JAKÉ JE POSELSTVÍ KRUHŮ A OBRAZCŮ NA ZEMI

29. dubna 2016 v 16:15 |  některé i nadčasové informace které nemusí vždy rezonovat s vaším poznáním a vnímáním současnosti


KRUHY V OBILÍ A TRANSFORMACE LIDSTVA
.
MOTO:
"Kruhy v obilí jsou testy, jimiž hodnotí mimozemské civilizace úroveň lidstva. Na obloze se míhají podivná světla, a v kruzích se ozývají vysokofrekvenční tóny ..."
.
Zdobí naši planetu na přesně určených místech odpradávna - na křížení energetických linií! Planety i bytosti mají svůj energo - informační systém, o tok energií musí být pečováno, blok způsobuje nemoc a musí být odstraněn:
Akupunkturní jehličkou u člověka - kruhem v obilí nebo menhirem na Zemi. Tok kosmických a zemských energií Jang a Jin je harmonizován.
Energetický nesoulad znamená nemoc či přírodní katastrofy. Kruhy a obrazce na planetě - na vodě, ledu, sněhu, v hlíně, písku či rozličných plodinách (agrosymboly), na skaliskách (petroglyfy) - vytvoří energetický vír, propojující nebe se zemí, vírovité struktury se vzájemně propojují a obohacují energetický obal bytostí a planet. Vše ve vesmíru je založeno na souladu energií. Narušení toků znamená kolaps a smrt. Mnozí lidé si tohle neuvědomují a ničí sebe, ostatní i planetu. Vesmír má však tendenci k harmonii!

Obrazce souvisí i se světovým poselstvím - planeta je 1 celek! Život na ní též...
Přírodní národy zachovávaly úctu k planetě, jejím darům i sobě navzájem. Vyšší bytosti, jež navštěvovaly planetu, nazývali bohy. Za kruhy vytvořené v plodinách jim děkovali, radovali se v nich a tančili, ohradili je kůly či kameny, aby tvar zachovali co nejdéle a bohové k nim opět sestoupili. Dle tvaru si stavěli i svá obydlí. Komunikace s Tvůrci kruhů a ochránci planety tak započala.
Starověké národy komunikovali s bohy neustále a získávali od nich znalosti. Egypťané byli nahnáni do škol a vyučováni božstvy, jež přilétali v plavidlu Ben-Ben, dle něhož Egypťané stavěli stély. Ve starověkém Řecku nejznámějším místem komunikace s bohy byly Delfy, bůh Apolón sem přilétal "cestou větru", syn Asklépios léčil na dodnes vysoce energetické planině v Epidauru. Indové vzpomínají na 3 obrovská města bohů na obloze - zlaté, stříbrné a diamantové, z nichž vylétala menší plavidla zvaná vimany. Střední a jižní Amerika nezapomněla na kontakty a přítomnost bytostí odjinud dodnes - jsou s nimi v kontaktu stále - diskovité objekty přistávají na stolových horách, lidé se s bytostmi vítají jako s dávnými bohy, obrovské doutníkové objekty 1 km dlouhé létají neustále do kráteru sopky Popocatepetl nad hlavním městem Mexika a pomáhají uklidnit běsnící vulkán.
Komunikace Strážců s dnešní civilizací a planetou probíhá i prostřednictvím kruhů, obrazců, kódů, zvuků, vibrací, geometrických a matematických informací a zakódovaných zpráv - uložených na silná energetická místa linií a zlomů planety Země. Je to učebnice nové generace! Jednoduchý obrázek a text v poli by mohl pochopit a přečíst každý. Je zasazený do krajiny a nutno vzít v úvahu všechny souvislosti a znát i předchozí obrazce v krajině k pochopení celého významu poselství. Zakódované texty, binární a čárové kódy ponechme mladé počítačové generaci. Geometrické, matematické funkce, zvuky a vibrace, rozbory zrna, stébel, půdy a kovů nechť řeší současná věda - pokud má i v ČR schopné odborníky???
Božské bytosti z vyšších sfér - andělé i mimozemšťané - nás ochraňují a komunikují s námi neustále. Záleží na člověku, zda otevře své srdce k navázání kontaktu či telepatické komunikace. Před biblickým "zmatením jazyků" byla telepatie běžným dorozumívajícím prostředkem se vším živým na planetě. A tímto vynikajícím prostředkem zůstala. Nezmizela - existuje - zkomplikovali jsme si život tím, že jsme na ni zapomněli. Vše živé k nám hovoří a my to neslyšíme?
Mimozemšťané - strážci planety Země a vesmírní inženýři z Orionu udržující v chodu celou Sluneční soustavu - s námi též hovoří, a protože je neslyšíme, malují nám moudré inteligence do polí po celé planetě důležité zprávy a informace, o tom, co se děje a bude dít, abychom na změny byli připraveni. Záleží na lidstvu, zda změní svůj postoj k vesmíru, planetě i sobě navzájem a přicházejícím informacím, nebo bude s hrůzou v duši čekat na klimatickou katastrofu, ziku či ebolu.
Agrosymboly na celém světě informují o pohybu neutronové hvězdy Typhon s obrovskou přitažlivostí, měnící dráhy planet ve sluneční soustavě. NASA tuto skutečnost utajuje, neboť neumí planetu ochránit ani před nebezpečím dopadu meteoritů, ani bájným Typhonem. Kontakt s Tvůrci kruhů i vysokými duchovními entitami je v plném proudu, lidstvo má ještě šanci změnit priority a včas odvrátit všechna potencionálně hrozící nebezpečí plynoucí z objektů blížících se k oběžné dráze Měsíce:
*
1.obrazec v obilí 23/7 2015 - nad obcí Bílý Kámen u JIHLAVY - 2. obrazec 24/7 2015 o 300m níže:
*
Vesmírná spirála - jednota a dokonalost vesmíru - souhra energií.
*
zdroj:
Autor: Tonička Plíšková
*
.
volně navazující články:

)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dehan Dehan | E-mail | Web | 5. srpna 2016 v 9:34 | Reagovat

Thank you for the information :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya