ENERGETICKÉ VIBRACE TETOVÁNÍ

1. března 2017 v 7:25 |  některé i nadčasové informace které nemusí vždy rezonovat s vaším poznáním a vnímáním současnosti
Někdo touží po tetování svého těla - jiní ne. Někdo přistupuje k této technice informovaně, mnozí naopak lehkovážně - a to nejen ve výběru symbolu. Jak tedy na tetování pohlížet, když už.....
.
Každé tetování je symbolem něčeho a váže se k něčemu, pokud neznáte význam symbolu vrytého do vaší kůže, ani nemusíte vědět, jak vás kresba na energetické úrovni ovlivňuje. Symboly mohou být originální, ryze osobní, nebo předem dané, převzaté z etnických tradic, nebo vybrané z katalogů. Mohou být krásné ale také odpuzující. Některé kresby jsou originální a mají svého tvůrce, autora, o kterém z pravidla nic nevíte. Možná ani netušíte, jaká energie (emocí a myšlenek) se vtiskla do symbolů a obrázků během jejich vzniku.
Některé vzory pro tetování pochází z cizokrajného písma, a mnohdy ani nevíte, co některé věty a slova znamenají, nevnímáte skryté významy. Mnoho symbolů má v sobě daný energetický program a působí jako energetické zářiče. O nezanedbatelné magické moci některých znaků a symbolů ani nemluvě. Představte si, že si například přečtete báseň, která se vám na první pohled líbí, ale přesto nevnímáte skrytý význam, který můžete vyčíst pouze mezi řádky, podobné je to s tetováním. Někdy se může stát, že tělo nepřijme daný symbol na energetické podvědomé úrovni, i když si můžete myslet, že jste si vybrali správně, zde je třeba velmi vnímat signály z podvědomí a intuici.


Tetování je na energetické úrovni sdělením

Zvolené symboly a vzory se zapisují nejen do kůže, ale v podobě oscilace také do energetického, jemnohmotného těla. Vibrace toho kterého symbolu nebo nápisu působí na podvědomí, působí nejdříve na nehmotné úrovni, a následně například na psychiku, aniž bychom si toho byli vždy vědomi. Tetování může vibrace energetického těla posilovat, ale také oslabovat. Přitom záleží na obecném významu symbolu, na barevnosti, a v neposlední řadě také na místě na těle, kde energie symbolu bezprostředně působí. Je to stejné jako v přírodě, kresby na kůži nebo srsti zvířat mají daný energetický vliv, často vliv ochranný, nebo vliv působící během zvířecích námluv apod. Podobně působí na energetické přírodní resonance různé vzory a barevnost rostlin, mimo jiné slouží například jako komunikační kanál mezi rostlinou a hmyzem. Každá informace, byť v podobě tetování, osciluje ve vnějším prostoru kolem vás, kamkoliv jdete, je stále s vámi, je vaší (energetickou) součástí.
Obecný význam symbolu, jeho základní vibrace, může být mírně změněna podle osobní víry a přesvědčení, podle osobního vnímání smyslu toho kterého symbolu. Podstatný vliv na tetování má samotný proces jeho tvorby, s tím souvisí energetická čistota prostředí, kde si necháte tetování aplikovat, dále jde o osobní energii "tatéra" - to vše se vám také určitým způsobem "zapisuje do kůže". Podstatný vliv má také duševní rozpoložení v tom okamžiku, vnímání bolesti, doprovodné rituály, souznějící nebo neharmonická hudba, včetně ostatních zvuků, vůní, barev. Každý doprovodný rituál má velký vliv na účinek toho kterého symbolu. Prostě celý proces tetování je rituál, který se zároveň zapisuje do vaší energetické paměti. A tento zápis si následně všude nosíte s sebou, kamkoliv jdete, dokonce vás ovlivňuje i na lůžku v době spánku.

Tetování má nezanedbatelný vliv na podvědomí

Oblečení, které často volíme podle nálady, můžeme kdykoliv odložit, tetování nikoliv. Všimněte si, že už při samotném výběru vzoru, který si hodláte nechat vytetovat, vnímáte určité pocity, vnímáte energie vyzařující z obrázku, což se projeví například projevem radosti nebo odporu. Tyto jemnohmotné vibrace mají vliv také na lidi ve vašem okolí, nejvíce na vaše blízké, s nimiž trávíte nejvíce času. Pokud bude mít váš partner tetování, a trávíte například celou noc na společném lůžku, informace obsažená v symbolu může mít například vliv na vaše podvědomí, a tím i na psychiku. Mnoho z nás se běžně rozhoduje, ať už vědomě nebo podvědomě, jaké zvolí oblečení, v jakých barvách, s jakými nápisy nebo vzory - to vše má vliv na naše energetické pole. Ale v případě tetování na tento účinek barev a symbolů mnozí zapomínají. Důležité je také období života, symbol zvolený v určitém čase vás doplňuje, vystihuje, pomáhá vám, a naopak. Ale o několik let později se stane na energetické úrovni nepotřebným, nebo dokonce nevhodným.
Tetování zapsané ve vašem energetickém poli má vliv na životní energii, na vitalitu, emoce, sílu, odvahu, na rozhodování, agresivitu, smutek, strach, a nakonec i na zdraví, nebo naopak na léčení, na tišení nebo prohlubování fyzické bolesti. S účinkem na zdraví nebo na léčení souvisí také zvolené místo na těle, kam se rozhodnete umístit zvolený symbol nebo obraz. Například tetování v podobě symbolů znázorňujících "ďábelskou" energii, nebo jiné "negativní" síly, je třeba volit s rozvahou. Což nemusí samozřejmě být vždy pravidlem, záleží také na osobním záměru, a na znalostech symbolů. Energetické dráhy lidského těla, a důležité styčné energetické body, mohou být tím kterým symbolem trvale ovlivněny. "Zranitelná" místa jsou například krk, ramena, zápěstí, kotníky, páteř. Tetování podél páteře, nebo na hrudníku, může ovlivnit oscilace probíhající na úrovni čaker. Celkově slabší povahy skutečně nemusí vliv tetování na svou osobu, především na psychiku, bez následků ustát, aniž si kdy uvědomí, co jej na energetické úrovni ovlivňuje. Ženy by si například měly uvědomit, že skutečně nevhodné tetování může mít vliv i na plodnost. A nakonec i na dítě, které nosí pod srdcem, jelikož dítě je v prenatálním období nedílnou součástí matky, a tím i jejího energetického vyzařování. Tetování samozřejmě také ovlivňuje vlastnosti a charakter nositele, a konec konců má vliv i na sexualitu.

Důležitý je také záměr, směřování osobní pozornosti, jasný důvod, proč se rozhodnete si tetování pořídit

.
Každý záměr bude mít poněkud jinou energetickou vibraci. Proč chci tetování? Abych své tělo vystavil na obdiv? Toužím po pozornosti druhých? Dělám to jen proto, že je to moderní? Je to moje vnitřní touha? Toužím po sebevyjádření? Potřebuji v sobě probudit to, co zrovna postrádám? Přeji si být duchovně vyspělejší, silnější, nebo jen toužím po obdivu z venčí? Toužím po napojení na tvůrčí plodivou sílu vesmíru? Obrazně řečeno může vámi dobře zvolené tetování, se znalostí skutečného záměru, působit podobně jako afirmace, nebo modlitba. Otázkou zůstává, jaký symbol co nejvhodněji zvolit, aby vás vhodně energeticky doplňoval po zbytek života.
Během života si mnozí z nás často pořizují nejrůznější talismany, amulety, šperky, rituální předměty, které podporují naše energetické pole. Vždy instinktivně vycítíme, že daný talisman již nepotřebujeme, tak jej odložíme, a pořídíme si jiný. S tetováním je to stejné, pouze s tím rozdílem, že jej nemůžete jen tak odložit. Problém může nastat, pokud se s konkrétním tetováním přestanete po čase ztotožňovat a začnete toužit po změně, což může nastat i po několika letech. V té době se může změnit i původní, s vámi shodná vibrace toho kterého symbolu. Tetování může vyjadřovat váš světonázor, souvisí s vaší identitou, a také s touhou po svobodné vůli, proto jej z dlouhodobého hlediska musíte vybírat skutečně s rozvahou. Dobře zvolené a promyšlené tetování, zapsané současně ve vaší auře, může mít vliv také na váš duchovní rozvoj, na vnímání světa i sebe sama.

.
https://www.psychologiechaosu.cz/

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya