TELEPATICKÁ MEDITACE NA HARMONIZACI PLANETÁRNÍCH DĚJŮ

22. srpna 2016 v 12:34 |  transformace
Je zveřejněna nová řízená meditace na harmonizaci a posílení Evropanů a celého území Evropy. Meditace vznikla za úplňku při léčebném pobytu v Chorvatsku.
Během této meditace se naplňujeme léčivou a harmonizující energií a aktivizujeme si svou čakru v hrudi. Dále očistnou a mocnou sílu Světla necháváme prostoupit celým územím Evropy, které se jím naplní a také každým obyvatelem Evropy, aby se mocně zaktivizovalo jeho srdeční centrum a také solar. Každý člověk, žijící na tomto území tak pocítí lásku a soucit k druhým lidem a dalším živým formám.


.
Pokud se chystáte připojit k nám a podpořit naši každoměsíční předúplňkovou telepatickou meditaci ( každý měsíc večer 1 den před úplňkem - VYZNAČTE SI V KALENDÁŘI ), kdy bude využita spojená síla mysli, máte tyto 2 možnosti připojení (přitom připojit se můžete k jakékoliv předúplňkové meditaci):
1. možnost -
v danou dobu jednoduše myslete na to, aby Země prošla nejbližšími roky bez úhony a bez válek. Není nutné zaměřovat na to mysl celou půl hodinu nepřetržitě, stačí BĚHEM TÉTO DOBY se kdykoli na tuto představu či myšlenku v duchu naladit. Přitom můžete dokonce vykonávat jakoukoli jinou činnost, nebude-li Vám bránit ve vnitřním naladění se na danou myšlenku.
2. možnost -
použijte tuto řízenou meditaci PCH, která mu byla doporučena během spojení s "bytostmi světla". Doporučujeme ležet při tom na měkkém podkladu, mít zakryté oči, na sobě pohodlný oděv, nebo mít přikryté nahé tělo a být v teple a absolutním klidu. 8 hodin před meditací nejezte prosím maso, nepijte alkohol v libovolném množství, 2 hodiny před meditací nepijte kofeinové a theinové nápoje. Během této řízené meditace dojde pravděpodobně k Vašemu přímému spojení s "bytostmi světla". "Vedlejšími účinky" této meditace může být biologické a energetické ozdravení a posílení Vašeho organismu, rozvoj mimosmyslového vnímání a schopnosti léčit a mírná prostorová dezorientace (nanejvýš 5 min) po ukončení meditace. Pozor - 2 hod po této meditaci nejezte maso a nepijte alkohol, hrozí rychlé vyčištění "horem či spodem".
.
Video s řízenou meditací:
.
.
Zdroj: Více informací k telepatické meditaci na harmonizaci planetárních dějů si můžete přečíst zde: http://petr-chobot.eu/…/telepaticka-meditace-na-harmoniz…/a/
.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.