KARMICKÉ ODPOJENÍ OD VŠECH, KTEŘÍ JIŽ VIBRAČNĚ NEREZONUJÍ S VAŠÍ CESTOU

30. března 2016 v 20:05 |  transformace
Channeling 28.3.2016, Channel: Edita Lemiana Santiago
.
.
Procházíte skrze dny znovuzrození, kdy již velmi rychle a efektivně má dojít k odpojení všech, kteří nejsou v souladu s vaší cestou a pouze vám brání naplnit vaše poslání a naplnit vaše nové láskyplné vztahy na všech úrovních. Tím, že stále lpíte na přesvědčení, že soucit a pochopení druhých je bezpodmínečná láska, dostáváte se stále do opakujících se situací a dramat, které vás učí, že i láska znamená přijmout cestu druhého a pochopit, že vy již na této cestě nehrajete žádnou roli a že vaše role zde skončila jednou provždy.


Ve vašem vnímání je třeba uvolnit a přepsat všechna přesvědčení, po celé časoprostorové ose, které vás stále nenechají být již pouhým pozorovatelem cesty druhých a ukončit s nimi jakékoliv spojení na úrovni karmické, mentální, emoční a fyzické. Tímto uvědoměním dáváte žádost Karmické radě, aby dané osoby byly přesměrovány z vaší cesty a s vděčností za jejich přítomnost, učební materiál a společný růst je můžete na věky věků odevzdat do proudu jejich vlastní cesty.
Toto je nyní svobodná volba každého z vás. Již tu nejste proto, abyste nosili karmické zatížení předků, bývalých partnerů, rodičů, dospělých dětí, sourozenců, přátel či kohokoliv, za koho jste převzali zodpovědnost v minulosti.
- My jsme Strážci karmy a převaděči do kristovského vědomí planety Země -
*
Prohlášení:
Žádám Karmickou radu o uvolnění a přepis všech přesvědčení, po celé časoprostorové ose, která mi brání se odpojit od všech, kteří nerezonují s mojí cestou duše a ovlivňují omezujícím způsobem a neláskyplně mé vlastní sebenaplnění. Tímto odevzdávám všechna tato spojení do Světla Karmické rady, pod jejich vedením a ochranou následuji vnitřní vedení a dělám jednotlivé kroky pro veškeré odpojení se i na poslední fyzické úrovni.


Děkuji za možnost sdílení: Informace odjinud

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya