EBOLU LZE LÉČIT / 2

10. srpna 2014 v 17:49 |  zdraví


Jak vyléčit "nevyléčitelné"
Pravdu se patrně nedozvíme ještě dlouho, pokud vůbec. Samozřejmě může být ebola do jisté míry vším z výše zmíněného. Různá, další vysvětlení budeme nadále na Protiproudu přinášet. Nebezpečí, které plyne ze současné "epidemie", ať je zcela, či jen částečně umělého původu, může mít nakonec skutečně celosvětové důsledky.
V každém případě je však třeba demaskovat centrální lež lékařsko-mediálního mainstreamu, týkající se eboly: a tou je, že se nemoc údajně nedá léčit.
Systémy, které nemoc definují jinak, než západní medicína, nemají s léčbou eboly "problém". To platí například jak o homeopatii, tak o tradiční čínské medicíně.
Známý a uznávaný čínský lékař jménem Sun Simiao například vyvinul mix bylin, který proti ebole podle jeho slov účinkuje. Dá se namíchat v "čínské lékárně" a referuje o něm například Mike Adams na serveru naturalnews.com zde.
Terapeutka čínské medicíny Jana Hollanová k tomu říká, že nejde o nic až tak překvapivého: "Z hlediska čínské medicíny jde v případě eboly, tak jako u ostatních těžkých "letních horeček" o horkou škodlivinu, která se dostane do úrovně krve. Tímto způsobem stav nemocného charakterizujeme a dále s ním pracujeme. Samozřejmě v pokročilém stádiu choroby by mohlo být složité bylinný koktejl do pacienta vpravit, respektive jej v něm udržet. Proto jako vždy platí: Čím dříve se s léčbou začne, tím lépe."
Homeopatické "očkování"?
Homeopatie je dalším systémem, pro nějž ebola, ani jiné metly lidstva, nejsou nic nového po sluncem: Homeopaté například prosluli tím, že během smrtících epidemií cholery v 19. století umíralo v jejich nemocnicích řádově o desítky procent méně pacientů, než v nemocnicích "konvenčních". Ostatně přímo na ebolu má homeopatie několik léků, bylinného i živočišného původu.
Současně lze teoreticky uvažovat i o přípravě nosody (tj. léku z tkáně přímo postižené nemocí). To by, vzhledem k vysoké nakažlivosti eboly (při přenosu tělními tekutinami) a ke slavnému principu ředění homeopatických léků, při němž ve výsledném léku již nezůstane ani jedna molekula původní substance a důležité je pouze "pole", či "energetický otisk" látky, bylo výrazně bezpečnější, než jakékoli představitelné očkování. Mimochodem, homeopaticky se ve světě běžně "očkuje" proti tak těžkým chorobám, jako je malárie či horečka dengue. Ani homeopatické očkování (zvané profylaxe) není tedy nic nového. Další možností je vytvoření koktejlu homeopatických léků, určených k překonání jednotlivých symptomů choroby.
Samozřejmě ještě neexistuje v dané věci všeobecný konsenzus. A pochopitelně, že budou podobná řešení vždy předmětem dalších útoků "skeptiků", kteří budou tvrdit, že homeopatie neúčinkuje, nebo že dokonce používat ji je "nebezpečné". Podivný argument: Pokud klasická medicína (mimo té experimentální) neumí pro pacienta s ebolou udělat nic, proč je "nebezpečné" si vzít jednu "cukrovou kuličku" s homeopatickým lékem, která mu může pomoci? Což platí i pro odpůrce homeopatie z řad křesťanů: Podle ovoce poznáte je. Špatný strom nemůže nést dobré ovoce. Ale to už bychom se dostali někam jinam - i když samozřejmě k tomu nejdůležitějšímu.
K problematice eboly se budeme v různých souvislostech dále vracet. To hlavní lze říci však již v této chvíli: Nenechme se zmasírovat další kampaní. Smrtelně nebezpečná je především "horečka", kterou ve spolupráci s farmaceutickým průmyslem a "humanistickými omezovači populace" infikuje periodicky veřejnosti hlavní mediální proud.
KONEC


Zdroj: protiproud.cz


ČTĚTE TAKÉ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya