ÚČEL NAŠEHO ŽIVOTA NA ZEMI

31. srpna 2014 v 13:24 |  transformace
Proč vlastně žijeme, jaký je účel toho všeho?

V předchozím článku Způsob našeho života zde www.jine.estranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/zpusob-a-smysl-naseho-zivota-na-zemi jsme se dozvěděli něco o stávajícím způsobu a obecných hodnotách našeho života, nyní se více zaměříme na jeho účel a smysl.
Kdo již dopředu skepticky tvrdí, že něco ještě neviděl a proto na to (nebo tomu) nevěří, je svým způsobem dost silně limitovaný pro další uchopení reality, které mu podepřené dlouhým a důkladným přemýšlením, zabere ještě nějaký čas či dokonce celý život (často i více). Některé věci skutečně nelze kapacitou našeho myšlení odpovědně pochopit, lze je však vzít v úvahu, přijmout, jako možné - i když podivné, a pro ty šťastnější je dokonce zažít osobně a tím se s nimi nadobro ztotožnit.
Pokud třeba malé dítě nevěří tomu, že si jej pořídila maminka s tatínkem a naopak tvrdí, že jej přinesl čáp - jak mu to řekli ve školce - nebo pokud nevěří tomu, že mu dárky k vánocům nenosí sám Ježíšek, ale blízcí lidé kolem něj - bude se nejspíše dost divit, až konečně pochopí. Stejný proces probouzení a mnohdy i utrpení, jsme prošli nejspíše všichni. Osobně mě totiž dost žralo, že mi rodiče celou dobu víceméně neříkali pravdu, ale na druhou stranu - žít ve lži bylo tak bezstarostně příjemné: Ježíšek vždy, vše, včas a v rámci svých možností zařídil.
Jinými slovy - splnil svůj účel, který do našeho jistého věku plnit měl. Dnes již víme, jak to s ním je, ale víme to stejně bezpečně o všem kolem a o nás samotných především?
Proč jsme tedy vlastně zde?
Tak například kamkoliv se kolem sebe podíváte a na kterýkoliv hmotný předmět ukážete, plní svůj účel. Doslova a do písmene. Nic není bez účelu a beze smyslu. Hrnek vznikl proto, abychom jej použili na pití čaje, lžička třeba proto, abychom si jí mohli čaj zamíchat. Dokonce i tento článek má nějaký účel a musel nějak vzniknout, protože se sám nenapsal. Pokud byste se snažili vysvětlit lidem z roku 1950, že vznikl tak, že někdo doma v teple u kávy, klepáním prstů na malé kousíčky plastu (s rozdílnými znaky), umístěnými na větší plastové destičce, ležící před ním na stole, je schopen umožnit čtení téhož textu všem lidem odkudkoliv na světě, sami si nejlépe odpovíte, zda by vám uvěřili. Dnes zcela běžná věc, před pár lety zázrak a nemyslitelná hloupost a o několik let dříve dokonce kacířství - inu vývoj a odhalení všech možných pravd a realit - jako název těchto stránek. Význam a účel klávesnice popisovat už dále nejspíše nemusíme a význam třeba tohoto článku si každý odvodí rovněž sám dle svého stupně chápání a vyzrálosti svého vývoje.
Ještě několik zamyšlení nad účelem a jeho naplněním.
Souhlasíte alespoň částečně dle demonstrace v odstavci výše, že každá věc (a nejen ta) vznikla nebo jsme si ji my sami stvořili proto, aby plnila svůj specifický účel? Pokud je vaše odpověď ANO, má smysl číst dále.
Podíváme-li se do přírody, jak je vše dokonale nastavené i bez vlivů člověka, jak je každý květ či tvor dokonale vybavený pro svůj způsob života v daném prostředí (jinak zahyne), nemůžeme ani chvíli pochybovat o tom, že se nejedná o náhodu a tento vývoj a adaptace se prostě děje. Pokusů bylo provedeno nesčetně mnoho a s potvrzujícím výsledkem. Určitě měl částečnou pravdu pan Charles Darwin, který teorii evoluce veřejně zaregistroval a rozvinul do širokého stupně zmapování, ale nikdy nám neřekl PROČ - jen že to tak možná je. Bystřejší čtenáři už asi tuší a nebudou proto překvapeni mým osobním názorem a tvrzením, že se tak děje díky tolik diskutovaným energiím a jejich skrytým formám kolem nás. Důkazy uvidíte hned v dalším odstavci.
Počátkem roku 2009 jsem v mediích zaregistroval zajímavou informaci o skutečnosti, že na základě průzkumů byly objeveny a nalezeny zcela shodné druhy tvorů a organismů na obou stranách našich zemských pólů. Jinými slovy na severu i na jihu naší Země žijí zcela identické druhy. Jak je to možné? Že by je přenesli ptáci, lodě či mořské proudy? Ptáci nelétají ze severu na jih a zpět, lodě plují obvykle v přilehlých vodách severu či jihu a navíc - myslíte, že by organismus přežil dlouhou cestu útrap z míst, kde je průměrná teplota minus 50 stupňů Celsia, přes nejteplejší území rovníku s plus 45, aby mohl spokojeně žít dále na druhé straně světa? Dost těžko, co říkáte... Detailní info zde http://news.nationalgeographic.com/news/2009/02/photogalleries/marine-census-deep-sea/index.html
Z centra naší galaxie i z našeho Slunce, neustále proudí částice plné života a
tvořivé energie, které i v těch nejméně přívětivých místech našeho světa (dokonce i ve vakuu, u podmořské sopky či v prostředí silné radiace a odvážím se říci že i Slunci), začínají samovolně vytvářet šroubovice DNA, které se postupně seskupují do buněk a tvoří tak živé útvary - organismy. Kdekoliv a za jakkoli nehostinných podmínek. A protože na severní i jižní pól dopadá přibližně stejné množství těchto energií - ejhle, překvapení - vznikly shodné identické druhy na obou pólech dokonce najednou. Zázrak? Nikoliv, součást krásy plánu tvoření, které je doslova posedlé životem a jeho formami, pochopení skutečné podstaty a tím účelu našeho života.
Člověk je stejný výsledek vývoje (či genetického stvoření - viz další možná realita zde /clanky/puvod-a-historie-cloveka/puvod-cloveka-a-souvislost-s-nibiru---sokujici-odhaleni ) stejně jako všichni existující tvorové kolem nás. Bez výjimky. Má snad jediný, zato dost podstatný rozdíl a něco navíc - má duši, která si uvědomuje svou vlastní existenci, která je tvořivá, která si (ne vždy) moc dobře uvědomuje důsledky svých činů a která má právo svobodné volby v rámci svého života a více či méně i života druhých.
Dle původního plánu tvoření jsme živoucí demonstrací svobody, moudrosti, ušlechtilosti, pochopení, krásy, dobra a soucitu. Jaká je však realita? Bohužel odlišná. Detaily o způsobu našeho života zde www.jine.estranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/zpusob-a-smysl-naseho-zivota-na-zemi
Je to vše správně? Žijeme v souladu s ostatním stvořením a jeho energiemi? Jednoznačná odpověď je bohužel NE. A není se vůbec čemu divit. Celý život jsme neustále výchovným systémem směřováni k vyčlenění a odtržení se z dokonalé jednoty (energie), ze které jsme v podstatě vzešli. Všichni, do jednoho bez výjimky a dokonce povinně!
Všichni máme tutéž nesmyslnou striktně materialistickou základnu vštěpovanou výchovou a vzděláním, zakládajícím své výklady a hodnoty pouze na hmotných či obecně měřitelných úkazech a jejich vysvětlování. Ano, pravda, máme tu ještě různá náboženství, ovšem jejich okultní účel, kterým je ovládání masového názoru, má od původního plánu svobodné vůle a čistého stvoření hodně daleko. Nebudu se opakovat, proto uvedu odkaz na článek, kde jsou již tyto myšlenky zachyceny /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/cenzura-informaci-a-vzdelavani-jako-forma-otroctvi
A teď ta největší "pecka" na konec: přeberte si to jak kdo chcete, ale
pokud byste dělali více než 40 let svého aktivního života rozličné regresní terapie i hypnózy a při nich se mimochodem opakovaně ptali na pár specifických otázek a dostávali statisticky stejné odpovědi od lidí všech možných vzdělání, vyznání a věku, asi na nich něco bude. Hovořím nyní o celoživotním díle paní, které si osobně velmi vážím (Dolores Cannon), která vyextrahovala ze svých sezení s klienty následující zjištění:Všichni jsme nesmrtelné bytosti mimozemského původu, které si sami dobrovolně zvolili prožít část svého života a zkušenost (někdo je tu již po několikáté) na této Zemi s jediným cílem - abychom jí samotné pomohli v jejím vývoji a ve vývoji vědomí lidstva jako celku. Rodíme se vždy do čistého těla s prázdnou pamětí o minulosti, abychom ze skupiny ostatních lidí nevyčnívali přílišnou excentricitou a hlavně abychom neznali všechny odpovědi dopředu. Mezi námi žijí lidé, kteří toto již plně pochopili a odhalili své předchozí životy a dokonce i to, kam se následně vrátí.
Podle informací v odstavcích výše již tušíme, že naše podoba zde na Zemi je dána podmínkami zdejší planety (viz odstavce o přizpůsobivosti druhů), ovšem naše skutečná podoba v našem původním prostředí je naprosto odlišná. Asi bychom byli dost šokováni a mnoho z nás přímo vyděšeni (viz žánr sci-fi a živé formy obecně).
Proto mě ani v nejmenším nepřekvapil, ale naopak velmi příjemně potěšil celým světem velmi ostře sledovaný snímek Jamese Camerona AVATAR, neboť lidé podvědomě cítí a tuší, jaká je skutečná pravda. Víme, že podobné pokusy tajné operace dělaly s velkým úspěchem již dávno (detaily zde /clanky/veda-a-experimenty-) a stejně tak dobře víme, že nejvíce utajovaná pravda je nám nejčastěji od počátků záměrně podsouvána právě ve formě nevěrohodného sci-fi, které ji automaticky degraduje a zlehčuje, i když ji máme přímo na očích. Více info o masové Propagandě zde: /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/realita-naseho-zivota-a-propaganda Celý Avatar je totiž o nás, o naší podstatě a o odhalení ukrývaných pravd, které se nyní kvapem již samovolně děje.Mnoho štěstí Aridan
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya