Farmaceutické firmy a lékaři vás vodí za nos, civilizačním chorobám se dá předejít

17. května 2016 v 15:47 |  různé, k zamyšlení
Já osobně obdivuji pana primáře Erbena že se odhodlává zveřejňovat to co nemělo vejít ve známost, a není to po prvé - co jde se svojí kůží na trh. Musím podotknout, že lékaře pro které je na prvním místě jejich osobní zisk a pak možná i pacient, taky znám. Ale na druhé straně znám i takové, kteří mají svědomí a pro které je na prvním místě etika vůči pacientovi. Je ale dobré a správné hovořit i o těch, kteří se nechají uplácet farmaceutickými giganty, a vědomě pacientům předepisují léky které jim v podstatě ani nemohou pomoci. Myslím, že by nebylo na škodu občas seznam takových jmen zveřejňovat
.
Cituji z z jeho stránek:
Již 20 let měla česká veřejnost vědět, že je zbytečné umírat na infarkty a rakovinu, nebo se nechat trápit migrénami, depresemi, záněty žil, Alzheimerovou chorobou a dalšími civilizačními chorobami. Mladá generace měla již ze školy vědět, že lze dosáhnout otěhotnění přirozenějšími prostředky, než je asistovaná reprodukce a navíc bez nebezpečí rizikového těhotenství, nebo poškození plodu.
Farmaceutické firmy a s nimi část našich lékařů, si nepřály, aby se prostý občan dozvěděl o těchto možnostech a rozšíření těchto informací kladla všemožné překážky.
Je čas prolomit toto dosud existující informační embargo a dát všem lidem vědět, že mohou být zdravější a déle žít. K tomu patří i návod, jak toho dosáhnout.

K úvodu ještě charakteristika homocysteinu (dale Hcy) z knihy autorů Halforda a Brallyho: "H Factor Solution":
"Hcy je nejlepší předpovědní factor, který vám napoví, je-li vám předurčeno se dožít vysokého věku v dobrém zdravotním stavu, nebo naopak: zemřít předčasně trápen různými civilizačními chorobami!"
Toto vše a mnoho dalších informací, by se mělo podle přání farmaceutických firem utajit, a to jak před veřejností, tak I před lékaři.
Cílem těchto stránek není "jen" tyto snahy zkomplikovat, Ale pokusit se je vymést i s jejich reprezentanty na smetiště dějin!!
.
A zde pan primář Karel Erben naživo:
Primář Erben:
"Farmaceutické firmy a lékaři vás vodí za nos, civilizačním chorobám se dá předejít:
Lékaři nemají zájem na tom, pomáhat lidem k lepšímu zdraví, tvrdí lékař Karel Erben. Farmaceutické firmy podle něj brání prosazení léčby civilizačních chorob, jasné důkazy pro to ale nemá. Léky prý jenom potlačují příznaky.".
Video najdete zde

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya