PĚT TIBEŤANŮ A RITUÁL

26. září 2013 v 19:58 |  cvičení na podporu energetického systému

Jak si posilovat zdraví, duševní pohodu, autoritu a rozvíjet svou osobnost? Nemůžeme změnit realitu, ale můžeme změnit sebe a bojovat proti nezdarům? Vnitřní změnou svých návyku, zbavíme se závislosti na lidech a věcech. Spoléhejme sami na sebe. Lidský život je vzájemné závislý na přírodě a na současné realitě. Úspěchů je možno dosáhnout, jen tehdy zbavíme-li se starých návyků a vytvořením nových ve spojitosti s realitou. Ve volbě, kterou můžu učinit sami. Ovládáním svých emocí, zdokonalit sama sebe je dlouhodobá bolestivá a náročná činnost, ale je to jediné řešení.
Zhodnoťte a učte se na vlastních chybách a na zkušenostech a úspěších jiných. Naše neúspěchy často omlouváme geny dědičnosti, zvyky a vztahy ve společnosti. Vnitřní svoboda člověka vzniká, když máme schopnost jednat na základě vlastního rozhodnuti, která jsou osvobozená od vnějších vlivů. Vzít do svých rukou plnou odpovědnost za náš život a uvědomit si, ze naše chováni a jednáni je formováno našim vnitřním rozhodnutím. Nikdo nám nemůže ublížit, když mu to nedovolíme. Nemůžeme se přizpůsobovat podmínkám, ve kterých momentálně reálně žijeme a obhajovat se problémy z minulosti, ale aktivně je řešit. Převzít plně odpovědnost a iniciativu za to, co se děje, kolem nás, aby se věci uskutečnily, tak jak chceme my a ne jinak. Nikdy nesmíme svalovat vinu na okolí, ale uvědomit si, ze naše chováni je důsledkem naši volby, umět se přizpůsobit okolí.Jeden typ lidí se vymlouvá, že ho ovlivňuje okolí a prostředí a jsou potom závislí na chováni druhých. Dovolují jim, aby je ovládali a řešili jejích problémy. Druzí se řídí hodnotami a s vlastního přesvěceni a chyby hledají v sobě. Nikdo je nemůže pak zranit, ubližovat jím a ovlivňovat je. Člověk, který nechce vědět co bude, schovává se a nevěří ničemu, vytváří podmínky a možnost, aby byl ovládán a manipulován druhými, ale ten, který hledá chyby a problémy v sobě, začíná s myšlenkou a jasnou představou svého cíle. Dosahuje konkrétní řešeni a úspěch.


Pro hlavní vnitřní uspokojení a vnitřní postoj, je ovládání svých emocí. To je základ pro správné vlastní rozhodnuti. Vytvořit si vlastní přirozenou autoritu, která nedovolí druhým vás ovlivňovat. Respektuje náš a bere naše názory a váží si nás. Prvním předpokladem pro zvládnuti emocí, je dobrá tělesná kondice a harmonie těla a duše. Jednou z cest jak posílit svůj emoční potenciál je naučit se pracovat na svém vnitřním stavu. Využit tělesných a vnitřních cviků pro posíleni své psychiky, emocí a získaní většího sebevědomí a sebedůvěry.
Většina lidí je v zajetí svého těla a negativních emoci a nejsou schopní se zbavit svých starých návyku, depresí a strachu. Nemá jíž ani sílu, vést nový šťastný a harmonicky život. U nás jsou velmi oblíbené cviky Pět Tibeťanů, které je možno doplnit o plný nádech do plic a pozvolný dlouhý výdech, kde dojde velkému okysličení naši krve. To napomáhá pro harmonizaci naši nervové soustavy a emocí. Vesmírné energii, která prostřednictvím zvýšeného napěti, posiluje naši psychickou stabilitu. Vědomé řízené dýchání významné zlepši celkový oběh krve a harmonizuje tělo a duši. Dává mám vnitřní pocit uspokojeni a pohody a zbavuje nás deprese a strachu.
.
Pravidelné každodenní cvičení Pěti Tibeťanů optimalizuje fungování našich čaker, nehmotných orgánů ve tvaru vírů, které přijímají a rozvádějí bioenergii po těle. Což je předpoklad k tomu, abychom začali být v těsnějším spojení s Přírodou. Abychom do svého života začali přitahovat příznivější události. Toto cvičení, pokud jej provádíme pečlivě se všemi potřebnými detaily, mění automaticky prostřednictvím svého působení na čakry naše životní postoje. Mění nás jako člověka zevnitř. Posouvá nás k vyšší etice myšlenek, rozhodování a jednání. Pokud by se takové změny pokoušel člověk prosazovat pouze vědomou prací na svých vlastnostech, bylo by to mnohem těžší. A navíc by to neposkytovalo tak zásadní výsledky v relativně krátkém čase několika týdnů. Pět Tibeťanů Vás prostě důkladně mění zevnitř. Výsledky jsou jasně patrné již během měsíce správného cvičení.
.
Cvičit Pět Tibeťanů jako rituál, kterým dosáhneme dosáhneme i hygieny duše - dojde k rovnováze energie těla i duše. Pravidelné provádění rituálu Vám pomůže cítit se mnohem mladší a vitálnější, navodí dobrou náladu. Zbaví Vás všech neduhů a negativních myšlenek.

Rituálem přijímáme vesmírnou energii, která přivádí Vaše tělo opět k rovnováze a tato činnost má blahodárné účinky na obnovu vnitřní sily a harmonie. Naučíte se správně dýchat i pozitivnímu myšlení, kdo umí ovládat vesmírnou energii, pro toho neexistuje v životě nic nemožné. Dokáže překonat různé problémy i potíže a dosáhne klidu i harmonie.


pokračování:


..
Kopírování článků je povoleno s uvedením těchto zdrojů.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Coreyjeads Coreyjeads | E-mail | Web | 18. března 2018 v 19:10 | Reagovat

Awesome info. Thank you.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya