LIDÉ S KREVNÍ SKUPINOU Rh NEGATIV

4. června 2017 v 12:45 |  některé i nadčasové informace které nemusí vždy rezonovat s vaším poznáním a vnímáním současnosti
.
Vědci mají teorii, která by mohla vést k tvorbě negativních krevních skupin. Zatím jsou to jen teorie, které nejsou obecně uznávány a vědecké komunity je nechávají stále otevřené a čekají na odezvu. Negativní a pozitivní krevní skupiny prostě nejsou kompatibilní.
.
Údajně máme všichni společného předka … ale 15 procent lidí není zahrnutých do tohoto rámce. Je možné že + a - je důkaz dvou různých typů civilizace nebo genetické modifikace?
.

Existuje několik teorií souvisejících s krevními skupinami. Některé teorie tvrdí, že neandrtálci měli krevní skupinu RH - (negativ).
Vědci tvrdí, že nejstarší krevní skupinou je O. Přibližně 35 000 let dozadu se objevila krevní skupina O, 20 000 dozadu krevní skupina A, 10 000 let dozadu krevní skupina B a krevní skupina AB se objevila jako poslední. Dost lidí je znepokojených ohledně záhady krevních skupin.
Skutečná záhada spočívá v tom, že ani věda nezná odpověď na otázku z čeho vyplývají negativní krevní skupiny.
Lidé kteří mají negativní krevní skupiny, chtějí vědět víc o tom, jak Rh - vznikal, a lidé s pozitivními krevními skupinami se také o tyto rozdíly zajímají. Když v Japonsku vyplňujete formuláře do zaměstnání, najdete tam i otázku ohledně vaší krevní skupiny. V některých zemích býval zákon, podle kterého museli byt lidé před svatbou testování kvůli jejich krevní skupině.
Tato záhada může být v mnoha ohledech překážkou pro mnohé páry. Světové názory jsou velmi individuální. Někteří lidé si neumějí sami sebe představit s partnerem jiné národnosti, a někteří by zase nemohli byt s někým jiného vyznání. A už jste někdy slyšeli o tom, že by se pár rozešel kvůli neslučitelnosti krevních skupin? I když to zní
absurdně, tento problém může byt vážnější než se zdá.
.urdně, tento problém může byt vážnější než se zdá.
.
Pokud předpokládáme, že žena má Rh -, musíme zvážit, že v ní samé se nachází přirozený ochranný mechanismus, který by zničil všechny Rh + krvinky v lidském plodu. Nyní mluvíme o problému, který není imaginární, jako například imaginární rozdíly jako jsou národnost nebo vyznání. Tentokrát máme skutečnou fyzickou nekompatibilitu v páru. Co si o tom myslíte? Mohli by být rozdíly v krevních skupinách důvodem, aby si lidé nevybírali partnera s jinou krevní skupinou?
.
JAK SE LIDÉ KTEŘÍ MAJÍ KREVNÍ SKUPINU Rh ZÁPORNOU, LIŠÍ OD OSTATNÍCH?

Lidé s krevní skupinou Rh negativ jsou jedineční. Proto je zvláštní, že člověk s typem O negativ se považuje za "univerzálního" dárce . To znamená, že jeho nebo její krev může být darovaná každému bez ohledu na krevní skupinu pacienta bez hrozby způsobených špatné reakce.
Vědci dělají testy, aby určili rozdíly mezi Rh negativními a Rh pozitivními lidmi. S Rh - jsou spojené některé zajímavé a neobvyklé schopnosti. Tato negativní krevní skupina je spojena se zvýšenými psychickými schopnostmi a vyšším IQ , ale na druhé straně mají tito lidé fyzicky méně vyvinuté tělo. Modré nebo zelené oči a zrzavé nebo blond vlasy jsou často charakteristické pro socializaci s touto krevní skupinou.
Lidé s krevní skupinou Rh negativ jsou často spiritističtí, mají nižší teplotu těla, zvýšenou citlivost na teplo a sluneční světlo a nemůže dostat transfuzi krve od Rh pozitivního dárce. Někteří mají dokonce nadbytečný obratel nebo žebro.
Lidé s negativní krevní skupinou nemají v evoluci společného předka s lidmi, kteří mají pozitivní krevní skupinu. Krevní skupina Rh negativ nemůže byt klonovaná, ta druhá může. V přírodě nenajdeme krevní skupinu Rh negativ nikde jinde, pouze u lidí.
.
Krevní skupina Rh negativ nesleduje původní evoluční vývoj. Je to jakoby někdo udělal zásah navíc.

Krevní skupina O (-) negativ je univerzálním dárcem a je to čistá krev bez antigenů.
.
CHARAKTERISTIKA LIDÍ S NEGATIVNÍ KREVNÍ SKUPINOU:

• Přibližně 14 až 15 procent lidí na světě má negativní krevní skupinu.
• Nejvyšší procento z nich žije mezi bílými obyvateli v Evropě a nejnižší v Asii, Africe, mezi Afroameričany a domorodými lndiány v Americe.
• Krevní skupina O negativ je univerzálním dárcem. Může darovat krev každému, a proto je nejžádanější skupinou.
• Někteří lidé s krevní skupinou Rh negativ mají nadbytečný obratel, také mají užší žebra
• Tělesná teplota u lidí s krevní skupinou Rh negativ je nižší než je průměrná teplota.
• Lidé s krevní skupinou Rh negativ mají také nižší krevní tlak než průměrný tlak.
• Tito lidé mají lepší mentální a analytické schopnosti.
• Jejich smysly jsou lepší
Lidé s krevní skupinou Rh pozitiv mají zvýšené negativní elektromagnetické záření okolo jejich těla
.
ZÁHADA HEMOLYTICKÉ CHOROBY
Hemolytická choroba se objevuje tehdy, když jsou partnery žena s Rh - a muž s Rh +. Když matka nedostane injekci s protilátkou a její děťátko je Rh +, její tělo si vytvoří ochranný mechanizmus, který bude chtít plod zabít. Když první těhotenství uspěje i bez injekce s protilátkou, druhé téměř určitě neuspěje, protože během druhého těhotenství bude ochranný mechanismus u ženy silnější, a téměř určitě plod zabije a dojde k potratu. Něco takového se neděje nikde jinde v přírodě.
Matky s pozitivní krevní skupinou neodmítají plod když je dítě Rh negativní anebo Rh pozitivní. Jen si představte, kolik potratů by bylo, kdyby lidé nevěděli o krevních skupinách. A děsivé je, že mnoho z nás to neví dodnes.
.
MODRÁ KREV
Často slýcháme o tom, že členové královských rodin se žení s příbuznými. I když je to požadované za incest, stále se to děje, protože mají důvod kterým je - nemíchat Rh faktor. Všichni z nich mají Rh negativ a nechtějí se pokrevně smíchat se zbývajícími 85% lidí, kteří mají krevní skupinu Rh pozitiv. Jejich manželství jsou spojená s prostřednictvím dohody. Příkladem takového manželství je manželství princr Philipa a královny Alžběty II. Princ Philip je jejím bratrancem z druhého kolena.
Důležitost krevní skupiny pro ně spočívá i v tom, že všechny královské rodiny na světě jsou příbuzné. Fráze "modrá krev" je opodstatněná, protože když krevní skupina Rh negativ je zoxidovaná, stává se modrou.
.
zdroj
www.yourstylishlife. com
.
vlastní překlad: poutnicicasem
.
článek je možné sdílet s plným a aktivním odkazem http://poutnicicasem.blog.cz/1706/lide-s-krevni-skupinou-rh-negativ
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya