9.9. 2016 - 9 - 9 - 9 = 9 - UKONČENÍ TŘÍ PROJEKTŮ NA PLANETĚ ZEMI

9. září 2016 v 16:55 |  některé i nadčasové informace které nemusí vždy rezonovat s vaším poznáním a vnímáním současnosti
Vlna enrgií která plynula a plyne na naši Zemi prochází skrz naskrz celým naším energetickým systémem - nejen fyzickým tělem, ale všemi aurickými těly. Pravděpodobně jste se již nějakou dobu necítili " ve své kůži" - každý to mohl pociťovat jinak. U mně to byly dny "bezdůvodných" smutků a zvláštních - opakujících se snů..... Čistíme se, a je dobré se VĚDOMĚ SOUSTŘEDĚNĚ ZPROSTIT NÍŽE UVEDENÝCH ZÁVAZKŮ, KTERÉ JSME SI VŠICHNI DALI V DÁVNÉ, DÁVNÉ MINULOSTI. Nepamatujeme si to.
***
9. 9. 2016 - DEN VELKÉHO SKOKU
Aktuální informace od Evy Puklové a Zdeňka Krejčíka:
Svou stálou duchovní prací včera zjistili, že pro planetu Zemi byly dány tři Projekty, které dnem
9. 9. 2016 = 9 - 9 - 9 = 9 (devítka znamená dokončení) končí. Dnešní půlnocí přijde velká vlna energií a vibrací lásky a bylo by dobré do té doby zrušit si závazky, které jsme dali Zdroji v souvislosti s těmito projekty.

.

.
Jsou to projekty:
1. Dualita na planetě Zemi.

2. Mysl na planetě Zemi = totální ovládnutí svou myslí a tím odpojení od svého srdce a z toho vyplívající návrat do duality.

3. Člověk jako nástroj poznání na planetě Zemi = totální degradace lidské důstojnosti, abychom zakusili opravdu všechno.

Pro tyto projekty jsme se všichni jako služebníci světla s nadšením zavázali Zdroji. Včerejším dnem zdroj spustil vlnu čištění těchto závazků a planetou letí obrovská vlna emocí spojených s těmito projekty.
Můžeme cítit hodně emocí, odpojení od srdce, že nám nic nefunguje, deprese, ztrátu smyslu života a čehokoliv…..atd.
Zdroj nám předal informaci, že bychom měli veškeré závazky, které se týkají těchto projektů, co nejdříve zrušit a mělo by se nám velmi ulevit. Zdroj sám tyto závazky plošně ruší. Z toho důvodu, že je zde stále svobodná vůle a tu ctí nejvíce, je třeba abychom tyto závazky, které jsme sami svobodně uzavřeli, také SAMI vědomě zrušili.
.
Možný způsob zrušení závazků - důležitý je záměr a být vědomě ve svém srdci, způsob je na vás:
Uvědomte si svou srdeční čakru (pro lepší procítění si můžete na srdce položit ruku) a proveďte alespoň sedm hlubokých nádechů a výdechů do srdeční čakry.
Při nádechu si v duchu říkejte a prociťujte "Já jsem", při výdechu "Boží přítomnost".
.
1. Zrušte veškeré bloky, které brání zrušení všech závazků souvisejícími se všemi třemi Projekty:
.
"Já jsem, já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a láskou svého srdce přijímám světlo i tmu své cesty".
"Já jsem, já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a láskou svého srdce ruším a transformuji veškeré bloky a vše, co mi brání zrušit veškeré své závazky, které jsem dal/a Zdroji v souvislosti s projektem Dualita na planetě Zemi, Mysl na planetě Zemi a Člověk jako nástroj poznání na planetě Zemi, veškeré závazky normální, utajené, super utajené, zastíněné a v časoprostorových kapsách, v celém rozsahu a zcela vědomě ruším a transformuji tyto bloky, TEĎ"- pokud můžete, říkejte to celé nahlas, nebo alespoň to TEĎ a pak hned proveďte alespoň sedm hlubokých, vědomých nádechů a výdechů. Prociťte, otestujte si, kdy energie doběhne a pak přejděte k bodu 2.
.
2. Zrušte veškeré své závazky pro každý projekt zvlášť:
"Já jsem, já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a láskou svého srdce ruším a transformuji veškeré své závazky, které jsem dal/a Zdroji v souvislosti s projektem Dualita na planetě Zemi,veškeré závazky normální, utajené, super utajené, zastíněné a v časoprostorových kapsách, v celém rozsahu a zcela vědomě ruším a transformuji, TEĎ"...proveďte alespoň 7 hlubokých, vědomých nádechů a výdechů a prociťte, otestujte si, kdy energie doběhne a pak přejděte k dalšímu projektu níže.
.
· "Já jsem, já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a láskou svého srdce ruším a transformuji veškeré své závazky, které jsem dal/a Zdroji v souvislosti s projektem Mysl na planetě Zemi, veškeré závazky normální, utajené, super utajené, zastíněné a v časoprostorových kapsách, v celém rozsahu a zcela vědomě ruším a transformuji, TEĎ"...proveďte alespoň 7 hlubokých, vědomých nádechů a výdechů a prociťte, otestujte si, kdy energie doběhne a pak přejděte k dalšímu projektu níže.

· "Já jsem, já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a láskou svého srdce ruším a transformuji veškeré své závazky, které jsem dal/a Zdroji v souvislosti s projektem Člověk jako nástroj poznání na planetě Zemi, veškeré závazky normální, utajené, super utajené, zastíněné a v časoprostorových kapsách, v celém rozsahu a zcela vědomě ruším a transformuji, TEĎ"...proveďte alespoň 7 hlubokých, vědomých nádechů a výdechů a prociťte, otestujte si, kdy energie doběhne a pak přejděte k požehnání celému poznání níže.

"Já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a láskou svého srdce děkuji a žehnám celému tomuto hlubokému poznání , žehnám, žehnám TEĎ"...7 hlubokých, vědomých nádechů a výdechů.

Po tomto zrušení všech závazků by se vám mělo velmi ulevit.

S láskou předala Eva Puklová a Zdeněk Krejčík

.


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya