ALEXANDRA MEADOWS - ROZHOVOR S COBROU - 1. část

10. září 2014 v 10:29 |  transformace

Přinášíme jeden z rozhovorů s Cobrou, jedním z aktivních lidí, s napojením do jemnohmotných sfér, jakož i některým mimozemským bytostem. V minulosti jsme přinesli výzvy k účasti na třech významným celoplanetárních meditacích, které Cobra organizoval v energeticky a kosmologicky významných dnech. Bylo to jednak v srpnu 2013 "Aktivace portálu míru", pak Aktivace portálu AION v listopadu 2013 a nakonec, zatím, Aktivace Portálu Návratu do nevinnosti v prosinci 2013.
Tento rozhovor je z 26.2. 2013 a důvodem proč tento již starší rozhovor zveřejňujeme, je to, že obsahuje některé informace, které překračují rámec doby svého poskytnutí, jako např. o problematice Vatikánu a církve nebo také o postavení jezuitů v rámci církve i Vatikánu, o slunečních skvrnách či téma které země jsou nejvíce v hledáčku kritiky ze strany USA nebo také postoj světelných sil k možnosti použití jaderných zbraní na planetě . Některé informace mají platnost spíše jen ve své době,. tak jako mnohé jiné, které se objevují na scéně v současné době.
Alexandra: Ahoj všichni, dobré odpoledne . Dnes je úterý, 26. února 2013. Tady je Alexandra Meadors z Galacticconnection.com, webových stránek, poskytujících každodenní planetární aktualizace a informace o našem přechodu z 3D Matrixu . Je pro nás velmi důležité rozšířit si rozhled a sladit naše vědomí s vesmírem, abychom udrželi krok s hlavními změnami, které jsou charakteristické pro konec tohoto světového věku. Aby bylo možné pokračovat v přinášení více podnětných materiálů, pozvala jsem dnes mého zvláštního hosta Cobru, aby provedl přehled o únorových světových událostech z galaktického pohledu. On a já budeme poskytovat tuto službu pro všechny z vás, každý měsíc, aby zmizel strach, byla vyjasněna nedorozumění a přidán vhled do toho, co se ve skutečnosti děje za titulky deníků. Takže většina z vás zná Cobru a pravdu jeho slov, ale těm kdo ho neznají: Cobra je pravý modrý plejádský kontaktér, který je v kontaktu s "podzemím" 35 let. Odboj mu doporučil, aby zůstal v anonymitě, a i nadále komunikuje s bytostmi z planety X , které napomáhají hnutí odporu. Jako pozemský zástupce Agarthské sítě a světelných sil, se snaží připravit lidstvo na vzestup a na horizontu se nacházející Události. Jedna věc je jistá: každý, kdo si vyslechne Cobrovy informace, odejde s výstižnější představou, nakolik nás Světelné síly skutečně každou hodinu podporují. Takže s tím co bylo řečeno, pozvěme sem teď Cobru.
Ahoj Cobro, jak se vám dnes daří ?
Cobra: Ahoj, Ahoj všichni
Alexandra: Již jste se plně zotavil z londýnské konference ?
Cobra: Řekl bych, že zážitek byl docela hodně intenzivní, protože energie tohoto města je opravdu obrovská, takže tam vidíte, jak se děje jedna věc za druhou a z ní vyplývá další, a jsme stále v procesu integrace všech provedených změn.
Alexandra: Ach můj bože, tak, co jste cítil, že bylo tak jedinečné na energiích Londýna?
Cobra: První věc, kterou jsem si všiml, je, že se v posledních několika letech energie velmi, velmi posunula. Zlepšila se docela výrazně, a také je teď obrovský potenciál v tom vortexu, který zde před několika lety nebyl. Další věc, kterou jsem si všiml, byla velmi silná přítomnost hnutí odporu. Když jsem cestoval ve vagonu v londýnském metru, cítil jsem kolem sebe velmi silnou přítomnost příslušníků odporu a také se děly některé další věci.
Alexandra: Ach, to jsou úžasné zprávy. Takže v té části světa je více podpory?
Cobra: O ano, hodně.
Alexandra: Jak jsem vám řekla dříve, já jsem si myslela, že je stále více důležité, aby každý udělal krok zpátky a udělal si přehled o hlavních událostech, které se od 1. února staly. Myslela jsem, že bychom si zde mohli vyslechnout váš názor na ně, protože nás zaplavuje doslova smršť informací. Jsem si jistá, že je to opravdu někdy pro všechny na celém světě ohromující. Věřím, že vy a já jsme rozhodně na stejné straně, pokud jde o zaměření na vývoj planety, při pohledu na to, jak každý z titulků bliká. Opravdu, ráda spojuji věci a vím, že vy se svými kontakty můžete nám všem poskytnout nějaké opravdu bezkonkurenční postřehy. Myslím, že první otázka, kterou se zeptám, bylo to UFO, kdo vypnul světla na zápasu Superbowl?
Cobra : Nebylo to UFO, to byla koordinovaná akce pozemního personálu Světelných sil na povrchu planety.
Alexandra: ach , OK , ale to tedy bylo úmyslné ?
Cobra: Ach ano , ach ano.
Alexandra : A záměr?
Cobra: Záměrem bylo ukázat Kabale, že už není všudypřítomná a všemocná na této planetě. Jak víte, bylo to v nejlepším možném okamžiku, kdy to mělo psychologicky co největší efekt.
Alexandra: Určitě, kolik miliard lidí se na to pravě dívalo ? Cobra : Myslím, že to bylo asi 100 milionů. To určitě vytvořilo nějaké otázky a nutí to lidi přemýšlet o tom, co se děje .
Alexandra: Zajímavé ... OK , dobře, jeden z největších titulků novin v tomto posledním měsíci byl o Sandy Hook (jde o masakr na základní škole v Sandy Hook, více ZDE.- pozn. překl.) Moje první otázka je ...díval jste se na wellaware1.com ? ( Cobra odpovídá : Ne ) OK to jsou stránky, a je tam ještě pár dalších, které se začínají objevovat, kteří revidují biometrie obličeje a dokazují velmi průkazně , že tyto oběti krize ani nebyly u toho, když se to stalo, nebo že ani neexistují. Někteří z nich vlastně použili jména osob, které již zemřely, myslím , že tam nyní kolují všechny druhy informací. Ukazuje to, že tam bylo hodně lží ze strany médií. Takže se zdá, že z případu Sandy Hook vyšly některé pozitivní věci, například, více se poukazuje na antidepresiva, které způsobují násilí a takové věci, ale byla jsem zvědavá, co vy na to ? Jaký byl smysl toho v pozadí a co si myslíte, že jsme z toho získali z hlediska galaktického?
Cobra : Přineslo to více povědomí o situaci. To je docela podobná věc, kterou bychom mohli přirovnat k 9/11. Tato událost byla vytvořena s negativními úmysly, ale konečný výsledek bylo zvýšení uvědomění , takže jde v podstatě o stejný vzor.
Alexandra: jaký máte pocit o tom povstání ve věci vlastnictví zbraní? Chci říct, že je spousta důkazů, které ukazují, že druhá novela byla speciálně vytvořena tak, že bychom nepředávali tolik moci tomu, čím je dnes Kabala, a to jistě není nic, co by přecházelo do 5D. Například na Floridě jsou šerifové, kterým byl vydán zákaz a oni odmítají nechat si vzít svou možnost držení zbraní, jaký je váš názor na to ?
Cobra: Řekl bych, že tento nárůst vlastnictví zbraní je přirozená psychologická reakce lidí, kteří chtějí být svobodní. Cítí čím dále je větší útlak od kontrolujících sil, a samozřejmě, první přirozenou reakcí je bránit se. Takže jde o přirozené psychologické reakce, a bude to nadále růst, a až do okamžiku, kdy pozitivní světelné síly osvobodí tuto planetu, pak samozřejmě tito lidé nebudou ty zbraně dále potřebovat, protože budou svobodní a v bezpečí.
Alexandra: Myslím, že si vzpomínám že před chvílí jeden další velmi mocný učitel na internetu říká, že přijde doba, kdy doslova nebudou vypáleny žádné výstřely, protože zbraně nebudou fungovat, je to pravda ?
Cobra : Řekl bych, že v určitém okamžiku, v určitém okamžiku to je přesně to, co se bude dít
Alexandra : No, to je dobře. Také jsem měla pocit, že další výhoda byla, že byly odhaleny všechny ty falešné zprávy v médiích a já jsem přemýšlela, co si o tom myslíte? Už jsme se jako frakce světelných sil více infiltrovali do médií? Protože se zdá, že si velmi stěžují lidé, kteří čtou konspirační teorie a fóra duchovních komunit a tak.
Cobra : Tady existuje mnoho vrstev, první vrstva je kontrola hromadných sdělovacích prostředků, která je stále v rukou Kabaly, a v matrixu jsou v tomto trochu trhliny, ale ještě ne moc. A druhá vrstva pokrývá alternativní média, a tu jsou také dezinformační agenti, kteří jsou placeni aby šířili dezinformace na tzv. alternativních internetových stránkách. Takže máme různé vrstvy kontroly a řekl bych, informační válku, která probíhá hned na povrchu planety. Není moc reálných info, dokonce ani na těch alternativních stránkách.
Alexandra: To je pravda, a to je jeden z důvodů, proč jsem byla tak motivována abych tyhle hovory s vámi dělala. Lidé přišli, a požádali mě, abych to s vámi také udělala. Takže opravdu děkuji, že děláte takovou službou pro lidstvo a chci vám za to poděkovat.
Další obrovské téma v únoru je ruský meteorit a tam bylo tak mnoho verzí. Vše - od sestřelení UFO až po…je mnoho různých příběhů o tom, kolik lidí bylo skutečně zraněno. Byla dokonce jedna zpráva, že tam byl takový divný zelený sliz, který meteorit za sebou zanechal ... tolik různých příběhů ...o všech těch zelených ohnivých koulích osvěcujících oblohu. Můžete nám dát trochu zpětnou vazbu o tom, co si myslíte, že se děje ?
Cobra: OK, já vím, co se tam děje.
Alexandra: haha, pravda, vy jste tam nahoře byl.
Cobra : OK , ano Galaktická Federace dovolila, aby přírodní těleso, který je na kolizním kurzu s planetou, přeskočilo přes ochrannou membránu. Obvykle chrání planetární povrch před jakýmkoliv škodlivým dopadem, ale tenhle propustili a důvodem bylo probuzení lidských mas. Umožnily tomu přírodnímu tělesu projít ochrannou membránou a zasáhnout planetu. Byl to přirozený objekt, nebylo to nic umělého. Jeho trajektorie, jeho cesta, nebyla ovlivněna UFO, bylo jen dovoleno, aby pokračoval ve svému přirozeném kurzu. A důvod, proč to bylo dovoleno, bylo to proto, že to bylo jen pár hodin před průchodem jiného kosmického tělesa velmi blízko k Zemi, takže lidé začnou myslet ... to není náhoda. Lidé se začínají probouzet, a to je přesně to, co se stalo. Nyní jsou tisíce, možná i miliony lidí, kteří hledají na nebi meteority. Máme zprávy z celé planety, protože lidé jsou si nyní vědomi tohoto jevu. Tyto věci se dějí pořád, objevují se ty velmi, velmi jasné meteority každých pár dní, kdekoli na světě, ale nikdo si toho nevšiml. A důvod, proč, je, že si lidé toho nebyli vědomi, ale teď jsou si toho vědomi a všímají si toho, a to připravuje jejich vědomí na první kontakt. A samozřejmě existuje mnoho, mnoho kosmických událostí, které přijdou později v tomto roce, a mohl bych o tom mluvit později. Takže základní příběh je, že toto vesmírné těleso zasáhlo Zemi, bylo zraněno asi tisíc lidí, ale řekl bych, že drtivá většina těch ran byla povrchová zranění, která byla uzdravena v nemocnici během několika hodin ... lidé mohli jít domů. Takže tam nebylo mnoho škody ve srovnání s tím, co se mohlo stát.
Alexandra: Je to zajímavé, co říkáte, protože jsem s někým tuhle mluvila, máme tolik šílených, masivních změn na Zemi, ale vzhledem k tomu jsou ztráty na životech minimální.
Cobra: Ano , to je pravda. To je ochrana sil světla, to je příklad ukázky jejich moci a toho, co mohou udělat, aby chránili lidstvo. A ještě jedna zajímavá věc je, že k této události (meteorit ) došlo v den zahájení londýnské konference. Zajímavé je také, že k průchodu druhého asteroidu v ten den došlo během několika minut po zahájení konference.
Alexandra: chacha, wow tak to bylo jako hlasité zaklepání na vaše dveře pro vás.
Cobra Och ano, byla to synchronicita.
Alexandra : Tak to všechno je o testování amerických zbraní ?
Cobra: Ne, ne,
Alexandra : Je to všechno směšné !
Cobra: Je to všechno směšné. Vidíte, každá větší událost vyrábí několik konspiračních teorií, některé z nich jsou správné, většina ne.
Alexandra: Byl to originální meteorit a úlomky dopadly v Rusku, na Kubě, v San Franciscu , bylo to všechno ze stejného původního meteoritu nebo to byly různé meteority?
Cobra: Jak jsem již řekl dříve, jedno kosmické těleso zasáhlo Rusko. Existuje mnoho meteoritů, velmi, velmi jasné meteority, řekl bych, že se objevují každých pár dní. Lidé si jich nedokáží všímat, protože si nejsou vědomi, ale teď jsou si lidé více vědomi.
Alexandra: Takže se to bude stupňovat.
Cobra: To se bude i nadále zvyšovat, zejména pokud si budou lidé udržovat vědomí.
Alexandra : To dává hodně smysl. Teď: proč by měly být zelené? Proč by měly být na nebi zelené ohnivé koule?
Cobra : Nejsou vždy zelené barvy, ale to je zelená barva, která se vytváří třením meteoritu s molekulami vzduchu v atmosféře.
Alexandra : Wow, to jsem nevěděla, většinou se o nich mluví jako o modrých a zelených.
Cobra : Ve většině případů jsou zelené, ale také mohou mít jiné barvy .
Alexandra : Vysvětlete mi toto: ve stejnou dobu když meteorit zasáhl zemi, je zpráva o sto tisíc delfínech u pobřeží Spojených států. Jaký je pro to důvod pro to?
Cobra : Delfíni nám posílají velmi silný signál, a to je poselství probuzení, které má mnoho různých vrstev. Je to jako připomenutí, volání, řekl bych, puštěný budík.
Alexandra: Takže v podstatě všechno, co je na této planetě, se nás snaží poklepat na rameno a říct : Ahoj, probuďte se, vy tady, všichni tu pracujeme společně s vámi.
Cobra: Ano, přesně tak. Máme také další znamení, že blesk udeřil do kopule chrámu svatého Petra v Římě několik hodin poté, co papež odstoupil.
Alexandra: Chtěla jsem se vás na to zeptat taky, vyrazil jste mi to z ruky. A co tohle: to bylo úžasné, další zpráva z 19. (února), že se objevily nějaké nové skvrny na slunci, které byly 6 krát větší než průměr Země, a vznikly doslova do 48 hodin. Takže jsem byla zvědavá, co si o tom myslíte?
Cobra: No to je přirozený projev zvýšené sluneční aktivity, protože teď jsme na vrcholu cyklu sluneční aktivity, a to je docela přirozený jev. To se stává docela často, když je Slunce aktivní.
Alexandra: Někde jsem četla, že sluneční skvrny ve skutečnosti představují mužskou psychiku, a zemětřesení a podobné věci představují ženskou psychiku, je to pravda?
Cobra: No to je jen jeden způsob, jak vysvětlit symboliku těchto struktur. Sluneční skvrny jsou oblasti na povrchu Slunce, které jsou ve skutečnosti poněkud chladnější. Ve skutečnosti jsou to hyperdimenzionální vchody, přes které přicházejí některé kosmické lodě a technologicky vstoupí do středu Slunce a pak se teleportují skrze červí díru do jiných dimenzí a do jiných částí vesmíru.
Alexandra: Víte, když jsem si to přečetla, byla jsem prostě šokována.
Cobra : Ano, na to musíte mít nějaké opravdu úžasné technologie.
Alexandra : Ano, úžasné. A prý je to docela studené (teplota) v slunečné skvrně, že?
Cobra : Ano , ale je to velmi horké, s ohledem na naše standardy.
Alexandra : Samozřejmě, ale já jsem jen měla na mysli, že samotná slunečná skvrna je, zdá se, chladnější než samotný vnější sluneční paprsek.
Cobra: ano, ano.
Alexandra : A pravděpodobně tyto lodě létají do a z těchto slunečních skvrn ... a to jsem se vás chtěla zeptat: jsou proto tak velké, že to znamená že přijde větší množství UFO do naší reality, má to znamenat toto?
Cobra: Ne, je to vlastně zvyšující se aktivita našeho slunce, která vlastně odráží zvýšenou aktivitu Galaktického Centrálního Slunce.
Alexandra : OK, to dává smysl. Teď - moje další věc je o papeži, je zde spousta informací která se staly v únoru. Rezignace papeže Benedikta, a blesk co udeřil do baziliky ... hodně diskuse o tom, proč to se děje, proč se to stalo, jak se to stalo, …vyhnali ho maltézští rytíři, bál se o život? Existuje o tom spousta příběhů, zřejmě kontaktoval italského prezidenta, Georgia Napolitana s žádostí o ochranu a imunitu od italské vlády. Mohl byste mi o tom říci trochu víc ?
Cobra : To je jen poslední fáze dlouhého boje, který probíhal ve Vatikánu, v různých frakcích. Papež uvolnil hodně věcí pro média v posledních několika měsících, a to je důvod, proč ho vyhodili, protože jeho obraz byl pro vkus Vatikánu příliš nečistý, tak se rozhodli, se ho zbavit. Samozřejmě, že trochu manévroval, aby se ochránil, a to je důvod, proč kontaktoval italského prezidenta. Jak pravděpodobně víte, papež není nejvyšší osobou v mocenské struktuře Vatikánu ... má své nadřízené, z nichž většina jsou jezuité, a někteří z nich jsou dokonce výš než římská Černá šlechta* a oni jsou ti, kteří skutečně vybrali papeže a rozhodují o tom, jak dlouho bude papežem. Takže mu bylo nařízeno, aby odstoupil.
Alexandra : OK, takže budete souhlasit, byl vyhozen.
Cobra : Ano.
Alexandra : Jsou tito jezuité to samé co ti maltézští rytíři?
Cobra : Ne tak docela, maltézští rytíři jsou jako vojenský okultní řád, který slouží jako prostředek pro jezuity k provádění obchodů a pro kontakty s Ilumináty.
Alexandra : Aha, ok , to dává větší smysl. A také jsem někde četla, že papeži byly brány otisky prstů kvůli účasti v událostech 9/11 a 3/11, souhlasíte s tím?
Cobra : Ne tak docela, protože ve Vatikánu existuje mnoho lidí se špinavýma rukama. On byl prostě vystaven v médiích ... jeho veřejný obraz již nebyl dost dobrý, takže již více nesloužil Vatikánu.
Alexandra : OK . Každý den se dívám na blog Cobry, tam je něco o Vatikánu, a chtěla jsem vědět ... jsou opravdu připravována jejich prohlášení, že ET je skutečné, a byly tam tuny informací o tom, co je opravdu uloženo ve sklepeních pod Vatikánem. Zajímalo by mě, jestli o tom máte nějakou zpětnou vazbu?
Cobra : Vlastně je to proces čištění, světelné síly budou vyvíjet větší a větší tlak na Vatikán, a to se bude zvyšovat. Zejména příští měsíc (březen 2013), uvidíte zajímavý vývoj v tomto příběhu o Vatikánu, protože síly světla se rozhodly, že už je toho dost a že je věci třeba změnit. Skutečně se přibližujeme, pomalu, ale blížíme se k horizontu Události a ty věci, musí být vyjasněny.
Alexandra: Myslíte, že ze všech frakcí na planetě, oni jsou nejhorší ...nejproblematičtější, nejvíce neústupní ?
Cobra : Jsou v jádru spiknutí. Řekl bych, že římská Černá šlechta tzv. (fyzičtí) Archoni** (z řečtiny - vládci) a jezuité jsou na vrcholu pyramidy nebo vrcholu potravního řetězce, a budou -li odstraněni, naše planeta bude svobodná.
Alexandra : Zajímavé . A teď, co o tom, že lidé nemohli mít přístup k penězům?
Cobra : Byl to zajímavý vývoj, protože ve skutečnosti byly ve Vatikánu blokovány po určitou dobu kreditní karty. To je také součástí boje o moc na samém vrcholu hierarchie Kabaly, o kontrole finančního systému.
Alexandra : Vím, že bylo zřejmě hodně povyku o praní špinavých peněz ve Vatikánu, který unikl ven.
Cobra : Řekl bych, že unikl nepatrný zlomek, 1 %. Je tam toho mnohem víc. Vlastně Vatikán vlastní FED (US centrální banka, která je vlastněná soukromým kapitálem - pozn.překl.) prostřednictvím stovek či dokonce tisíců malých firem. Je to jako sít malých firem všude po celém světě. Jsou velmi, velmi rozvinuti ve Střední Americe, Jižní Americe, v jiných zemích, v Africe. Malé společností, které jsou zcela pod kontrolou jezuitů a díky této vzájemné propojenosti těchto společností jezuité ve skutečnosti vlastní FED, nikoliv Rothschildové.
Alexandra : Wow, a tyto společnosti si to uvědomují , nebo je to spíš záležitost kontroly mysli?
Cobra : Jsou Velikáni….. jako Shell, které jsou jen nástroje kontroly.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya