ET-zpráva: "My jsme zde"....... nejnovější verze

29. května 2016 v 16:08 |  transformace
DĚKUJI ŽE SI VIDEO "MY JSME ZDE" PROHLÉDNETE.
Prosím šiřte toto video a předávejte je všem lidem a webovým stránkám, které se snaží o pozitivní a světlaplnou budoucnost celé Země, a pro všechny životní druhy na ní.Přečtěte si možná i komentáře pod článkem.

.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mostecký mostecký | E-mail | 29. května 2016 v 17:54 | Reagovat

Sdělení příliš nerozumím,ale líbí se mi tato myšlenka. Při předpovídání budoucnosti se nezasvěcení často dotazují. Když vám jsou předpovězeny i špatné průchody Osudem,není opravdu možno se jim vyhnout?Lobsang Rampa řekl, Ptali se mě ! když jste věděl o všech těch trampotách a vlčích jámách,které vám byly předpovězeny,jak to, že jste se jim nedokázal vyhnout? Nejlogičtější odpověď na takovouto otázku za asi toto-kdybych se mohl vyhnout předpovědím,pak pouhá skutečnost,že jsem se jim vyhnul by prokázala,že byly chybné!Věštby nicméně vyjadřují pravděpodobnost,což neznamená,že člověk nemá žádnou svobodnou vůli.Ani zdaleka.L. Rampa je fikce a práce s "budoucností" nefunguje. Ale lze ji ovlivnit vlastní proměnou ducha.

2 poutnicicasem poutnicicasem | 31. května 2016 v 6:49 | Reagovat

Proč vzniklo toto video.
Jde  v podstatě  o vědomé uznání a přiznání se k zapojení na planetárním probuzení. Chtít být  vědomě probuzený .. Chtít probudit  své vědomí,vnímání a soucit a podílet se na tom. Probudit se  pro všechno  to utrpení které naši planetu obklopuje . To je motivace tohoto videa a pro připojení svého jména. Ať  si vzpomínáme nebo ne, my jsme  ty duše které se přihlásili – zvedli ruku když přišla výzva stát se pomocníkem, dobrovolníkem.  Jde o zapojení všech kultur na planetě.
Vědomí a paměť lidstva bylo v dávné minulosti záměrně zatemněno a spoutáno – udělali si z nás otroky. Je o tom spousta ezoterických dokumentů. Po roce 2012 graduje naděje že dojde k jeho osvobození. Pracuje na tom hodně lidí na Zemi – pracovníků Světla kteří se již vyprostili, a pomáhá nám i mnoho mimozemských bytostí – těch pozitivních. Těm temným bytostem – otrokářům lidstva se chvěje půda pod nohama a reagují tak, jak reagují. Stínové vlády které tyhle mizery  na Zemi zastupují – jsou to ty nejbohatší rody v Americe a v Evropě – jdou proti lidstvu, potřebují nás jako otroky.
Proto se teď na Zemi děje tolik špatného, graduje to – ať už po stránce ekonomiky, vymýšlení si příčin  k vyvolávání válek  ( například pád newyorských dvojčat  - to je nejznámější uměle vyvolaná příčina,  v tom je americká vláda nepřekonatelná ), uměle vytvářené migraci a snahy o zničení Evropy,  Slovanů …atd. Příroda a celá planeta je záměrně ničena a farmaceutické giganty v podstatě tráví lidstvo a ničí i naše nejmenší – děti , očkováním které není vždy nezbytné, a má mnoho vedlejších účinků.. Před pár lety měla být celá naše armáda očkovaná virusem „proti“ chřipce. Naštěstí to tehdejší prezident  Václav Klaus stopl. Politici jsou čím dál drzejší a bezohlednější k lidstvu.
A i sama naše planeta se od nadměrného množství negativ ve vědomí lidstva a v přírodě očišťuje – zemětřesení, záplavy ap . Jinak to nejde.
Tohle všechno spolu souvisí od jednotlivých států počínaje  a  poté globálně planetou Zemí konče. A je toho mnohem víc. Ilumináti ztrácejí probouzením vědomí lidstva půdu pod nohama. Duše si začínají vzpomínat…
Proto bylo vytvořeno toto video – má celosvětovou platnost – vědomě se do tohoto procesu Čištění  a Osvobození může každý připojit, vědomě -  pod svým jménem. Vytváří se tak silný vír čisté energie Světla, Lásky, Soucitu která může všechno  temné zbořit. Na Zemi neměl původně být tak těžký život – bohužel, lidstvo si mělo myslet, že je to normální.

3 poutnicicasem poutnicicasem | 31. května 2016 v 7:24 | Reagovat

Připojuji výňatek z článku Petra Uhera:
Žena je jemnozrnná, vede pasivní roli a projevuje se výhradně přes srdce, intuici..
Muž je hrubozrnný, vede aktivní roli a projevuje se výhradně přes rozum/EGO, sílu..
Pořád ještě někteří lidé stále tolik lpí na hmotě, že ani nevnímají probíhající změny (transformaci/přepólování), kdy sem od roku 2012 přestali proudit Mužské energie a stále víc a víc sem proudí energie podporující/uzdravující naši vnitřní Ženu.
A díky tomu je tu právě stále větší chaos a zmatek, neboť po staru už to prostě nefunguje, doléhá to už na všechny strany.
Osoby s Ženskou polaritou tohle moc dobře cítí/vnímají a ví, že se něco děje, nebo třeba jako já píšou tyto řádky :)
Prosím, buďte v tomto čase velmi obezřetní, buďte co nejvíc ve spojení s přírodou, vodou, sami se sebou a vyhledávejte raději ticho a klid.
Pijte dostatek čisté vody a starejte se s úctou o sebe a své tělo.
Buďte silní a stateční - vše má svůj přesný čas a opodstatnění a opravdu nic nejde urychlit nebo přeskočit.
Buďte proto trpěliví, změny sice probíhají individuálně, ale zrychlují se.
Proces transformace vrcholí a neodvratně se chýlí ke svému konci.
Tohle je ta doba, na kterou jsme všichni tak netrpělivě čekali a o které jsme toho tolik již četli.
Vše je totiž už dávno napsáno (např. viz. Kumránské svitky a jiné..) a vysvětleno (co se transformace týká).
A co se od nás tedy očekává?
Nic, jen si být plně vědom sebe sama, důsledků svých činů, myšlenek a být stále TADY a TEĎ.
Být pokorný, uctívat a chránit Život na celé planetě. Žít, ne přežívat.
Pokud snad stále máte pochyby o své osobě/jedinečnosti, přestaňte se jednou provždy srovnávat s tím co je vně (to nejste vy) a konečně objevte a plně uchopte to, co je uvnitř každého z vás - úplně každý v sobě nosíme poklad/dar/originalitu.
Byli jste stvořeni dokonalí takoví jací jste (vědomě jste si vybrali své tělo i zkušenosti, zapomnění je jen součást zdejší výuky) a jste dokonalí/jedineční/nádherní takoví jací jste, nic není špatně. Nikdo nemá stejné otisky prstů, stejný úsměv a právě proto, zde všichni společně tvoříme mozaiku s názvem Život.
Naprosto každý tu máme své právoplatné místo a naprosto každý jeden je důležitý.
Odlišnost neexistuje, vše má svůj význam.
V těchto dnech to můžete vidět všude okolo vás - Pravda je prostě už nepřehlédnutelná.
Pilíře tohoto mrtvého/nefunkčního systému se nenávratně drolí v prach a je opravdu důležité na nikom a ničem nelpět.
Hmota je brilantní iluze a skutečně tady nikomu nikdo a nic nepatří.
Peníze jsou karmou lidstva a každá koruna/dolar/euro stála někoho život/zdraví/domov.

Pochopte že jsme všichni součástí všeho a všech, že jsme jedna bytost - JSME JEDNOTA.
Nic není oddělené, jsme nepřetržitě propojeni mezi sebou navzájem, s Matičkou Zemí a celým Vesmírem (Zdrojem).

Napětí bude i nadále gradovat, nenechávejte se tím pohltit.
A proto i nadále nepřestávejme šířit světlo a propojovat se navzájem.
Je to teď nezbytné víc než kdy jindy, každý den se probouzí poslední z posledních a potřebují posvítit na cestu.
Nebojte se, zvládneme to - takový je plán a proto jsme teď tady.
Musíme se jen plně soustředit na svůj úkol a pomáhat tam, kde je naše pomoc opravdu očekávána (nikomu nic nevnucovat), byť jen svou přítomností.

Hmotný svět, tak jak ho známe opravdu končí a pro mnohé (ti co to odehrají až do konce) to bude opravdu nečekané a šokující, najednou prostě nebudou mít nic - bublina praskne.
Proto buďte připravení a postupně se odpojujte od všech zakořeněných závislostí/programů/strachů tohoto světa, bude to velká výhoda.
Vždycky poznáte ve správný čas, co už máte odložit a co už vám nijak neslouží nebo co máte udělat. A vždy pokud chcete, aby k vám přišlo něco nové, musíte tomu uvolnit místo.
Proto se vzdejte všech nepotřebností/nezdravých vztahů a nebo pokud je to vyžadováno, naučte se i něco obětovat, jinak to prostě nefunguje.

Petr Uher
Zdroj: Probuzení * 2012 * - Awakening * 2012

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya