LIDSKÉ SRDCE, SÍLA MYŠLENKY A LÉČBA .... v tomto příběhu léčba rakoviny

26. června 2016 v 19:22 |  transformace
Předpokládám že téma rozdělí čtenáře na dvě skupiny - je jedno která bude větší a naopak, která menší. Ale zcela určitě se v jedné skupině budou nacházet ti kteří se drží toho, co vystudovali a čemu tedy věři, mají svůj obor v malíčku. Tolik toho nevíme, protože je to "elitami" světové moci před námi záměrně skrýváno . A ve druhé skupině může být přesný opak - ti co se nedrží křečovitě svých vědomostí, jsou otevřeni novému, své intuici, a vědí, že je toho před námi mnoho skrýváno.☼ Proto neustále hledají jiné prameny poznání o energiích, psychologii a zkušeností přírodních šamanů, o jemnohmotném energetickém systému člověka…..Mají silnou intuici a někteří vnímají i "za". Žádná skupina není ani lepší ani horší. Každý má právo na svůj názor a na svůj vývoj podle svých představ.
Ale je možné, že třeba někdo zrovna teď tohle téma potřebuje. S tímto záměrem to na svůj blog dávám ♥
Záměr myšlenky a síla do ní vložená je bez hranic. Takže pozor na naše myšlenky v každodenním životě !!!
Anička

..

Vědec Gregg Braden: lidské srdce, síla myšlenky a léčba rakoviny

Gregg Braden je úspěšný spisovatel, duchovní učitel a bývalý geolog je považován za průkopníka na poli spojujícím vědu, starobylou tradiční moudrost a současný svět. Desítky let zkoumá zapomenuté starodávné texty, aby spojil jejich nadčasová tajemství se špičkovou vědou. Jeho knihy byly přeloženy do 38 jazyků a vyšly ve 33 zemích. Napsal mimo jiné Boží kód (The God Code), Matrix-Božský zdroj (The Divine Matrix) (vyšlo česky), Fraktálový čas (Fractal Time). Jeho nejúspěšnější kniha "Matrix-Božský zdroj" sloužila jako předloha pro televizní film; česky vyšly také "Kódy vědomí", "Hluboká pravda", "Propojení" a "Smysl změn 2012".
V této přednášce hovoří o skrytých a znovuobjevovaných možnostech lidského srdce a v krátké ukázce předvádí za pomocí sonografu vyléčení rakoviny během 3 minut. Braden naznačuje, že naše vědomí je bezprostředně spojeno s planetou Zemí.
Jaký je vztah srdce a mozku? Kde se bere naše myšlení? Co nás ve škole neučili? Další video, kde tento vědec objasňuje zajímavé skutečnosti o lidském srdci a našem myšlení.

Elektromagnetické vlny srdce - video

.

.

Lidské srdce a síla myšlenky

.
původní zdroj:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mostecký mostecký | E-mail | 27. června 2016 v 14:39 | Reagovat

I když jsem po celý profesní život pracoval v medicíně a to přísně vědecké, setkal jsem se s fenomény naprosto nevědeckými. To snad může říci každý kdo takto v oboru pracoval. Fenomén Pan Josef Zezulka a jeho neskutečná schopnost,kterou nazval biotronika je toho důkazem. Pravda, nešlo mu to tak rychle,ale šlo mu to skvěle. Navíc jsem se před časem seznámil s výsledky terapie spec. pracoviště v Číně,kde pod RTG kontrolou nádor zmizel také do 3 minut.Ale, je třeba znát podrobnosti, za kterých tyto procesy probíhaly.Příprava pacienta,typ nádoru,recidiva, atd.,atd. S tou energií srdce, no nevím, moc tomu nerozumím.  Je třeba přiznat, že ani současná medicína není tak neúspěšná v této jistě obtížné léčbě. Ale co to stojí! Jen ty léky,aparáty. Pan Zezulka měl náklady zanedbatelné. Chtěl jen(!?) od pacienta vysokou formu spolupráce,dietologii,plnou důvěru,tedy naprosté plnění etických norem Bytí. Bylo to a je nesporně levnější, než nejlevnější Lekselův Gamma nůž . . .

2 poutnicicasem poutnicicasem | 27. června 2016 v 16:03 | Reagovat

[1]: Pavle, děkuji vám ♥

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya