UČITELÉ Z HVĚZD

9. srpna 2015 v 16:14 |  transformace

Viliam Poltikovič - Učitelé z hvězd (2012)


Přátelé, dnešní filmové a dokumentární zastavení bych rád věnoval člověku, který se jmenuje Viliam Poltikovič. Tento spisovatel, režisér a scénarista v jedné osobě, pátral v jihoamerickém Peru po stopách mimozemské inteligence na Zemi. Peru zároveň patří k zemím, kde je zaznamenán vysoký výskyt nejen pozorování neidentifikovatelných létajících objektů, ale i kontaktů s mimolidskou a snad mimozemskou inteligencí. "Tomu jsem se nemohl vyhnout. Navíc šamani s nimi opravdu komunikují a spolupracují, zdá se, po staletí a tisíciletí," říká Viliam Poltikovič. Snímek Učitelé z hvězd, který díky tomu vznikl, je podle jeho vlastních slov vedlejším produktem předchozího filmu Maestra Ayahuasca, který vypráví o práci a poslání šamanů, léčitelů a prostředníků mezi lidmi a duchy, a o moudrosti posvátného nápoje ayahuasca.
Rozumnost podobných zkušeností potvrzuje také Igor Chaun, bývalý studentský vůdce, cestovatel a filmař, který sám Amazonii navštívil. Západní věda podle Chauna hledá mimozemský život nevhodným způsobem. "Představujeme si, že to musí být život našeho typu, ale ony jsou to spíše formace vědomí. Pochopil jsem, že škála Stvořitelova díla člověkem nekončí. Jak to od člověka směřuje dolů ke zvířatům, tak to od člověka pokračuje nahoru do jiných dimenzí a časoprostorů. Ty bytosti pravděpodobně vidí a chápou směrem dolů, tak jako my chápeme do zvířecí říše, ale pro nás je problém porozumět jim nahoru."

VIDEO :


DALŠÍ VIDEA

Zdroj:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya