JE S NÁMI KONEC? - PLNÁ VERZE FILMU - LEONARDO DICAPRIO

6. listopadu 2016 v 12:12 |  některé i nadčasové informace které nemusí vždy rezonovat s vaším poznáním a vnímáním současnosti
Celosvětová premiéra dokumentu byla záměrně načasována tak, aby rozproudila debatu na téma klimatických změn ještě před volbou 45. prezidenta Spojených států amerických, která proběhne v úterý 8. listopadu.
Unikátní dokument má světovou premiéru na televizních a streamovacích kanálech National Geographic ve 171 zemích celého světa ve 45 různých jazycích. Film se bude bezplatně vysílat od 30. října až do 7. listopadu.
Celosvětový rozsah premiéry dokumentu Je s námi konec? nemá ve filmovém průmyslu obdoby, vysílat se bude i na zhruba 250 univerzitách po celém světě, dostal se i do programu filmového festivalu v Torontu a v Londýně, k dispozici bude i pro církevní instituce a kostely.

National Geographic přináší strhující dokument v režii Fishera Stevense. Ústřední postavou snímku je herec a posel míru při OSN Leonardo DiCaprio, který odkrývá alarmující svědectví o současných problémech spojených s klimatickými změnami a hledá řešení, jak předejít fatálním dopadům na náš budoucí život. V pořadu jsou rozhovory s předními osobnostmi
V roce 2014 jmenoval generální tajemník OSN Pan Ki-mun hollywoodského herce Leonarda DiCapria poslem míru Spojených národů s přednostním zaměřením na boj proti globálnímu oteplování. A Leonardo vzal svoji roli opravdu vážně. Leonardo DiCaprio se v dokumentu vydává za vlivnými i neznámými osobnostmi celého světa a snaží se pochopit problém globálního oteplování z co nejširšího pohledu.
.
zdroj:
http://cestovani.idnes.cz/
.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jadvinka Jadvinka | 6. listopadu 2016 v 13:34 | Reagovat

:-( hmmm země protikladů,ti co nejvíce ničí planetu zároveň o tom točí filmy jak moc je ta chudinka zničená. Co dělat??? :-? Ikdyby každý z nás se choval ekologicky,tak proti takovým gigantickým bestiím,co znečišťují nejsme nic

2 poutnicicasem poutnicicasem | 6. listopadu 2016 v 14:14 | Reagovat

[1]: MÁŠ PRAVDU, ALE MLČET O TOMTO TÉMATU BY ASI BYLO JEŠTĚ HORŠÍ

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya