METATRONOVO POSELSTVÍ -meditace

7. února 2013 v 22:52 |  transformace

Tuto meditaci jsem pro přehled původně chtěla zařadit do rubriky "meditace". Připadá mi však, že námětově je její místo u článků zde "jak dál po datu 21.12.2012" - aspoň bude pro potřebné víc "po ruce".


Následující meditace není novinka, a stojí opravdu za to, abyste ji praktikovali i po datu 21.12.2012, potřebujete-li si odpočinout, případně ulevit od přetíženosti. Tímto datem se totiž dosud nic neuzavřelo. Na Zemi v rámci jejího vzestupu stále proudí silné energie, i když jejich nejsilnější dopad byl 21.12 - 22.12.2012, počítejme s dalšími aspoń do března t.r.včetně. Energie se přesouvají z jednoho momentu do dalšího. Díky tomu dochází k dalšímu čištění, dočišťování nejen naší planety, ale i nás, lidi - našeho jemnohmotného energetického systému. Pro vás, kteří jste mimořádně citliví, to může být i teď náročné, možná cítite střídavě strach, smutek, hněv, bolest a vyčerpanost…

Světelná síť pro uvolnění hněvu, strachu, smutku, bolesti a zápasu :

Na povrch se při čištění vyvaluje veškerý odpad. Tyto pocity mohou být na podvědomé úrovni. Můžete být vedeni k tomu, abyste uvěřili, že to jsou vaše vlastní životní podmínky, které proměňují vaši náladu. Možná si neuvědomujete, že část toho co prožíváte je vyvolána zvenčí a vztahuje se k bolesti a odpadu, který se uvolňuje jménem Země z vědomí všech duší. Ti, kdo mají vyšší zasvěcení na cestě ke Světlu, na sebe berou tento odpad, aby jej transformovali ve jménu Země a ostatních. Přestože jsou tyto energie přeneseny zvenčí, jsou přetvářeny skrze vaše fyzické tělo a uvolňují se ze zemské atmosféry a vědomí duší. Toto je vaše služba Světlu.


Možná máte pocit jako by tento hněv přicházel odnikud a způsoboval vám citové otřesy, žal, vnitřní zápas, zármutek, strach a bolest. Tato světelná síť uvolní hněv, bolest z vašeho těla a zabrání vnějším nižším vibracím, aby pronikaly do vašeho těla a bytí. Pokud ji budete používat, možná si vůbec svůj hněv, smutek, bolest neuvědomíte. Přesto bude proces transformace probíhat. Z osobního i globálního hlediska nás to osvobodí od hněvu, strachu a bolesti nahromaděných během mnoha životů.
Atmosféra Země tak je čištěna a bude očištěna od naší bolesti. Prosvětlení této zátěže osvobodí všechny duše a planetu a zanechá nás v mnohem větší harmonii a míru. Až budou tyto energie propuštěny, nastane mír a zavládne harmonie a klid.Zde je návod na světelnou síť pro uvolnění těchto pocitů které vámi proudí, zkrátka necítíte se dlouhodobě dobře, neuzemnění:Představ si, že stojíš uprostřed kruhu archandělů :
1. Archanděl Uriel stojí na sever, čelem k tobě.
2. Archanděl Michael stojí na jih, přímo za tebou.
3. Archanděl Rafael je po tvé pravé straně, na východ
4. Archanděl Gabriel je na levé straně, na západ.

 • Archanděl Uriel vyzařuje vnitřní žluté světlo ze svého srdce a z dlaní.
 • Archanděl Rafael ti posílá růžové světlo božské lásky za srdce a z dlaní.
 • Archanděl Michael vyzařuje paprsky soucitu a milosrdenství v barvě
  akvamarínově modré
 • Archanděl Gabriel vyzařuje smaragdově zelené léčivé světlo.

Velká tichá pozorovatelka se vznáší nad touto sítí v prostoru svého srdce:
Posílá světelnou bublinu v barvě tyrkysové (zelenomodrá ). Tato bublina obaluje tebe a všechny 4 archanděly. Energetická podstata této bubliny obsahuje kvalitu a strukturu drahého kamene tyrkysu. Tyrkys odvádí negativní energie z fyzického, emocionálního a mentálního těla. Zabraňuje hněvu, bolesti, závisti, nenávisti, strachu, obavám, panice, aby pronikaly do tvého bytí.Chrání tě před vnějšími vlivy, které způsobují hněv a neklid.

 • Představ si sám sebe v centru této světelné sítě se 4 archanděly kolem tebe. Každý z nich ti posílá paprsky svého světla a kvality, kterou nese. V tuto chvíli začínají vyplouvat na povrch nižší energie, aby byly transformovány.

 • K transformaci těchto energií je třeba vytvořit tzv. Pekelnou pevnost fialového plamene, aby kolem tebe vytvořila cylindr fialového světla. Představ si fialové světlo, jak se kolem tebe ve spirále vine od tvých chodidel nahoru až k vrcholu hlavy. Cylindr fialového světla se teď formuje kolem tebe, cele tě obestírá. Tento cylindr je přibližně 1,5m široký a rozšiřuje se od země až k tvé hlavě a dále a uvolňuje všechny nižší energie, které vycházejí na povrch.

 • Vířivý fialový plamen se pohybuje vně a nahoru od základu u tvých nohou až k vrcholu tvé hlavy a dál. Pohybuje se pouze ve směru nahoru a ven. Několikrát se zhluboka nadechni a pokračuj v této vizualizaci světelné sítě. Pokračuj v této představě.

Shrnutí:

1)
Jsi v kruhu 4 archandělů z jejichž srdcí a dlaní do tvého srdce a těla září :

a) světlo v barvě žluté (Uriel před tebou - směr sever
b) světlo růžové (Rafael po tvé pravé straně - směr východ )
c) světlo akvamarínově modré ( Michael za tebou - směr jih )
d) světlo smaragdově zelené ( Gabriel po tvé levé straně - směr západ ).

2)
Následně jsi spolu se všemi čtyřmi archanděly obklopen bublinou tyrkysového světla. Toto světlo k tobě přichází ze srdce Velké tiché pozorovatelky, úžasné bytosti Světla a Lásky.

3)
Vytvoř si fialový plamen ve tvaru cylindru. Nacházíš se v něm se jmenovanými archanděly i s tyrkysovou bublinou která vás rovněž obklopuje. Energie hněvu, strachu, bolesti a znečištění jsou z tvého těla vytlačovány do světelného fialového cylindru a převáděny nahoru a pryč. Spirálovitý fialový plamen uvolňuje bolest a odpad z tvého mentálního, emocionálního a fyzického těla a osvobozuje tě od bolesti, hněvu, těžkostí a bojů trvajících po mnoho životů.

Dávám ti tuto mantru k opakování:

 • Stojím ve fialovém plameni přeměny
 • Jsem v tyrkysovém světle
 • Jsem pod ochranou Michaela
 • Jsem v hojivém světle Rafaela
 • Jsem ve vnitřním světle Uriela
 • Jsem v čistém světle Gabriela
 • Uvolňuji všechen odpad ze všech dimenzí a realit

Tato meditace byla získána od archanděla Metatrona channelingem. Nevím už čí prostřednictvím a rovněž nevím kým byl přeložen, za což se omlouvám.
Ale vzhledem k tomu, že mám sama s ní velmi dobré zkušenosti, a vím že mnoho z vás by ji právě i teď ( a vůbec kdykoli ) mohlo potřebovat- zveřejňuji ji na svých stránkách s touto omluvou. Přeji vám abyste prostřednictvím jejího praktikování pocítili úlevu jakou jsem zažila i já, když jsem se cítila velmi, velmi přetížena.♥


Další meditace která vám může být užitečná je zaměřená na uzemnění a proudění energie:

 • Posaďte se zpříma a pohodlně buď do křesla, nebo se zkříženýma nohama na zem.

 • Zavřete oči, a dýchejte pomalu a zhluboka, počítejte od desíti do jedné, dokud nepociťujete hlubokou relaxaci.

 • Představte si, že je ke kostrči vaší páteře připevněno dlouhé pouto, protažené podlahou a mířící do země. Chcete-li, můžete si je představit jako kořen stromu, rostoucí hluboko do půdy. Nazývejte to "uzemňujícím poutem".

 • Nyní si představte, že tímto poutem proudí vzhůru zemská energie ( chodidly vašich nohou, sedíte- li v křesle) a prochází každou částí vašeho těla a proudí ven temenem hlavy.Pokračujte, dokud skutečně nepocítíte dobře navozené proudění.

 • Nyní si představte, že temenem vaší hlavy proudí kosmická energie do vašeho těla a uzemňujícím poutem nohama do země. Pociťujte, jak se oba tyto proudy pohybují odlišným směrem a harmonicky se mísí ve vašem těle.

Tato m e d i t a c e udržuje vaši rovnováhu mezi kosmickou energií vize, fantazie a představivosti a stabilní zemskou energii hmotné roviny, rovnováhu, která zvýší vaše vědomí dobré pohody a sílu vašeho projevu. ♥♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Falrach Falrach | 8. února 2013 v 17:47 | Reagovat

Velmi pěkný článek. :-)
Potvrzuje teorii co jsem si myslel, ale nebyl jsem si úplně jist.
Podle mě teď už je to celkem pohodička, nejhorší tlaky byly konec listopadu začátek prosince v roce 2012. Ty deprese z ničeho byly fakt suprový.
Já když jsem takhle vydeptaný do extrému tak nad tím uvažuji, a posléze se tomu stavu zasměju(s myšlenkou horší už to být nemůže) ;-) (nevím jak to přesněji popsat) :-D ,ale to neznamená že jsem z těchto stavů nadšený.

2 annabea annabea | E-mail | 9. února 2013 v 7:21 | Reagovat

těší mě ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya