KRUHY V OBILÍ

29. dubna 2016 v 18:10 |  některé i nadčasové informace které nemusí vždy rezonovat s vaším poznáním a vnímáním současnosti
Dlouho byla lidstvu utajována pradávná historie planety Země. Probíhající transformace a migrace otevírá lidem oči. Nejsme otroci ovladačů světa a systému! Člověk byl stvořen jako dokonalá vícedimenzionální bytost. Máme obrovskou sílu a schopnost se osvobodit.

Po celém světě vznikly a nadále vznikají stovky spolků a institucí, které shromažďují dokumentaci o jednotlivých jevech spojených se vznikem tzv. kruhů v obilí.

Energie v místech výskytu obrazců projevuje svou sílu rychlým vzrůstem nové plodiny, roztáním jinovatky nebo sněhového poprašku, tvar se může zobrazit na půdě i coby světlo nebo stín, sytě zelený nebo naopak zežloutlý útvar v nové plodině. Se všemi těmito jevy se v ČR pravidelně setkáváme. S kruhy a obrazci nejen v plodinách - ale i v hlíně, na vodě, sněhu i ledu též…Otisky obrazců na satelitních mapách se nalézají i po několika letech.

1.

Mezi nebem a zemi s Toničkou Pliškovou

2.

Mgr. Tonička Plíšková - Kruhy v obilí a energetický systém země3.

Detektor: Kruhy v obilí - Česká televize

*
Zdroj:
*
volně navazující články:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dehan Dehan | E-mail | Web | 5. srpna 2016 v 9:34 | Reagovat

Thank you for the information :-D :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya