4 ZAJÍMAVÁ VIDEA

13. května 2015 v 12:34 |  transformace

Magie stromů. Které a proč je objímat.

Každý strom žije, má svoji duši a také svou životní sílu. Lidé ji v minulosti dokázali využívat a pomáhala jim. To jen my, moderní lidé, zapomínáme na své kořeny.


Petr Chobot - Česká Republika

Tendence opustit Zemi se ve vás zesiluje den za dnem. Dříve zesilovala život za životem. Dnes zesiluje v některých z vás skutečně den za dnem. Konečně - i takzvané lidské životy jsou pro vás jen dny…

Připravujete se na odpojení od této planety a na změnu kursu na své velké plavbě bytím. Všechna vaše setkání s bytostmi odjinud jsou pouze částí velkého Procesu Odpojování.

Vaše kontakty s bytostmi odjinud jsou pouhou ilustrací vašeho rozpomínání se na to, že odjinud jste především VY! Až si vzpomenete úplně, nebudou už žádní ONI. "Oni" budete také VY. Brzy už nebudou "lidé" a "mimozemšťané". Na obloze se rozzáří OPĚT jediné MY.

Vy - původní obyvatelé nepopsatelné Reality Věčnosti - se už brzy vrátíte domů - mezi ty biliony bilionů bytostí, které si uvědomují, ČÍM jsou a CO je Skutečnost..

Vědecká pozorování i mnohé osobní zkušenosti nasvědčují tomu, že žijeme v mnoharozměrné realitě, kde se vzájemně prolíná a ovlivňuje bezpočet světů, vesmírů s vyšším počtem dimenzí. Film byl natáčen v Peru, kde je řada zvláštních energetických zón a kde stovky lidí velmi často pozorují podivuhodné světelné objekty, které označujeme jako UFO. A nejde jen o pozorování objektů, ale i zvláštních humanoidních bytostí. Svědectví o tom ve filmu podávají nejen vesničané, ale i vojenští piloti, starostové měst a vládní expert na jev UFO. Peruánští šamani spolupracují s bytostmi z jiných světů, dimenzí odedávna - pomáhají jim léčit lidi a učí je. Ve filmu je i vysvětlení obrazců na planině Nazca a zmínka o zvláštních schopnostech zvířat jako je například teleportace termití královny:


Viliam Poltikovič - Učitelé z Hvězd
Áda Inemann, Galaktická mise a úsvit nového lidstva: 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya