7 velmi zajímavých videí - NASSIM HARAMEIN 2010, (CZ titulky - 1. až 7.díl )

10. června 2015 v 10:07 |  transformace

Novinka na Kanalu 22 je věnována vědci a badateli, který se jmenuje Nassim Haramein. Nejdříve mi ale na úvod dovolte, abych touto cestou veřejně poděkoval člověku, který vložil svůj volný čas do kompletního CZ překladu veškerých níže uveřejněných videí o celkové délce bezmála 8 hodin. Tento člověk se jmenuje Filip Šuster (Youtube kanal - FipaLive2). Z jeho překladatelské dílny také pochází kompletní CZ překlad přednášky, která nese název: David Icke - Lev již nedřímá (CZ titulky - 1. až 4.díl). Pokud by někdo z vás měl zájem finančně podpořit činnost Filipa Šustera, tak zde byla vytvořena stránka na zpětnou podporu překladu - Nassim Haramein 2010 v českém jazyce.

Nassim Haramein se narodil 20. listopadu 1962 ve Švýcarsku. Tvrdí, že vyvinul jednotnou teorii pole společně s fyzičkou Elizabeth Rauscher. V roce 2003 založil Nassim Haramein neziskovou organizaci s názvem - The Resonance Project Foundation. Níže uveřejněná videa pocházejí z roku 2010 z konference La Caja De Pandora. Videa jsou tematicky rozdělena do těchto sekcí:


1/6 - Nové axiomy fyziky, fraktální teorie vesmíru *

2/6 - Nový přístup k atomu, protonu a černým dírám *
3/6 - Sjednocení kvantové fyziky a teorie relativity *

4/6 - Struktura vakua, kruhy v obilí a starověké civilizace*

5/6 - Starověké civilizace, posvátná geometrie a mimozemšťané *

6/6 - Mimozemšťané a zařízení na volnou energii

***
7.
Bonusová část - Otázky & Odpovědi -Z vlastní zkušenosti doporučuji, udělat si na tuto přednášku dostatek volného času a co především, snažit se dodržet správnou posloupnost všech dílů, jelikož každý díl tematicky navazuje na další část přednášky. Taktéž upozorňuji, že pro nastavení CZ titulků, je potřeba zapnout ikonku (titulky) v pravé spodní části videa.

ze zdroje KANÁL 22, Jan Bergman
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya