ENERGIE ČAKER A SÍLA PŘITAŽLIVOSTI

12. dubna 2015 v 10:28 |  jemnohmotný energetický systém

.
Máme více takových energetických center, ale ty nejdůležitější jsou hlavní čakry, kterých je sedm a nacházejí se podél vertikální osy těla. Správně fungující čakra do sebe nasává energie, transformuje je, a hned je předává dál na patřičná místa v organizmu. Jestliže je čakra blokovaná, je i tok energie v lidském těle omezený. Čakra pak nemůže žádné energie přijímat nebo jen v omezeném množství.

Čakry neustále vyzařují a nasávají energii. Pokud se necháváme pohltit negativními myšlenkami, zanesou se temnou energií a nemohou dostatečně plnit svoji funkci. Znečištěnými čakrami nemůže energie volně proudit, a vy se proto budete cítit unavení a nevyrovnaní, nemocní. Každá z čaker v součinnosti s meridiány ovlivňuje nejen naši psychiku, ale i činnost našich vnitřních orgánů. Můžete tak také přijít o některé psychické schopnosti, na které jste byli zvyklí.
Každé téma, jehož se vaše myšlenky mohou týkat, souvisí s určitou čakrou.Většina z nás se však občas neubrání starostem a nedůvěře v běh života. Strach pak negativně ovlivňuje čakru, jíž se dané téma týká. Stav čaker významně ovlivňuje i naše intuitivní schopnosti - a také se to projevuje v mezilidkých vztazích:1. První čakra - kořenová čakra

"Nemohu najít muže. Když už nějakého najdu, tak nemá peníze."
Energetické světelné vlny, které vysílá první čakra na dolním konci páteře, vnímáme jako červené. S touto čakrou jsou spojena následující témata: Kariéra, finance, domov, rodina a materiální zabezpečení.

Pokud čakra vysílá jen malé množství energie, je-li tedy první čakra blokovaná, může to znamenat, že do života takového člověka se přitahuje jen málo peněz. Strach, že mě nebude nikdo milovat nebo že mě někdo opustí, málo důvěry a málo průraznosti, to jsou vlastnosti, které často odpovídají za blokádu první čakry.

Předpokladem toho, aby se do našeho života přitáhl vůbec nějaký partner, natož pak partner, který nemá finanční těžkosti, je to, aby energie protékaly bez překážek první čakrou a vysílané signály musí být jasné a pozitivní. K tomu náleží samozřejmě i uzdravení toho, co je příčinou blokády, uzdravení emoční.

Pokud vás v první řadě zajímá materiální jistota, budete vysílat z pročištěné čakry odpovídající zesílené signály a nakonec navážete vztah s odpovídajícím partnerem.

.
Druhá čakra - křížová čakra

"Můj nový přítel je alkoholik, stejně jako ten předchozí."

Druhá čakra leží asi dva centimetry nad první čakrou pod pupkem. Vlny energie, které odtud vysíláte, jsou oranžové.

Téma, které se spojuje s touto čakrou, je závislost (na drogách, alkoholu, jídle, sexu atd.).

Pokud je tato čakra zablokovaná, máte asi problémy s různými závislostmi, a je velmi pravděpodobné, že si proto přitáhnete i závislého partnera (drogy, alkohol, jídlo, sex atd.)

3. Třetí čakra - solar plexus


Moje přítelkyně mě omezuje. Chce mě kontrolovat stejně jako to dřív dělala moje matka.

Třetí čakra leží těsně nad pupkem. Vysílaná energie je žlutá nebo zlatožlutá. Témata třetí čakry jsou: moc a kontrola.

Blokáda se projevuje jako strach před kontrolou, nebo v potřebě sám kontrolovat, a v touze po moci. Máte-li nezdravý vztah k moci a bezmocnosti, budete působit na stejně orientované lidi jako magnet.

4. Čtvrtá čakra - srdeční

"Moji partneři mě vždycky zklamou a zraní."

Světelné vlny, procházející čtvrtou čakrou, jsou zelené a růžové. Toto energetické centrum leží uprostřed prsou a jde tu o téma lásky a schopnosti lásky.

Jestli si chcete přitáhnout partnera, který vás bude opravdu milovat, musíte se mít nejdřív sami rádi. Pokud si sami prominete a budete mít sami se sebou soucit, povede to k tomu, že budete přitahovat láskyplné lidi jako magnet.

5. Pátá čakra - krční


"Můj muž mě nikdy nepustí ke slovu. Vždycky musí být všechno podle něho".

Pátá čakra je ve výšce hrdla. Vyzařuje paprsky energie, které vnímáme jako světlemodré nebo zelenomodré. Témata této čakry jsou: sebevyjádření, komunikace, schopnost říkat pravdu, požádat o pomoc a kreativita.

Pokud se v partnerském vztahu nedostanete ke slovu a možná jste už od školy ustrašení a vždycky tiší, pak je s velkou pravděpodobností zablokovaná vaše pátá čakra. Věnujte se uměleckým projektům nebo jiným formám sebevyjádření, které jsou v souladu s vaší vnitřní pravdou. Učte se vyjádřit vlastní přání, neboť tak budete přitahovat lidi se stejnými zájmy.

6. Šestá čakra - čelní, tzv. třetí oko

"Moje nová kamarádka asi blázní. Slyší hlasy a vidí anděly."

Barva, kterou vyzařuje tato čakra, je tmavě modrá nebo indigová. Šestá čakra, která se také jmenuje Třetí oko, leží na čele mezi obočím. Témata této čakry jsou jasnovidectví a spiritualita.

Pokud se ve vašem životě objevují jasnovidní lidé, neznamená to nic jiného, než že i vy sami jste velmi spirituální lidé. Pracujte s meditacemi a vizualizacemi. Tak zmizí váš strach z tohoto tématu a vaše vrozená jasnovidnost vyplave na povrch.


7. Sedmá čakra - korunní


"Můj partner se nezajímá o esoteriku."

Sedmé čakře se také říká korunní a nachází se na temeni. Světlo, které z ní vychází, bývá normálně fialové, ale když se čakra otevře, vyzařuje zlatou a bílou barvu.

Sedmá čakra se otevře tehdy, když lidé dosáhnou určité úrovně vědomí, až pochopí, že jsou v jednotě s Bohem. Až budete mít toto vědomí a budete vyzařovat odpovídající světlo, zcela přirozeně si přitáhnete partnera, který si také zvolil spirituální cestu. Může to být také tak, že se váš současný partner bude vyvíjet a časem se otevře i této tématice, nebo to může znamenat, že navážete nové partnerství, které pro vás bude lepší a bude lépe odpovídat stavu vašeho vývoje.- z knihy Kvantová Andělská láska, Eva-Maria Mora + vlastní


Zde je jedna z pomůcek, jak dostávat čakry do rovnováhy - říkám dostávat, protože jedna meditace nebývá dostačující.
Audiovizuální harmonizace čaker:
.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hitman 666 Hitman 666 | E-mail | 7. července 2017 v 23:21 | Reagovat

a co čakra energie
myslim tim kineze a vysílání energie do prostoru
chci si usnadnit elektrokinezi
podprahovými nahrávkami

2 poutnicicasem poutnicicasem | 8. července 2017 v 14:59 | Reagovat

Všechny čakry jsou zdrojem energie a slouží  jako složité převodníky a transformátory prány nebo čchi = energie v lidském organizmu. Se správnou funkcí čaker souvisí i tzv. rotace energie v čakrách. Čakry máme všichni – někdo o nich možná ani neví.  Poruchy nebo deformace v činnosti čaker se projevují jako nemoci, špatné mezilidské vztahy nebo těžké životní situace. Pokud jsou všechny čakry v harmonii,  je harmonický i život člověka. Se správnou funkcí čaker souvisí i tzv. rotace energie v čakrách a otevřenost těchto energetických center. Všichni tu energii bez rozdílu vysíláme do prostoru. Někdo  kdo má už silný potenciál, pracuje s různými technikami svého duchovního vzestupu, vyzařuje více samozřejmě více ( např. léčitelé, šamani ale i jiní... ) Je to povídání na delší dobu...
Ale ty jsi chtěl-a zřejmě jinou odpověď.
K elektrokinezi patří v podstatě jakákoli práce s fenoménem, na kterém si lidstvo vypěstovalo těžkou závislost - s elektřinou . Elektrokineze nám umožňuje ovlivňovat tok elektřiny a jeho velikost. A to nejen v našem těle, ale pokročilejší můžou například dobíjet baterie. Při trénovaní této kineze se můžou projevit "vedlejší příznaky (brnění částí těla, pocit chladu, tepla ). Tohle tě možná bude víc bavit.  https://www.youtube.com/watch?v=eooXHsNWlTI

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya