištění jsou z tvého těla vytlačovány do světelného fialového cylindru a převáděny nahoru a pryč. Spirálovitý fialový plamen uvolňuje bolest a odpad z tvého mentálního, emocionálního a fyzického těla a osvobozuje tě od bolesti, hněvu, těžkostí a bojů trvajících po mnoho životů.


Dávám ti tuto mantru k opakování:

Stojím ve fialovém plameni přeměny
Jsem v tyrkysovém světle
Jsem pod ochranou Michaela
Jsem v hojivém světle Rafaela
Jsem ve vnitřním světle Uriela
Jsem v čistém světle Gabriela
Uvolňuji všechen odpad ze všech dimenzí a realit


Tato meditace byla získána od archanděla Metatrona channelingem. Nevím už čí prostřednictvím a rovněž nevím kým byl přeložen, za což se omlouvám.
Ale vzhledem k tomu, že mám sama s ní velmi dobré zkušenosti, a vím že mnoho z vás by ji právě i teď ( a vůbec kdykoli ) mohlo potřebovat- zveřejňuji ji na svých stránkách s touto omluvou. Přeji vám abyste prostřednictvím jejího praktikování pocítili úlevu jakou jsem zažila i já, když jsem se cítila velmi, velmi přetížena.♥


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya