US Navy: Na Jižním pólu se nachází základna mimozemské civilizace

6. listopadu 2016 v 19:15 |  některé i nadčasové informace které nemusí vždy rezonovat s vaším poznáním a vnímáním současnosti
Dne 2. ledna 2015 obdržela proslulá UFO-badatelka Linda Moulton Howe email od již penzionovaného palubního inženýra, ve kterém jí sdělil své neuvěřitelné zážitky za služby u námořnictva USA.
.

.
Tento muž, který se nechal nazývat jen Brian, byl do roku 1997 palubním inženýrem, který sloužil u US Navy od 1983 pro jednotku »Antarctic Development Squadron Six« (VXE-6). Její základna byla »McMurdo Station«, která se nacházela 3,5 hod od základny Jižního pólu. Během svého tamějším umístění absolvoval více než 300 leteckých akcí přes skoro každý kout Antarktidy a Jižního pólu.


.
Jednoho slunečného dne v prosinci 1995 letěli Brian s jeho posádkou letadla C-130 na jedné misi právě přes Transantarktickým pohořím, když poblíž ledovce Beardmore, spatřili podivné lesklé disky, které se velmi rychle pohybovaly a rovněž tak náhle zastavovali. Létali sice stále dokola kolem vrcholku té hory, ale nikdy přes nad ledovec samotný. To nebylo ale jediné pozorování neznámého létajícího objektu v této oblasti, Brian a jeho přátelé tam pravidelně viděli mysteriózní létající disky. To bylo poněkud velmi zvláštní, jelikož v této oblasti létala pouze jeho jednotka a každý letecký pohyb musel být oficiálně ohlášen.
Další zvláštností bylo, že Brian a jeho jednotka měli přísně zakázáno létat nad určitou oblastí ve vzdálenosti mezi 6,5 a 15 km od stanice na Jižním pólu. Oficiální zdůvodnění pro tento zákaz bylo odebírání vzorků vzduchu v této oblasti, čemuž však nikdo z členů tamní posádky vážně nevěřil a považovali to za nesmyslné. Jednou však z donucení kvůli lékařsky potřebné evakuaci Australského tábora "Davis Camp" museli přes tuto zakázanou zónu letět a když se ocitli s posádkou přímo nad údajnou měřící stanicí, jediné co spatřili, byl obrovský otvor v ledu, ve kterém mohli bez problémů i se svým strojem LC130 zmizet! Teprve nyní pochopil i ostatní členové posádky důvod proč nebylo povolené nad touto oblastí přelétat. Později se dozvěděl, že se tam pod ledem pravděpodobně nachází vstup do Výzkumného centra ve kterém probíhá spolupráce s mimozemskými návštěvníky.
Brian také vypráví, jak jednoho dne byl přerušen kontakt s jedním stranou položeným táborem v blízkosti země Marie Byrd. Po týdnu dostal spolu s posádkou příkaz tam zaletět a zjistit, proč se nehlásí a zda je u tamních lidí vše v pořádku. Když tam dorazil, zjistil, že je tábor prázdný a vysílačka funguje perfektně. O místě pobytu tam umístěných desítek vědců se ale nepodařilo najít sebemenší stopy.
.

.
Brian drží vlajku USA vedle kovové tyče se žlutou špicí, která značí geografický Jižní pól.
O týden později se ale výzkumníci objevili náhle ve svém táboře zpět a požádali Brianovo představeného o vyzvednutí odsud. Brian s jeho posádkou splnili příkaz a přepravili tyto vědce letecky na Christchurch na Nový Zéland. Brian říká, že oněm vědcům mohl z obličejů číst pocit strachu a že nechtěli mluvit o tom, co se s nimi během oněch dvou týdnů dělo.
Brian a jeho posádka obdrželi během toho času vícekrát přísný příkaz nemluvit o tom, co tam viděli a slyšeli. Zajímavé je, že nikdy nebyli vyzváni k podpisu oficiálního závazku mlčenlivosti. Nyní, když je již v důchodu, rozhodl se tyto důležité informace zveřejnit a podat zprávu o existenci nehumanoidních bytostí, které jsou aktivní na naší planetě.
.
Zdroj:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya