PRÁCE S JEMNOHMOTNÝM ENERGETICKÝM SYSTÉMEM

4. dubna 2013 v 21:29 |  cvičení na podporu energetického systému
1. Na obrázku jsou znázorněny jemnohmotné kanálky - meridiány, běžným okem nevivditelné. Je důležité aby byly bez bloků, a mohla jimi volně proudit životní energie do všech orgánů fyzického těla. Je více způsobů jak je udržovat v dobrém stavu ( specielní cviky přidám na blog později ), ale tento který je na následujícím videu, je jednoduchý ale účinný.
Takhle vypadá meridiánový systém člověka :Vitální princip - Proklepávání meridiánů - Zajistí vám dobrý start do nového dne
Velmi účinné cvičení pro každou chvíli během dne. Životabudič, který energetizuje, harmonizuje a posiluje vaše tělo i mysl. Cvičte 20 minut denně a jste v podstatě nesmrtelní ;-)).

VZHLEDEM K TOMU, ŽE TOTO VIDEO SEM NEJDE VLOŽIT PŘÍMO, KLIKNĚTE NA NÁSLEDUJÍCÍ ODKAZ, KTERÝ JSEM AKTIVOVALA:2. Jak dýcháte, takovou máte kvalitu zdraví a života vůbec. Také toto cvičení vám otevře dráhy vedoucí energii a přirozeným způsobem upraví a prohloubí tok energie k orgánům. Tím se mohou uvolnit blokády v celém těle, ale hlavně v oblasti hrudníku.
Touto dechovou sekvencí byste měli každý den začínat. Vnáší pohyb do těla, mysli i ducha.

Vitální princip - otevírání dechu:

http://www.youtube.com/watch?v=YoJ2YucXPq8

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya