UKÁZKA Z KNIHY 2012 Zlatá brána otevřena - 3. díl

24. července 2014 v 16:14 |  transformace
POKRAČOVÁNÍ15)
Projeví se nějak fotonové záření v noci?
Ano, podle některých úvah noce zmizí. Fotony jsou tak obrovský zdroj Světla, že prostě budeme mít den i v noci. To samé se týká tepla. Slunce tedy na zhruba 2 000 let bude prakticky nadbytečné.
16)
Co mohu udělat pro to, abych prošel Vzestupem?
Pokud napíši, že je již nyní rozhodnuto, kdo projde a kdo ne, bude to znít příliš fatálně. V každém případě je velmi důležité naslouchat svému fyzickému tělu a dopřávat mu, čeho si žádá. Poslouchat svou intuici i vnitřní hlas. Za každou cenu se udržet v energiích Lásky a Soucitu. Budete procházet těžkými zkouškami, jak to ve skutečnosti se svými postoji máte. Snažte se maximálně odblokovat špatné rodinné a společenské vzorce, někdy také mluvíme o osudovém a karmickém předurčení. Úspěšné završení tohoto bloku otvírá osmou spirituální čakru nad hlavou člověka.
Meditujte a modlete se. Udržujte své tělo v čistotě a zdatnosti. Hledejte sobě rovné. Nenajdete-li, kráčejte sami do té doby, než se s nimi setkáte. Vzdělávejte se. Odolávejte masmediální propagandě. Nenuťte své názory nevědomým…Důležité je uvědomit si jednu věc: planeta Země již v tuto chvíli sama o sobě má na to, aby vzestoupila do úrovně 5. dimenze. Ovšem nemůže tak učinit, aniž by do páté dimenze nevstoupili i její obyvatelé. Buďto to tedy v nejbližší době dokáží a vzestoupí spolu, nebo se jich planeta, jako škůdců, nakonec sama zbaví.
17)
Je rozdíl v dopadu transformace na muže a ženy?
To se nedá říci. Jedním z cílů transformace je však spojení mužské a ženské složky osobnosti, spojení dvou šroubovic. Mužské, spíše elektrické a tedy levotočivé a ženské, spíše magnetické a tedy pravotočivé energie. Právě proto se nám v dnešní době zdají ženy příliš mužské a muži příliš zženštělí. Je to přirozený proces a je to tak dobře. V tom se například liší Indigoví od ostatních lidí, mají převažující magnetickou, ženskou složku. Právě z toho důvodu, že na Zemi musí znovu přijít vláda Ženy. Muži neumějí jinak, než vzájemně přebíjet svá ega, svou elektřinu, větším a větším výbojem, válkou, agresí… Je to ženský magnetismus, kterého je třeba. Orgánem, který má spojení zprostředkovat a v některých dílech je nazýván "Severní branou", je šišinka mozková, která začala atrofovat. Její regenerace znamená, že se u muže či ženy propojí a nastolí se rovnováha elektrických (neboli plusových) a magnetických (neboli minusových) sil. A o tom je vlastně celé osvícení, kundalini a další spirituální terminus technicus.
18)
Co mám dělat se svým strachem, který ve mně celá tato problematika vzbuzuje?
Prožijte si ho, dopřejte si ho. A nechte ho odplynout… vše probíhá podle kosmického řádu. Narodili jste se a zase zemřete, tak to prostě bylo a je. Avšak váš zárodek života, jedna z vašich částí, žije věčně. Nic na tom, že si to možná nebudete pamatovat. Nakonec vše stejně pochopíte…
19)
Je možné, že tzv. transformaci nakonec způsobuje jen mohutné nasazení elektromagnetických zbraní v podobě vysílacích věží mobilních telefonů, radarů a další techniky?
Naučil jsem se nikdy nic nevylučovat předem. Ano, možné to samozřejmě je a do určité míry se to podle mého názoru i děje, probíhají pokusy s masivním ovlivňováním lidské psychiky a myšlení, jehož jsou mobilní telefony jen malou součástí. Avšak tím základem pro probíhající změny je opravdu kosmická
situace, druhá strana (tedy "temné síly", které zatím na planetě vládnou) se těmito operacemi snaží evoluční proměnu spíše pozdržet, zastavit ji nelze a myslím, že je jim to známo. (Více o tom budu mluvit v 2. díle tohoto díla.)
20)
Mají smysl nějaké prosby a modlitby?
Určitě! Modlete se za co největší pochopení a milost prolidskou populaci i proplanetu Zemi, byť ta si poradí i bez nás. Prokazujte vděčnost Univerzu za život a zamožnost být při tom v této úžasné době vesmírné galaktické párty!

21)
Někteří se dostanou na tzv.Kristovskou úroveň vědomí,co to znamená?
Vaše vědomí začne fungovat multidimenzionálně,budete vědět co bylo,je i bude.Dokážete šestým či sedmým smyslem konat úspěšná rozhodnutí a vybírat pro sebe ty správné kamarády, zaměstnance, partnery. Ruku v ruce s tím se budou objevovat různé duchovní dovednosti, jako jsou telepatie, energetické léčitelství, nebo dokonce levitace či bilokace (pobývání na dvou místech zároveň v jeden okamžik). KONEC


UKÁZKA JE Z KNIHY 2012 Zlatá brána otevřena

Autor Jiří Maria Mašek
Vydáno samonákladem autora Jiří Mašek, Hvězdné centrum Je mi jasno jiřího maška
Mikuláše z Husi 736, 140 00 Praha 4 - Vyšehrad
Praha 2008, 180 stran, 1. vydání
Tisk a grafická úprava studio Green Mango
© jiří mašek
ISBN 978-80-254-1472-9


Zde je celá kniha ke staženízpracováno podle http://www.osud.cz/
Články z tohoto blogu je možné šířit v nezměněné podobě vždy s linkem http://poutnicicasem.blog.cz/ jako zdroje, včetně toho, který je zde uveden jako zdroj:
http://www.osud.cz/

S díky Anička

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya