ROZPOUŠTĚNÍ RODINNÉ KARMY

2. srpna 2014 v 20:37 |  meditace
Všichni jsme něčí děti a jsme součástí rodinného systému. I když třeba sami nemáme karmu z minulých životů, karma rodiny, do které jsme se narodili, nás ovlivňuje. A u každého dříve či později přijde čas, kdy ho život nepustí dál, dokud si rodinnou karmu nevyčistí.
Pro ty, kteří již pochopili duchovní zákony a nepotřebují názornost a prožitek v podobě rodinných konstelací, je v tuto chvíli nejefektivnějším způsobem čištění karmy pomocí zlaté energie Boží Milosti.Uvolněte se a v klidu, kde nebudete ničím a nikým rušeni, se soustřeďte na následující slova:

 • Dnes je den vysvobození.
 • Dnes je den odpuštění.
 • Odpuštění je léčení.
 • Právě teď jsou mým předkům odpuštěna všechna provinění, kterých se vědomě či nevědomě dopustili, a důsledky těchto chyb jsou vymazány ve všech směrech času.
 • Právě teď je mým předkům odpuštěno, pokud kdy někomu vědomě či nevědomě ublížili, a stejně tak je odpuštěno všem, kdo se provinili proti nim.
 • Právě teď jsou zrušeny všechny kletby, kterých se mí předkové dopustili, a stejně tak jsou zrušeny všechny kletby, které byly namířeny proti nim. Důsledky těchto kleteb jsou jednou provždy vymazány u všech zúčastněných a ve všech směrech času.
 • Právě teď jsou rozpuštěna veškerá rodinná schémata až ke kořenům a jsou nahrazena život podporujícími postoji.
 • Právě teď jsou vyléčena veškerá rodinná emocionální traumata.
 • Všude tam, kde byla bolest, stagnace, zloba, nenávist, utrpení a vina, se vlévá Boží Milost, Láska a Radost.
 • Toto odpuštění dává všem svobodu být nevinní.
 • Všem duším, ať se dostane bezvýhradného požehnání a najdou mír a klid.


Vizualizujte si, jak se zlaté světlo Boží Milosti vlévá do vašeho rodinného stromu a plyne ke všem vašim předkům. ( K naladění vám může pomoci i obrázek vpravo.) Nechte se přitom vést svými pocity a případnými informacemi, které vám při tomto čištění budou přicházet.
Po takovémto čištění zůstává jen ta část karmy, kde je třeba ještě dojít k pochopení nebo je třeba provést nějaké kroky ve hmotě. Ale i v tomto případě se vám (nebo členům rodiny) v důsledku této modlitby dostane vedení.
Každý má schopnost takto svou rodinnou karmu pročistit. U někoho bude stačit, když toto čištění provede jen jednou, jiní je budou muset provést vícekrát. Záleží na tom, jak je rodina zatížená. Nechte se vést svými pocity.
Podobným způsobem můžete čistit i svou osobní karmu, pokud ji máte, nebo karmu skupinovou či národní. Vaše intuice vám jistě napoví, kde je třeba vašeho čištění.

Pokud byste cítili, že něco z rodinné karmy stále přetrvává a potřebovali byste pomoci, můžete se na nás obrátit.(c) Iva a Martin Uhlířovi, 2014. Článek smí být dále šířen a kopírován je v neupravené podobě a pro nekomerční využití. Podmínkou je uvedení autorů a zdroje článku s aktivním odkazem.
V textu je použit obrázek Elohim Milosti od Ulrike Hinrichs.
ze zdroje


Články z tohoto blogu je možné šířit v nezměněné podobě vždy s linkemhttp://poutnicicasem.blog.cz/ jako zdroje, případně i těch, které já uvádím jako zdroj.
S díkyAnička

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya