PLÁNOVACÍ PORADA PŘED INKARNACÍ ?

16. března 2017 v 12:39 |  AKTUALIZOVÁNO
.
Plánovací porada před inkarnací? Třeba takhle...
Svět není ničím jiným než školou lásky, naše vztahy s manželem nebo manželkou, s dětmi a rodiči, s přáteli a příbuznými jsou univerzitou, v níž se máme naučit, co jsou ve skutečnosti láska a oddanost.
SwamiI Muktananda
.
Ráda bych vás pozvala na imaginární cestu:
Budeme putovat do časů před tímto životem, do časů, kdy jste se připravovala na svůj návrat na zemi - k prožití dalšího života. Sedíte ve velké místnosti s mnoha dalšími bytostmi, z nichž všechny čekají na návrat do lidského stadia existence, aby mohly pokračovat ve svém duševním růstu. Každá z vás zkoumá předchozí život, uvědomuje si všechny poznatky, jimž jste se naučily, i ty, kterým se teprve musíte naučit, citové dovednosti, jež jste si osvojily, i ty, co jste ještě nezvládly. Hodnotíte se se soucitem, objektivitou a láskou. Nic, na co pohlížíte, není posuzováno jako dobré nebo špatné - je to prostě místo, kam jste dospěly na své duchovní cestě.
Přítomni jsou moudří učitelé, kteří vám pomáhají v pochopení některých složitějších problémů, jimž musíte čelit. S jejich pomocí sestavujete seznam prožitků, které chcete dobrovolně podstoupit ve svém příštím zrození jako lidské bytosti. Budou to prožitky vytvářející příležitosti k vašemu růstu v lepší a svobodnější duše.
Nyní hovoří ke skupině jedna z pradávných učitelek. "Jste připraveni?" Shromážděné duše pokyvují na znamení souhlasu. "Výborně. Začneme tedy s obsazováním rolí," navrhuje učitelka.
Někdo vstane a promluví. "Zdravím vás, přátelé. Strávila jsem Svůj minulý život jako velký sobec a jsem rozhodnuta tentokrát to neopakovat. Proto chci čelit výzvě milovat někoho bezvýhradně - možná někoho, kdo na tom nebude fyzicky úplně dobře nebo bude mít nějaký problém, který budu muset tolerovat. To mě odnaučí sobeckosti a naučí službě ve prospěch druhých. Je tu někdo, kdo by této roli odpovídal?"

POKRAČOVÁNÍ na sesterkém blogu:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya