LÉČENÍ EMOCIONÁLNÍCH ZRANĚNÍ

2. srpna 2014 v 19:48 |  meditace

Léčení emocionálních zranění za pomoci andělů
Citlivější jedinci s touhou pomáhat druhým jsou náchylnější k tomu, aby byli emocionálně zraňováni. Tyto bolestné vzpomínky jsou pak bohužel příčinou toho, že přicházejí další a další zranění. Ve snaze vyhnout se bolesti a chránit se dochází k tomu, že dotyční často uzavírají své srdce. Jsou opatrnější, uzavřenější a počítají s tím, že jim druzí mohou ublížit. Někdy dokonce preventivně "vrčí" na své okolí a nasazují si masky nepřístupnosti, aby zastrašili případné útočníky předem. Je bohužel smutný paradox, že právě ty nejcitlivější duše mohou nejvíce zatvrdnout. A protože to, co vysíláme, se k nám znásobeno vrací zpět, koloběh neustálého zraňování a ubližování pokračuje.
Na naše reakce mají ovšem vliv nejen bolestné vzpomínky z tohoto života, ale i emocionální zranění z minulých inkarnací, tedy ta, která si vědomě nepamatujeme. Jejich stopy jsou hluboko v nás stále uloženy a ovlivňují náš současný život a naše vztahy s druhými víc, než si dokážeme připustit. Pokud se např. nějaká současná životní situace podobá něčemu nepříjemnému, co jsme zažili v minulém životě, můžeme reagovat neúměrně a naše bolest může být nepřiměřeně silná.
Tato zranění nás samozřejmě vyčerpávají, berou nám radost ze života a co víc - máme pak tendenci v sebeobraně zraňovat ty, kdo nám ublížili. A vzhledem k tomu, že i ti druzí si s sebou nesou svou emocionální bolest... a tak pořád dokola...
Pokud se chceme ve svém životě posunout, být skutečně svobodní, je nezbytné, abychom se přestali cítit jako oběti. Můžeme si za tímto účelem osvojit asertivní způsoby jednání, můžeme zastavovat své myšlení a snažit se žít v přítomnosti, negativní myšlenky nahrazovat pozitivními nebo se obklopovat energetickými ochranami... To vše nám většinou pomůže jen částečně, ale nepřinese nám to skutečný klid, protože pokud se potřebujeme chránit a s něčím bojovat, znamená to, že podvědomě stále vysíláme signál, že jsme zranitelní, že nás něco ohrožuje a že nám může být ublíženo. A to zase případné útočníky zve do našeho života a provokuje je to k tomu, aby vyzkoušeli, jak jsme skutečně silní.
Abychom se jednou provždy vymanili z role oběti, je třeba se uzdravit uvnitř. V dnešní době už je zbytečné, abychom trpěli. Je třeba, abychom tvořili nový svět založený na lásce a porozumění. Proto nám andělé nabízejí svou pomoc. S jejich pomocí můžeme léčit nejen svá emocionální zranění, ale také zranění lidí v našem okolí.Stačí jen požádat:

Drazí andělé,
prosím vás, aby byla do hloubky vyléčena všechna má emocionálních zranění, která pocházejí z mých minulých inkarnací, a také ta, která jsou z tohoto života, a aby byly energeticky napraveny všechny jejich následky ve všech směrech času.
Děkuji.
obrázek Elohim Vysvobození od Ulrike Hinrichs.Doporučujeme, abyste se přitom uvolnili, zavřeli oči a nechali anděly, aby vás zahalili svou léčivou energií a léčili vaše emocionální rány.
Pokud chcete, aby vaše léčení bylo skutečně účinné, je v tomto případě mnohem lepší začít léčit nejdříve lidi ve vašem okolí. Začněte nejprve žádostí o léčení:

  • vašich předků,
  • pak členů vaší současné rodiny,
  • přátel, spolupracovníků,
  • sousedů.

Je dobré se na každého zvlášť zaměřit a vizualizovat si, jak ho andělé svou energií léčí. Teprve pak požádejte o své vlastní vyléčení. Tak bude proud léčivé energie, která vás bude uzdravovat, mnohem silnější.
Doba léčení je u každého jiná. Záleží na množství a hloubce zranění a zejména na úrovni pochopení zúčastněných. Modlitbu můžete samozřejmě opakovat, kdykoliv budete cítit, že je to potřeba. Případně můžete anděly požádat o vyléčení emocionálních zranění, která jsou příčinou nějakých konkrétních potíží ve vašem životě.

(c) Iva a Martin Uhlířovi, 2014. Článek smí být dále šířen a kopírován jen v neupravené podobě a pro nekomerční využití. Podmínkou je uvedení autorů a zdroje článku s aktivním odkazem.ze zdroje:


Články z tohoto blogu je možné šířit v nezměněné podobě vždy s linkemhttp://poutnicicasem.blog.cz/ jako zdroje, případně i těch, které já uvádím jako zdroj.
S díkyAnička
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya