JAK POZNAT NEGATIVNÍ ENERGII POMOCÍ VODY

15. listopadu 2016 v 15:30 |  některé i nadčasové informace které nemusí vždy rezonovat s vaším poznáním a vnímáním současnosti
Chcete-li objevit negativní energie u vás doma, existuje několik technik. S tímto jednoduchým trikem budete rychle vědět, jaké energie jsou u vás doma. Podle toho také můžete rychle jednat a přinést opět harmonii do vašeho domova a ke všem členům rodiny.
Jakou máte energii v domácnosti
V místě, ve kterém žijeme, se hromadí určitá energie. V domě se střádá energie a mísí se všemi členy rodiny. Naše emoce, pocity a myšlenky vytváří negativní nebo pozitivní energii a následně přitahují podobné energie.
Negativní energie může vzniknout z různých důvodů. Rodinní příslušníci jsou klíčovými aktéry, ale svůj podíl mohou mít sousedé nebo návštěva.
Negativní energie je možné zjistit několika různými způsoby. Finanční situace se zhorší, štěstí nebude na vaší straně a zhorší se vztahy mezi členy domácnosti. Negativní energii vycítí i zvířata a začnou se podle toho chovat. Uvidíte je více nervózní, neklidné a agresivní bez důvodu. Rostliny začnou vadnout, spotřebiče přestanou fungovat a váš domov přestane být místem klidu.
Příznaky se však nemusí projevit najednou. Takže je velmi důležité mít nástroj, který detekuje negativní energii.
.
Jak zjistit negativní energii s jednou sklenicí vody
Zaprvé je velmi důležité zjistit, co se děje ve vašem domě. Velice často se stává, že to nejsou energie, které přitahují problémy. Pokud nemůžete najít skutečný důvod potíží, vyzkoušejte následující trik a objevte všechny negativní vibrace.

  1. pamatujte na to, že sklenici můžete použít k detekci energií jen jednou
  2. Do 1/3 sklenice vložte mořskou sůl.
  3. Do druhé třetiny vložte bílý ocet nebo organický jablečný ocet.
  4. Zbytek doplňte čistou vodou.
  5. Nyní přesuňte sklenku do místnosti v domě, kde si myslíte, že existují špatné vibrace. Ať už je to obývací pokoj, ložnice nebo chodba. Ideální je použít místnost, kde cítíte negativní energii nejvíce.
  6. Umístěte sklenici do rohu a nechte ji tam po dobu 24 hodin. Je velmi důležité, aby nebylo sklenici manipulováno.
  7. Druhý den sledujte stav sklenice.
V případě, že je sklenice stejná, jako když jste odešli, je vše v pořádku. V místnosti se nenachází žádné negativní vibrace. Přesuňte sklenici do další místnosti a opakujte postup.
Pokud je sklenice znečištěná, má rozmazané barvy nebo je zelená, je zapotřebí vyčistit místnost od negativní energie. Zbavte se obsahu sklenice a vylijte všechnu vodu do toalety a několikrát spláchněte. Umyjte důkladně sklenici a opakujte postup v další místnosti. Podle potřeby můžete čistit místnosti několik dní po sobě, dokud nezbavíte dům negativních energií.
.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 15. listopadu 2016 v 15:54 | Reagovat

Velmi zajímavý článek. Negativní energii si můžeme donést i ze zaměstnání nebo když přijdeme z venku, ani o tom nemusíme opravdu vědět.
Já už léta používám orgonity. Mám je v každé místnosti a naprogramovala jsem si každý tak, aby mi negativní energii přeměnil na energii čistou, zářivou a pozitivní. V našem domečku vládne klid a pohoda a dobře se cítí i návštěvy. Dokonce mi několikrát říkali, že se cítí uvolněně a příjemně, jak už dlouho ne. A z toho mám nesmírnou radost.

2 poutnicasem poutnicasem | 15. listopadu 2016 v 20:29 | Reagovat

[1]: ano souhlasím ♥

3 Sylva Sylva | Web | 16. listopadu 2016 v 12:52 | Reagovat

Tak to je hodně zajímavé.....určitě vyzkouším!

4 Eduška Eduška | E-mail | 22. prosince 2016 v 8:07 | Reagovat

Energii vnímám rukama a tu špatmou umím i rukama odeslat do světla.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya