MEDITACE : HARMONIZACE ČAKER

31. května 2013 v 11:05 |  meditace

Energetická centra ČAKRY:


Zde jsou meditace, kterými si můžete harmonizovat čakry. Působí léčivě skrze vizualizaci barev a manter harmonicky na Vaši auru. Léčí programy spojené s nízkým sebevědomím, pocity nedostatku lásky a sebelásky a otevírá vyšší stav vědomí. Meditace je samozřejmě potřeba častěji zařazovat do denního programu, nejlépe když máte čas a klid, nejlépe večer.

.
.Tón hraje pro každou čakru 5 minut poté plynule přejde na frekvenci následující čakry.
Frekvenční spektrum začíná u první ( kořenové čakry na frekvenci 456Hz ) 7. tón - 432Hz Koruní čakra ( SAHASRARA ) 6. tón - 288Hz Třetí oko ( AJNA ) pro 5. tón - 384Hz Krční čakra (VISHUDDHA ) 4. tón - 256Hz Srdeční čakra ( ANAHATA ) 3. tón - 364Hz Solar Plexus ( MANIPURA ) 2. tón - 606Hz Sakrální čakra ( SWADHISTHANA ) 1. tón - 456Hz Kořenová čakra ( MULADHARA )
.

.
.

HARMONIZACE ČAKER - řízená meditace s frekvencí alfa - Plná verze

.Poslech využívejte při meditaci, sebeléčení nebo terapii. Tóny navozují zjemnění a zklidnění Vašich emocí, bolestí a Vaší mysli, podněcují dobrou náladu a pozitivní myšlení.
.
.

.
Zde je další varianta meditace - harmonizace čaker pomocí enkaustických obrázků a hudby. Nechte se unášet podmanivými tóny a dojmy z obrazů Hanky Matějčkové ( http://www.enkaustika.wbs.cz ) od první čakry až po sedmou.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya