2013 - A co teď? - 1. část

10. května 2013 v 17:55 |  transformace
Tento živý channeling byl přijat 6. ledna 2013, Phoenix, Arizona,
(původně pod názvem "Změna začíná")

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem] tak, aby umožnil čtenářům lepší pochopení. Často se stává, že živý channeling obsahuje energii, která se přenáší v průběhu komunikace, ale v tištěné verzi již ne. Takže si užijte tento obohacený vzkaz, který byl přijat ve Phoenixu v Arizoně

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z Magnetické Služby. Je to tak, že toto konkrétní poselství by mělo být prvním vydaným v roce 2013. Budou tací, kteří teď budou poslouchat, kteří řeknou: "Teď, když jsme překročili milník (21.12.2012), co přijde dál?" To říká Lidská Bytost, která stále hledí kupředu a nikdy se neohlíží zpátky, která se obvykle nezastavuje a nerozhlíží kolem sebe, která vždy chce poměřovat energii tím, co přichází místo tím, co bylo nebo co je. Tak touto cestou se vydávat nebudeme - ještě ne. Místo toho vám chceme sdělit: "Chci, abyste se zastavili a podívali se, co děláte." Protože, abyste se mohli podívat dopředu, musíte pochopit, co je za vámi. To, co je za vámi, je podrobení si staré energie, mimo všechny meze, co kdy bylo předpovězeno, že kdy dokážete.


Kryonovo načasování
Pro ty, kterým to ještě nedošlo, tak můj příchod v roce 1989 byl předzvěstí potenciálů, které jsme viděli, že mohou nastat právě dnes. Kdybyste nebyli změnili vědomí planety, nevyznačili své území Harmonickou Konvergencí v roce 1987, dneska bych tady se svým partnerem nekomunikoval. Jeho život by byl jiný, protože bych se mu nikdy nepředstavil tak, jak jsem to udělal. Hned na začátku jsem mu sdělil, že jestliže nepřijme plášť, který jsem mu nabídl, budou jiní, kteří jej přijmou. Jde o to, že jste stvořili energii, která mi umožnila vstoupit a začít vyučovat lidství skrze Lidské Bytí.
Tím, že jsem zde přišel, jsem nic nestvořil, moji drazí. Vy jste těmi, kdo se rozhodli uvařit toto jídlo. Já jsem prostě jen jednou z jeho ingrediencí. Chci, abyste se obrazně řečeno rozhlédli kolem sebe na to, co jste dokázali a čím jste prošli. Probojovali jste se skrze jedny z nejstarších energií, jaké kdy na planetě existovaly. Třímali jste světlo a vrhali jste je proti temnotě, která neměla žádnou integritu, proti soudům a dramatům a dělali jste to, mimochodem, celých 18 let.
Někteří z vás, říkají: "Já to dělám mnohem déle, Kryone!" Může být, ale těch posledních 18 let byly ty, které byly předpovězeny jako součást Galaktického Vyrovnání. Toto vyrovnání je více než nějaké seřazení na obloze, moji drazí. Když se vaše Slunce dostane do jedné přímky se Zemí a galaktickým centrem, jste svědky stvoření. Toto vyrovnání je určitým ukazatelem, který je energetický, nejen něco, co astronomové znají jako precese bodů rovnodennosti, nebo toho, co vám Mayové říkali svými kalendáři, nebo to co vám dal výpočet fraktálního času. Jedná se o čas, se kterým pracuje Vesmír a co jste kolem toho udělali vy.

Uvolnění
Teď se začíná všechno měnit a tou první věcí, ke které dojde, je to, co nazveme uvolněním. Musíte pochopit, že Duch postupuje pomalu a to zvláště v rámci časového rámce toho, jak rychle se vědomí dokáže na planetě měnit - totiž vás. Tudíž neexistují žádné hodiny nebo časová osa, které by vám byly dány Duchem, s výjimkou časového rámce příštích 18 let, zatímco vaše planeta pokračuje v procházení skrze něco, čemu se říká Temná Trhlina* (Dark Rift), což je mléčná dráha. V rámci těchto 18 let existuje velká možnost, že budete schopni "zasévat semena nového vědomí", která v budoucnosti jistě rychle porostou.
Uvolnění: Jestliže jste kulturista a dlouhou dobu držíte v rukou činky, tak když je potom vrátíte zpátky na nosič, vaše svaly budou potřebovat čas, aby se vrátily do normálu. Když zvedáte činku je přítomen stres a fyzická rovnováha, která se mění se stresem. Tělesný chemismus ve svalech se mění, aby umožnil zvednout činku. Proto je přítomen uvolňovací proces, který se objevuje po odložení činky.
Existuje metafora uvolnění, která říká: "Vezmi si krátkou dovolenou od boje se starou energií, protože stará energie, se začne také měnit, protože to je také součástí tohoto uvolnění." A vám se to nebude líbit, protože stará energie také nese něco v sobě; zadržuje světlo (vás). Takže jste se oba najednou ocitli ve stavu uvolnění. Ale moudrý Člověk si vždy počká na okamžik, než se věci vzpamatují a sleduje, kde se věci řeší. Nerozumný člověk bude nadále jednat podle starého zvyku, bez ohledu na všechno. Je důležité, abyste se na chvíli uvolnili a podívali se na měnící se paradigma.
Stará energie je prostě energie bez světla nebo moudrosti, takže bude pokračovat v tlaku starým způsobem a stejným způsobem se bude dívat i na vás. Ale rozdíl je v tom, že to bude bez náboje, který to mělo dříve. Tento náboj je struktura Krystalické Mřížky a schopnost temnoty přežít způsobem, jakým to dělala po tisíciletí.

Temnota
Protože jste změnili aktuální systém mřížky Gaii a projevili zájem přesunout tento ukazatel roku 2012 do roku 2013, pravidla, podle kterých spolu bojovali temnota a světlo, se změnila. Teď začíná mít navrch světlo - je mnohem mocnější. Definicí temnoty je absence světla - to víte, že? Takže temnota je prázdnota, která není vyplněna světlem, ale má stále energii, ačkoliv je slabší než před tím. Tak si definujme něco jiného - "Vědomí Temnoty".
Temnota a světlo jsou měřítka, ne reálné jednotky. Představují způsob, jakým Lidé přemýšlejí a vlny vědomí, které ovlivňují ostatní a vytvářejí paradigmata na Zemi. Takže když řekneme: "Temnota chce to nebo tamto", popisujeme skupiny Lidí, kterým chybí světlo. Jedná se o opak Pracovníků světla, kteří jsou skupinami Lidí, kteří se probudili, aby si uvědomili, že Bůh je uvnitř. Toto uvědomění, jen tak mimochodem, je dostupné pro celé lidstvo, protože Bůh je v nitru každé duše na planetě. Ale po velmi dlouhou dobu zde prostě nebyl žádný Člověk, který by chápal, že existuje skutečná svobodná volba být čímkoliv a ne pouze tím, čím jim bylo řečeno, že jsou.
Takže tato bitva byla vždy mezi vědomím a tím, kolik světla by mohlo být poskytnuto těm, kteří by to mohli vidět nebo by si přáli to vidět. Ale jak víte, většina lidstva si libovala ve velmi tlumeném světle, které se po staletí příliš neměnilo - až do teď. To není otázka dobra nebo zla. Je to o souběhu nebo přirozené shodě v tom, jak Lidé přemýšlejí o sobě a o tom, co je vhodné chování pro lidstvo. Někdo by to dokonce možná nazval Lidskou přirozeností.
No a ta stará energie myšlení chce nadále přetrvat. Neuvěří, že došlo ke změně, ale bude se chvíli destabilizovaně poflakovat kolem, než si uvědomí, že už nemá žádnou moc. A to bude pro vás nepříjemné.
Někteří z vás říkají: "Dobrá, rok 2013 by měl přinést uvolnění, závan čerstvého vzduchu. Dokázali jsme to!" No, a já vám povím, jako dítěti, když "není po jeho", že staré cesty temnoty zasáhnou každou oblast života. Bude bojovat o svůj život a přežití a bude cítit skutečnost, že věci už nejsou jako kdysi. Proto chci, abyste v tomto uvolňujícím období ustoupili o krok zpátky. Když uvidíte tyto věci zvedat jejich ošklivé hlavy, nečiňte rozhodnutí, že rok 2013 není tím, co jste si mysleli. Když uvidíte více nerovnováhy na planetě, možná i některé věci, které jste nečekali - a opravdu budou i takové - nespínejte ruce a neříkejte: "Už je to tu zase. Vůbec nic jsme nezměnili." Protože jste je změnili. Tento druh věcí pracuje pomalu.

Začátek moderní historie
Energie se přesouvá a my jsme vám o tom říkali již dříve. Skutečná rovnováha protokolu bitvy se sama slaďuje. O tom je tento čas. Když se zeptáte těch v jiných solárních systémech, kteří si tím prošli před tím, byl to ZAČÁTEK, doslova, jejich historie. Na nic, co bylo před tím se ani nedívali. Teď všechno začíná. Už jsme vám říkali dříve, že jestliže se podíváte do budoucnosti lidstva, poukážou na tento den a označí jej jako začátek moderní historie Lidstva. Pohlédnou na všechno, co bylo před tím a řeknou: "To byly dny barbarství. Byly to dny moderní mytologie. Byly to dny, kdy jsme to neuměli lépe; a teď vidíme tvář Boha v nás samých." To je to, do čeho jste vkročili. Ale je to obtížné a je to pomalé.

Zasévání semen
Už mnohokrát jsem použil metaforu o zasévání semen, takže se tomu už budeme věnovat jen krátce a předáme vám několik dalších informací. Metafora je samozřejmě farmář a my ji používáme proto, abyste viděli všechny atributy, které farmář bere v potaz, a které jsou vám všem společné.
Zatímco bojujete se starou energií, neobděláváte pole, abyste je připravili pro výsev. Namísto toho jen přežíváte. Teď přišel čas, abyste připravili pole k osetí, a v procesu uvolnění se obracíte do nitra. Příprava pole je metafora objevování Vyššího Já, kvantovosti ve vašem nitru a osobního přesunu na místo, kde věci ve vašem každodenním životě začnou dávat více smyslu.
Jsou někteří lidé v této místnosti a ti, kteří právě teď čtou, které slyším volat: "Pomoz mi, pomoz mi." Myslíte si, že nevím, kdo je zde? A proto vám říkám: Vy víte, kdo jste, moji drazí, a já chci, abyste se na chvíli uvolnili. Jste milováni tak, jak jste o tom ani nesnili. Bůh vás zná tak, jak jste v to nikdy nedoufali, a to, co si myslíte teď, je dočasné. V pořádku? Je to dočasné. Jestliže žadoníte o pomoc, jste v nerovnováze. Je načase uvolnit se v Bohu a vědět, že jste milováni. Nastal čas. Vy to zvládnete.
V metafoře plánu setí semen je moudrost. Zaprvé - obděláváte pole, potom je hnojíte a vyživujete. Nakonec jste připraveni pro setí semen. Pole teď nejsou připravena, proto si musíte udělat pauzu a připravit je. Takže tato řeč je jakousi farmářskou metaforou. To všechno vám nemusí dávat smysl, ale to, co říká je, že demarkační čára od starého k novému je nyní a pouze nyní můžete začít to, pro co jste přišli. Ještě jste nezaseli semena. Pole musí být připravena. V procesu této přípravy zjistíte, že temnou energii je snadnější porazit a to vám dovolí zasévat.
Budou se vynořovat nové scénáře, aby vám ukázaly, že je to pravda. Nebudete věřit, že jste se dostali skrze některé výzvy tak snadno. Protože vás nyní podporuje energie, která to před rokem nedělala. Rok 2013 je opravdu vymezením záměru a projevováním smyslu. Začínáte připravovat pole pro novou energii a začínáte sít semena s použitím toho, co má Stará Duše: moudrost minulosti. Tato semena moudrosti jsou zasévána do ekonomiky, do vlády, do domácností a rodin. Jsou to semena integrity a budou hovořit o sjednocující se moudrosti, místo o jejím trhání na kousky.
Amatérští farmáři
Lidské atributy a zvláště Lidská povaha se začnou měnit, ale je to pomalé. Představte si farmáře amatéra. Nemá žádnou představu o tom, co dělá, ale má pytlík se semeny. Tak si přečte návod, nechá připravit pole a nastrká ta semena do půdy. Je tak vzrušený! Potom běží domů, ale může stěží usnout. Přejde noc, vyjde slunce a on se běží podívat za úsvitu na pole, aby viděl, co se děje. A - tam nic! Co jenom udělal špatně? Není tam žádná úroda!
"Nic se neděje," říká farmář. Zasadil vůbec něco? Je to směšné, samozřejmě, protože každý farmář ví, že úroda roste pomalu. Ve skutečnosti roste tak pomalu, že ji nemůžete sledovat, jak roste! Sehnete se, díváte se na rostlinku a můžete na ni dokonce křičet, aby rostla, a přece se nic dít nebude. Potom o týden později si všimnete, že rostlinka je opravdu větší; další týden uplyne a je ještě větší. Během určité doby uzraje a vytvoří úrodu, kterou jste vypěstovali.
A to je to, co vám říkáme: Pěstování semen vědomí bude pomalý proces. Jen pouhý růst zabere 18 let! Tak jak dlouho to bude trvat, než získáte květy? "Ale ne!" říkají někteří z vás. První reakcí staré duše na tuto zprávu je: "To není to, co jsem chtěl slyšet." Možná potom řeknete: "Tak proč jsem vlastně tady? Jsem unavený. Proč vlastně teď nejdu domů? Kryone, rozhodl jsem se, hned teď odejdu na odpočinek od své světelné práce. Udělal jsem svou práci. Ty jsi posunul ukazatel. Proč bych se měl teď starat? Necháme to na mladších generacích."

Teď ti povím, Pracovníku Světla, že jediným způsobem, jak může úroda růst je, že využívá světlo, se kterým jsi sem přišel. Tak to je. Ty jsi ten jediný, kdo si může nasadit pracovní rukavice, obléct plášť zodpovědnosti, který jsi dostal a pohnout se kupředu, aby ses ujistil, že úroda roste. Chci ti pouze říci, že to, čím sis až dosud prošel, je ta nejtěžší část. To, co je před tebou, bude časem snazší. Ale stále to bude trvat déle, než je ti milé. Takže to, co uvidíš, velmi pomalu, je vynoření se nové Lidské energie. Bude mít mnoho podob, ale uvidíš nové věci. Pojďme jednu prozkoumat. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cialis_pills cialis_pills | E-mail | Web | 27. května 2015 v 4:45 | Reagovat

Good website! I truly love how it is easy on my eyes and the data are well written. I'm wondering how I could be notified whenever a new post has been made. I have subscribed to your RSS feed which must do the trick! Have a great day!

2 cheap_cialis cheap_cialis | E-mail | Web | 27. května 2015 v 5:44 | Reagovat

We're a group of volunteers and opening a brand new scheme in our community. Your site offered us with useful information to paintings on. You've performed a formidable job and our entire group can be thankful to you.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya