NOVOROČNÍ PŘÁNÍ

1. ledna 2017 v 18:50 |  různé, k zamyšlení

.

Chystala jsem se vám milí návštěvníci, popřát do Nového roku. A udělal to za mně - aniž to tuší, můj oblíbený autor Segej Lazarev. Roky přitahuje moji pozornost svými tématy, svou léčitelskou praxí, svými knihami. Při léčení pracuje s informačními a energetickými poli člověka, která vyzařují. Někteří z nás je dokáží různým způsobem vnímat. Jemnohmotný energetický systém člověka a vše co s ním souvisí, je zajímavé a důležité téma - zejména, je-li využito při léčení.
...
Přečetla jsem si přání na FB určené jeho čtenářům - Sergej Lazarev, Diagnostika Karmy. souzní se mnou a vane z něj i jeho optimizmus. Přesně tohle jeho slovy, vám přeji do nastávajícího roku i já.♥ Anna
.
Rád bych vám popřál k nadcházejícímu Novému roku. V první řadě vám blahopřeji k tomu, že v uplynulém roce 2016 nedošlo k jaderné válce. Svět balancuje na hraně ve všech ohledech, jak v ohledu vojenském, tak ekonomickém a ekologickém. Ale skutečná katastrofa, ke které dochází, ta se děje v duši člověka. Je to ztráta víry, lásky a mravnosti. Právě těch se naší civilizaci málo dostává. A pokud nenajdeme správnou cestu, pak nás žádná ekonomika, žádné peníze, ani politické a ekonomické opatření nezachrání.

.
Sledoval jsem v posledních letech celkový stav vedoucích zemí a všude jsem viděl velmi nebezpečné známky toho, čemu se v Bibli říká apokalypsa. V tomto roce se však něco stalo: obvyklé, zaběhnuté vzorce chování se začínají rozpadat. Kult peněz a blahobytu začíná ustupovat do pozadí. Naše civilizace se začíná probouzet a hledat nové orientační body, což je nenadálé a velice důležité. Je to velmi konstruktivní. A na tom, jak se každý z nás bude starat v první řadě o svoji duši a přitom chápat, že hlavním štěstím je štěstí duše a teprve pak je blahobyt a zdraví, na takovémto pochopení nyní mnoho závisí.

Láska k Bohu se v každodenním životě projevuje jako láska bezpodmínečná a nezištná, která na ničem nezávisí. Na vnější rovině láska vypadá jako bezpříčinné štěstí a v každodenních situacích je láska radostí, která bude existovat i přes ztráty a nabytí. Nakolik se nezříkáme lásky, štěstí a radosti v duši, natolik je pro nás snazší se změnit a změnit i svět, který nás obklopuje.

Proto bych rád všem popřál do příštího roku, abyste se za žádných okolností nezříkali lásky, pocitu štěstí a radosti uvnitř vás, což vám pomůže překonat všechny obtíže a jakékoliv překážky a umožní změnit sebe i svět jako celek. Přeji vám úspěch, přeji vám mírné nebe nad hlavou, hodně přátel, šťastné rodinné vztahy a především lásku, radost a optimismus!
.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya