80% nemocí způsobují paraziti v lidském těle a jen 20% všech nemocí je způsobeno viry a bakteriemi.

24. května 2014 v 18:06 |  zdraví
Máme tu však jeden prostředek, který paní Ing. Hana Bláhová považuje za jeden z nejúžasnějších prostředků, který byl kdy objeven, protože likviduje bez problémů všechny viry, bakterie a řadu plísní. Výzkumy a praxe ukazují, že tento prostředek likviduje 30 až 40% všech parazitů. Funguje u problematických parazitů především v jejich ranném stádiu vývoje, později již ne. Na další druhy parazitů se musí použít antihelmitika a informatika (Joalis).
Paní Bláhová kdysi sama zkoušela i přírodní prostředky a mnoho bylin. Došla však k závěru, že některé nemoci nelze vyléčit bylinama, že na parazity to prostě bez chemie nefunguje, pokud má opravdu dojít k úplnému vyléčení.
Když se poprvé setkala paní Bláhová s tímto prostředkem a vyzkoušela ho, říkala, že se ji udělalo tak špatně, že se sama tohoto užívání zcela zřekla asi na 1 rok. Když viděla stavy svých pacientů, kteří začali prostředek také užívat, zhrozila se ještě víc. Všechny parametry v těle se jim na začátku užívání zhoršily. Jednalo se však převážně o chronické a velice těžko léčitelné nemoci.
Ing. Hana Bláhová má již přes 2000 pacientů, kteří tento produkt vyzkoušeli. Má tedy dostatečnou praxi. Věnuje se lidem s chronickými a "nevyléčitelnými" nemocemi a říká, že se výsledky působení začnou projevovat až po 4, často až po 5 týdnech užívání tohoto prostředku. První měsíc se mnohé zhoršuje a lidem se často přitíží. Prostředek v těle všechno rozvíří a teprve až po 5 týdnech se začne situace zlepšovat a tělo se začíná léčit a čistit.
Paní Bláhová důrazně varuje před samoléčbou vážnějších chronických nemocí, zvláště v silnějším stádiu těchto nemocí. Především jde o roztroušenou sklerózu, alzhaimera, parkinsona, epilepsii, autismus, silné chronické astma atd. Tam to bez odborného poradce a diagnózy na přístrojích sami nezvádnete a eventuální zhoršení zdravotního stavu neukočírujete a můžete skončit v nemocnici na kapačkách. Tyto nemoci je mnohdy težší léčit než např. rakovinu, kterou po zaškolení zvládne většina lidí sama doma s minimálními náklady a prostředky.
Nakonec své přednášky zmínila paní Ing. Hana Bláhová zkušenost své kolegyně, která nedávno vyléčila z autismu svého syna.
AUTISMUS =praxe ukázala, že k autismu dopomohla i trojkombinace očkování proti zarděnkám, spalničkám a příušnicím.
Ve správném ředění a dávkování je tento prostředek pro děti bezpečný. Velmi pomáhají i preventivní koupele k posílení imunity.Anna Vejvodová- ROZHOVOR S ING. HANOU BLÁHOVOU
Jak sama p. Ing. Hana Bláhová přiznává - na její počínání se vědecká medicína dívá spatra a nedůvěřivě. "Oni vědecky nic nenajdou a nechají pacienta s bolestmi, poníženého a nešťastného. My nevědecky najdeme příčinu a odstraníme ji," říká H. Bláhová. "Raději tedy pracuji nevědecky. Myslím že míč je dnes na jejich staně hřiště. Jestliže se opravdu považují za vědce, ať přemýšlejí, zda v jejich učebnicích nejsou zásadní chyby." O ce se tedy jedná?
Vydala jste knížku Deník poradce, v níž probíráte očistu těla. Vzbudila jste značnou pozornost.
Ano, ohlasy mne těší. Většinou někdo zavolá a řekne: ,,Četl jsem ji jedním dechem. Konečně mi někdo vysvětlil, co je příčinou mých letitých potíží. Už věřím, že se z toho dostanu."Ti, kterým se obsah knížky nelíbí, pochopitelně nevolají.
Jak jste se k detoxikaci dostala?
Moje maminka se šla podívat na demonstrační měření mé kolegyně. Přes mou nedůvěru mne přemluvila a dovedla k ní. Výsledky mne nadchly a ještě ten měsíc jsem seděla na kurzu.
Jaký impulz vás vedl k tomu, že jste se zaměřila na parazitologii?
Když se klienti subjektivně nelepšili, přestože jsem je zbavila virů a bakterií, napadlo mne, že zakopaný pes musí být v té části mikrobiologie, kterou dosud záměrně přeskakuji. Pak jsem na sobě rok zkoušela různé postupy a léky. Pomohly mi. Teprve potom jsem je nabídla prvním dobrovolníkům. Výsledky předčily očekávání.
Jak jste na tom vy sama s parazity?
Nemluvila bych jen o parazitech, ale o celkové očistě těla. Dnes, téměř v šedesáti, se cítím daleko lépe než ve čtyřiceti. Ještě si dobře pamatuji, jak mi bylo.
Parazitologům se kniha nelíbí. Proč?
Představte si, že šest let studujete, děláte atestace, dostáváte granty na výzkum, přednášíte a sbíráte tituly, a pak vám nějaká inženýrka mimo obor řekne, že je všechno jinak! Také bych nebyla nadšená. Ale jen praxe je průkazná. Můžeme si pinkat teorie a protiteorie, ale jedině zlepšení zdravotního stavu klienta má váhu. A těch nejsou desítky, ale za ty roky už stovky. Někomu se uleví víc, jinému méně, ale užitek z antihelmintik (protiparazitál­ních prostředků, pozn. red.) má téměř každý. Dokonce se dá postavit kúra na dálku jen podle symptomů! Postup je opakovatelný a rámcově platný pro stejné diagnózy, takže i kolega na druhé straně republiky dojde se svým klientem k podobným výsledkům.
Pokud v nás paraziti nejsou, proč lidem ulevují antihelmintika? Na to žádný parazitolog nedokáže odpovědět. Jediná jejich zbraň je tvrzení, že naše měřicí přístroje nejsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví. Jedině jejich postupy jsou vědecké.
Doporučovala bych úzký kontakt s veterináři, kteří své učebnice mají postaveny na skutečné, nepřikrášlené realitě. Infekce parazity je mnohem jednodušší a přímější, než se přednáší na humánní medicíně. Spektrum parazitů, kteří nás mohou napadnout, je také mnohem rozmanitější. S cestováním se ještě rozšiřuje. Navíc věda dnes zkoumá a potvrzuje teorie, které by před několika lety byly nemyslitelné. Například probíhá výzkum, který prověřuje přítomnost schistosom (Schistosoma, krevnička, blood flukes - motolice parazitující v cévní soustavě obratlovců, včetně člověka, pozn. red.) na našem území.
Zájem o parazitologii založený jen na mediální kampani by neměl dlouhé trvání. Lidi by ze zvědavosti přišli, zjistili by, že jim to nepomohlo, a brzy bych hleděla do prázdné čekárny. Klienti však vodí své příbuzné, posílají kolegy a sousedy, protože se jim ulevilo alespoň v nějakém ohledu.
Jaký byl důvod k napsání knihy?
Knihu jsem psala pro své kolegy, abych jim usnadnila práci. Antihelmintika rozšiřují naše detoxikační možnosti. Pro lidi, abych jim dala naději. Chtěla jsem také pozvednout renomé firmy Joalis, protože její výrobky považuji za nejkvalitnější na trhu alternativní medicíny.Rovněž jsem chtěla usnadnit život sama sobě. Zájem o parazitologii je obrovský. Mám jen dvě ruce a den má jen 24 hodin. Pevně doufám, že přibude kolegů, kteří mi s náporem zájemců pomohou. A pomalu se daří. Kolegové volají, že podle knížky pracují, nebo že mají první výsledky s odčervováním klientů.
Proč vám zástupci klasické medicíny nedůvěřují?
Museli by popřít vše, co dosud dělali, čemu věřili. Jde to až tak daleko, že z mysli ,,vytěsňují" i objektivní zlepšení, která zjistili sami! Pak se stávají i pikantní historky. Klientka docházela patnáct let na plicní s těžkým astmatem. Brala několikero léků včetně kortikoidů a její zdravotní stav byl stále stejný, ne-li horší. Začaly jsme s detoxikací zapperem, doporučila jsem antihelminitika. Plicní lékař poté na kontrole konstatoval takové zlepšení, že klientce vysadil většinu léků včetně kortikoidů. Při následující kontrole jí oznámil další zlepšení. Klientka si svého lékaře váží, proto se nakonec odhodlala mu prozradit, co jí pomohlo. V tu chvíli nebyl schopen takovou informaci zpracovat a řekl, že tomu prostě nevěří.
A co vaše plány do budoucna?
Pokud budu zdravá, hodlám pracovat ještě takových deset let. Za tu dobu chci naučit český národ odčervovat se pravidelně. Lidé budou užívat antihelmintika jako profylaxi (ochranu před nemocí, preventivní opatření, pozn. red.), poznají dávkování správných léků na svůj problém a váhu. Kdybychom odčervovali již děti ve školkách, ubudou stovky alergiků, astmatiků, dětí s atopickým ekzémem, které propláčou a proškrabou noc. Alergologie jako obor oslabí, alergologové se budou moci věnovat jiným problémům. Méně práce zaznamenají kožní a plicní lékaři, internisté, psychiatři a onkologové. Stát ušetří miliardy.


Ing. Hana Bláhová

Babesie - Přenos klíštětem

Babesie patří k prvokům, piroplasmiím. Jsou to velmi drobní parazité (1,2-2 mikrometry) červených krvinek. V erytrocytech probíhá dělení. Mezihostitelé jsou teplokrevní obratlovci.
Tam, kde naměřím u klientů borrelii nebo klíšťovou encefalitidu, vždy také zjišťuji, zda nejsou přítomny babesie. Babesia divergens a bovis jsou vážná až smrtelná onemocnění, ale v našich podmínkách přichází do úvahy spíše jen mírnější forma Babesia microti. Je provázena únavou, horečkou, bolestmi hlavy, kloubů a svalů. Možná svádíme mnohé symptomy na borrelii, a zatím jsou na vině přídavné infekce, jako Rickettsie, Ehrlichie, FSME, nebo právě babesie. Tam, kde má klient zátěže ve slezině, má onemocnění horší průběh. Dle učebnic jde o vzácné onemocnění, nicméně se připouští, že když se protilátky najdou i v Evropě, patrně lehké infekce babesiemi unikají pozornosti (MUDr. Bednář). A to unikají. Babesie měřím běžně, naměřila jsem je i sobě, z mých klientů odhaduji tak na 30 % infikovaných. Babesie jsem začala měřit po mezinárodní konferenci v Praze v květnu 2007, kdy kolegyně ze SRN popisovala, že babesie jsou v její zemi velký problém. A zase - že by o pár desítek kilometrů dál se už nákaza nevyskytla? Babesie vzhledem ke své nepatrné velikosti reaguje na detoxikaci. Klasická medicína ji léčí kombinací chininu s klindamycinem.

29.1.2013 proběhl v Praze proběhl mezinárodní kongres o MMS za účasti stovky účastníků z mnoha zemí, kterým přednášeli nejvýznamější a nejzkušenější osobnosti zabývající se účinky ClO2. Přednášky byly předkládány do několika jazyků.
Vynikající byla i přednáška Ing. Hany Bláhové, nejznámějšího odborníka na parazity v lidském těle. Doporučuji shlédnout celou tuto přednášku:ODKAZY NA ČLÁNKY
Detox-Zapper-Brno

Vídeňská 55
Jílová 29 b
Brno
603209866 Ing. Hana Bláhová
739996739 Ing. Milan Bláha
775080738 Ing. Jiří Prchal
blahova.ha@seznam.cz, odecty.meridel@seznam.cz g.prchal@volny.cz


Články z tohoto blogu je možné šířit v nezměněné podobě vždy s uvedením těchto stránek http://poutnicicasem.blog.cz/ jako zdroje, případně i těch, které já uvádím jako zdroj.
S díky Anička
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Monika B. Monika B. | 30. září 2014 v 21:17 | Reagovat

Ahoj, zajímalo by mě jak probíhá odčervování u lidí. Slyšela jsem že se taky bere nějaká tabletka nebo něco..mám doma psa, který venku furt něco žere a celkem se bojím že bych ty červy mohla mít od něj taky. Je nějaký volně prodejný přípravek na prevenci?

2 poutnicicasem poutnicicasem | 4. října 2014 v 16:40 | Reagovat

ahoj, zkus se spíš inspirovat alternativními metodami - například čistit se pomocí bylin- například zde: http://ceskeforum.com/viewtopic.php?f=100&t=4100&sid=b2dda930223cff9e900c935ab29bdacd - a chce to taky změnit jídelníček - omezit hlavně maso, cukr a bílou mouku

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya