JSTE PŘIPRAVENI ŽÍT OČIPOVANÍ.

8. května 2016 v 15:31 |  transformace
Jako moto k následujícím informacím jednoho čtenáře webu je dokonale vystihující:
.
"Myslím, že jsem v pořádku a mám nejen mozek, ale i srdce - nenechal jsem čipovat svého psa, a nenechám čipovat ani sebe!"
.
Jste připraveni žít ve světě, ve kterém bude každý váš pohyb monitorován, nahráván a uložen v databance Velkého bratra? " Bytosti s implantovaným čipem můžou být lehce kdykoliv pod cizí kontrolou. Jejich mozkové funkce mohou být dálkově monitorované superpočítači a dokonce jim můžou měnit myšlenky změnou frekvence,"napsala Dr.Rauni Kilde.
Experimenty týkající se RFID čipů byly tajně prováděné na vězních, vojácích, mentálně postižených, hendikepovaných dětech, hluchých a slepých lidech, homosexuálech a různých skupinách, které jsou "elitou" považovány za nepotřebné.

Dnešní mikročipy operují prostřednictvím nízko-frekvenčních vln, které je zaměří. S pomocí satelitů může být osoba s čipem lokalizovaná na celé planetě. Tato technologie byla testována i ve válce v Iráku, dle vyjádření Dr. Carl Sanderse, který vynalezl intelligence-manned interface (IMI), který se lidem aplikuje za pomocí injekční stříkačky. Tyto superpočítače Národní bezpečnostní agentury NSA můžou dnes "vidět a slyšet" co vojáci prožívají na bojišti díky monitorovacímu systému (RMS http://www.czechfreepress.cz/
.
Během veletrhu CeBIT v Hannoveru (Německo) na začátku března 2010 byla návštěvníkům kladena otázka, zda by souhlasili s čipem pod kůži. Přestože 78 % návštěvníků odpovědělo záporně, 16 až 23 % souhlasilo, že by se nechali očipovat, pokud by jim to přineslo nějaký prospěch! To je způsob, jak lidi přimět k tomu, aby přijali čip: svádět je tzv. "výhodami" a "prospěchem". Finanční argumenty jsou pro vývoj mikročipových implantátů velmi důležité: Nezapomínejme, že už od počátku se o mikročipech uvažovalo ve spojení s celosvětovou vládou a CELOSVĚTOVOU MĚNOU!
Stačí jen dát ruku (nebo čelo) před scanner určený k tomuto účelu a z vašeho "virtuálního bankovního účtu" bude automaticky odečtena cena vašeho nákupu. Bankovní karty, měny a jejich slabé stránky budou rychle nahrazeny podkožním mikročipem, který je "nepřekonatelný a superpohodlný". Myslíte, že je to jenom spekulace? Pak byste se nad tím měli pořádně zamyslet. Například jistý profesor, Kevin Warwick, z oddělení kybernetiky na univerzitě v Readingu (Velká Británie), který si nechal implantovat mikročip, 10. 10. 1999 během televizního programu "Usměj se, jsi filmován" na francouzském telekanálu Arte řekl: "Brzy budou bankovní karty (a samozřejmě i identifikační karty, pasy, karty sociálního systému atd.) nahrazeny elektronickým implantátem."
Například společnost s názvem Trovan, která inzerovala v krátké reklamě své implantabilní RFID čipy pro lidi, 100IH-ID a ID-100IH/A čipy (viz http://www.mediafire.com/view/?nn1tmiywezx) urychleně odstranila ze svých internetových stránek jakékoli zmínky o těchto čipech. Nicméně internetoví uživatelé stáhli reklamní brožuru o tom, že tyto čipy Trovan prodával / zdroj: http://vkpatriarhat.org.ua/cz
.
Tohle nebezpečí ale může brzy stát za našimi humny. Neradi se na toto téma možná bavíme, ale strkat hlavu do písku není taky to pravé ořechové.
.
.
…..lidé by si měli uvědomit, že jediné co na planetě Zemi vlastní je jejich svobodná vůle rozhodnutí a jejich věčná duše. Jste hosty na planetě Zemi. Neodevzdávejte co nemusíte! Tak si duši nenechte ukrást očipováním. Jak si někdo dobrovolně může nechat zavést čip pod kůži a ještě to podepsat "vlastní krví", je pro mně nepochopitelné. Jakákoliv varování pro lidi z minulosti bylo asi zbytečné. A nezapomeňte, po očipování je duše odevzdaná šesti padlým andělům a nemáte možnost tento krok vrátit nazpět. Je to navždy!!!!!
.
.
Čipování se nabízí i u nás v Česku…… Verze čipů "Organizace Paralelní polis" může být zdánlivě neškodná, ale kdo ví ? Tohle je zatím nabízeno zájemcům. S velkou pravděpodobností mají zájem o zavedení čipů velmi mladí lidé, kteří s důvěrou všechno nové přijímají. Ale celosvětově se k povinnému čipování blížíme téměř skokem.
Zde je článek vztahující se k titulku článku - vyšel na http://www.lupa.cz/:
.
Vzniká nový druh člověka. Skupina ztohoven čipuje lidi
Organizace Paralelní polis, kterou v roce 2014 založila skupina Ztohoven, nově nabízí čipování lidí. Čip, jehož pomocí je možné platit, otevírat dveře či odemykat počítač, si můžete nechat implementovat za 1000 Kč. Od nového roku tuto variantu využilo nejméně 11 lidí a další čipovací akce se připravuje na září. Organizace tím do nekonvenčních rovin posouvá hranici vztahu člověka a technologií.
Skupina Ztohoven se veřejnosti naposledy připomněla akcí vyvěšení trenek nad Pražským hradem. Paralelní polis je nezávislá organizace, jejímž hlavním cílem je fungování zcela bez účasti státu. Institut sám za jednu z hlavních koncepcí považuje myšlenku "state free". Spolek se hrdě hlásí k tomu, že nečerpá peníze z veřejného rozpočtu, ty jsou podle slov jeho členů vybírány pod pohrůžkou násilí. Finance získává prostřednictvím dobrovolníků a členských příspěvků.
Transhumanismus, budoucnost lidstva?
Organizace Paralelní polis se svými projekty snaží zkoumat vztah člověka, technologií a přírody a posouvá ho do nových nekonvenčních rovin. Jako jedna z mála organizací v České republice rozvíjí myšlenky transhumanismu. Zastánci tohoto hnutí tvrdí, že lidé se mohou díky moderním technologiím přeměnit v jiné bytosti.
Jedním z projektů v rámci transhumanismu je právě zavádění čipů. Unikátního projektu se v lednu roku 2016 v Paralelní polis účastnilo 10 lidí. Podle Jana Hubíka, hlavního organizátora akce a zároveň jednoho z očipovaných, jde v projektu především o propojování technologií s člověkem, čemuž se organizace dlouhodobě věnuje. Členové sdružení Paralelní polis s ním například mohou platit v místní kavárně Bitcoin Coffee, kde se platba provádí pouze tzv. bitcoiny, tedy virtuální internetovou měnou. "Já sám čip používám například pro odemykání dveří, počítače nebo jeho pomocí předávám vizitky," řekl pro ECHO24.cz Jan Hubík.
.
čipovací jehla
"Chci se připravit na ztrátu paměti"
Čip pod kůži si v pražské organizaci nechal implementovat i Slovák Matěj Nemček, který o možnosti zavedení čipu uvažuje již od roku 2012. Nemček v rozhovoru pro ECHO24.cz přiznal, že využívá různá zařízení pro ověřování identity (tokeny), často je však ztrácel, což se mu s čipem v ruce stát nemůže. "Mojí hlavní motivací bylo připravit se na pomyslnou ztrátu paměti mého mozku. Plánuji využít čip také jako datové úložiště," dodal Nemček.
Kapacita zařízení je pouze 880 bytů, nahrát se může tedy jen menší množství informací. Čip v sobě nemá žádný elektronický zdroj a nabíjí se elektromagnetickým vlněním. Spustí se ve chvíli, když se přiblíží ke čtečce. "To je také důvod, proč jsou liché obavy lidí, že s čipem budou ovladatelní a zranitelní na dálku. Čip musí být u čtečky poměrně blízko, jinak není aktivní," vysvětluje Jan Hubík. Čip o velikosti 12x2 milimetry se snadno zavádí a je možné ho kdykoliv vyjmout, jeho životnost je neomezená, ale doporučená doba užití se podle Nemčeka odhaduje na 8 let.
.
čip
Jan Hubík uživatele dále ujišťuje, že nehrozí žádná zdravotní rizika. Pokud se dá o nějakém riziku spekulovat, je to podle hlavního organizátora pouze infekce při samotném zavádění. Objevující se informace o tom, že tyto čipy způsobují u lidí rakovinu, jsou prý nepravdivé. "Vlastní implantace čipu je relativně banální výkon, který zvládne jakýkoli chirurg. Za předpokladu, že vše proběhne ve sterilních podmínkách, by se mělo jednat o bezpečný výkon. Z dlouhodobého hlediska je to určitě bezpečnější než běžný piercing, kde hrozí zánětlivá reakce," připojuje souhlasné stanovisko Martin Vogner z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. O rizicích spojených s dlouhodobým působením v těle zatím není mnoho informací.

Druhá fáze čipování začne na přelomu června a července 2016, kdy se bude konat přednáška pro uchazeče, kterých je zatím 15. Samotné čipování by mělo proběhnout v září.
Mezi další projekty Paralelní polis a Ztohoven patří například tzv. kryptoanarchie, tedy různé technologické postupy, za které si mohou ručit sami uživatelé bez vlivu vnějších autorit. Organizace se svým jednáním často snaží šokovat a ukázat nestálost moderních technologií. Známé jsou například akce skupiny Ztohoven o narušení vysílání ČT nebo zveřejnění mobilních čísel poslanců a prezidenta Václava Klause.
.
.
Popularita čipování ve světě
Čipování lidí ve světě není novinkou. Například ve Švédsku v roce 2015 společnost Epicenter rozjela akci čipování zaměstnanců, kterou dobrovolně využilo minimálně 300 z nich. Implantát pod kůží mezi palcem a ukazováčkem ve velikosti zrna rýže využívají k otevírání dveří a v městské dopravě místo lístku. Do budoucna společnost plánuje jeho propojení s chytrými telefony. Průzkum z ledna roku 2016 v Austrálii dokonce ukázal, že o implantování takového čipu má zájem čtvrtina (více jak 5 milionů) obyvatel - konec článku
.
Přidávám - podle mně důležité video:
Max Igan je výzkumník, rozhlasový moderátor, režisér a jeden z vůdců Globálního hnutí probuzení. Podle mě je i jasnozřivý, se silnou intuicí. Těmto lidem se dává silně hanlivé přízvisko "konspirační teoretici" - svými pravdami jsou nepohodlní a nebezpeční pro vládnoucí elity.
Nejznámější jeho filmy jsou Probuzení (2008), Povolání (2009) a Vytržení-formace (2012).
.
Max Igan - na fotografii je vlevo
.
Max Igan - Trance-Formation (Full CZ) - české titulky
"...Země, náš domov - planeta překypující životem. Místo velké krásy a velkého údivu. Svět, ve kterém se spojuje ekosystém v rámci dalšího křehkého ekosystému a vytváří komplexní a jemně vyváženou síť života. Sympatická síť, v rámci které harmonický stav každého organismu, závisí zcela na stavu zbytku. Síť, ve které přežití každého jemného vlákna, spočívá na jeho symbiotickém vztahu k životnímu prostředí, ve kterém existuje. Samozřejmě, pavučina života byla vždy křehká, a přesto, tisíciletí to fungovalo perfektně, protože jako všechno v něm, mělo svoje jedinečné místo a jedinečný účel. V této pavučině přebývá také lidstvo..."
.
Video je delší, ale udělejte si na jeho zhlédnutí čas. Pochopíte rozdíl mezi čipovým "nad-člověkem " a vnitřně transformovaným člověkem.Pokud potřebujete, zapněte si české titulky.
.
.
Článek můžete sdílet s tímto plným odkazem : http://poutnicicasem.blog.cz/1605/jste-pripraveni-zit-ocipovani
s díky Anička
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya