NEMOC JE VÝKŘIK DUŠE

3. března 2017 v 8:48 |  AKTUALIZOVÁNO
AKTUALIZOVÁNO 2. března 2017
Co je nemoc? Chřipka, zánět, deprese nebo narušení rovnováhy? Mohou za nemoc pouze viry, bakterie, prochlazení nebo přetížení? Nebo se jedná o něco energetického a nehmotného?
Vyléčí nás pouze odstranění příznaků nemoci nebo je třeba zacílit skutečnou příčinu onemocnění? Dobrali jste zrovna třetí platíčko antibiotik, otravovala vás zase angína…Stojíte před zrcadlem s kelímkem masti na vaše akné a doufáte, že budete konečně hezčí…Proč se vám nedaří odstranit některé nemoci a stále se vrací?
S hledáním skutečným příčin onemocnění se již zabývají mnozí klasičtí lékaři po celém světě. Lidé se pravděpodobně otevírají jako lastury k novým pravdám a skutečnostem. Člověk žil v minulosti v přírodě a je nadále její součástí . V přírodě lidé hledali příčiny svých bolestí i zdroje uzdravování. Vývojem jsme se ale od přírody vzdálili. Oficiální medicína neřeší příčiny nemocí, pouze zmírňuje naše trápení mastičkami a pilulkami. Tak se z živočišných bytostí staly vaky naplněné chemickými formulemi.
Lékaři sice dnes operují pomocí robotů a příčiny nemocí hledají pomocí mikroskopů, rentgenů a magnetických rezonancí. Důvody onemocnění hledají v těle nebo v jeho okolí, přitom se ta příčina nachází v psychice každého z nás. Lidé spolykají hodně tablet, chodí na kontroly, zafixují si, že jsou nemocní a potřebují lék - stávají se závislými na lékařích. Teprve lékař, který nedá okamžitě lék, ale nabídne nejprve zamyšlení a vyhledání příčiny, nabídne cvičení nebo dietu, má skutečně zájem o nemocného. Důležité je nasměrovat ke změně životní stylu a myšlení. V této souvislosti je přesný výrok Voltaira: "Lékaři sypou léky, o nichž vědí málo, aby vyléčili nemoci, o nichž vědí ještě méně, do člověka, o němž nevědí vůbec nic!"


CELÝ ČLÁNEK:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mostecký mostecký | E-mail | 3. března 2017 v 9:02 | Reagovat

Jde o notoricky známou skutečnost.Proto si velmi cením TČM.Lékař si s pacientem povídá i hodiny! Zažívám nyní jako zdravotník a příznivec TČM dnešní "medicínu" se vší technikou na vlastní kůži. Neskutečně milá lékařka se mi věnuje dnes 7 min. před tím 5. Pochlubila se tím, že si léky už pro mne předepsala! Švýcarský "obvoďák" má na den pro pojišťovnu 8 slovy OSM pacientů! Kolik jich má moje usměvavá lékařka?Prozradila mi, že někdy i 70 !Nebo víc?

2 poutnicicasem poutnicicasem | 3. března 2017 v 9:36 | Reagovat

[] Souhlasím do písmene, TČM nemá konkurenci ☼

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya