TÝDENNÍ MEDITACE VZESTUPU - prosím o rozeslání týdenní meditace Vzestupu

18. června 2017 v 14:19 |  AKTUALIZOVÁNO

.

Originál publikoval Cobra :
Opět nadešel čas pro to něco podniknout! Nadešel čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Všichni se shodneme na tom, že proces planetárního osvobození trvá moc dlouho. Tímto máme možnost tento proces kolektivně urychlit. Proto vylepšujeme a měníme naši Nedělí meditaci a Událost za tuto Týdenní meditaci Vzestupu, abychom zapojili co největší počet lidí.

Sdílejte! Šiřte po celém světě! Prosím dejte na to savé webovky a na své blogy. Vyzvěte duchovní skupiny, by se zapojily. Jestliže znáte nějaké alternativní medium, můžete jim meditaci poslat. Můžete vytvořit skupinu na Facebooku pro lokální skupinu lidí, která se účastní ve vaší části světa. Také pro tuto záležitost potřebujeme jednu centrální FB skupinu. Můžete i na toto téma vytvořit video a dál ho na Youtube.

Vědecké studie potvrdily účinky hromadných meditací na lidské společenství, takže každý, kdo se této meditace zúčastníte můžete ve skutečnosti pomoci s tím, aby k Události došlo dříve:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

Tato meditace pomáhá Silám Světla uzemnit energii Světla na povrchu naší planety tak, aby posílilo energetickou mřížku, která je potřeba pro urychlení procesu Vzestupu. Počet lidí, kteří tuto meditaci budou provádět je tím nejsilnějším faktorem/nástrojem, který má povrchová populace k dispozici pro urychlení tohoto procesu.

Čas meditace přesouváme na 4 pm GMT každou neděli, tak, abychom i lidem v Asii umožnili meditovat s námi. Tuto meditaci provádíme vždy v 4 pm GMT, což si můžete přepočítat na níže uvedených odkazech na vaše aktuální časové pásmo a roční období. PRO CZ/SK platí toto = v 18:00 letního času anebo 17:00 zimního času.

.

1. Použijte svoji vlastní techniku pro uvedení se do uvolněného stavu.

2. Vyjádřete svůj záměr zaměřit tuto meditaci jako nástroj pro urychlení procesu Vzestupu pro planetu Zemi a její obyvatele.

3. Vizualizujte si sloup Světla, který vychází z Centrálního Galaktického Slunce, pak prochází všemi body Světla v našem solárním systému a pak skrze vaše tělo do centra Země. Vizualizujte si druhý sloup Světla, jak vychází z centra Země, skrze vaše tělo a vzhůru k obloze ke všem bytostem Světla v našeho Solárním systému a naší Galaxii. Nyní sedíte ve dvou sloupech Světla, a Světlo proudí oběma směry současně. Tyto dva sloupy Světla ponechte aktivní po dobu několika minut.

4. A nyní si můžete toto Světlo vizualizovat jako duhový vír, rozšiřující se po celé Zemi a pak po celém Našem solárním systému, jak odstraňuje všechnu temnotu a anomálii, jak rozpouští Matrix a jak přináší štěstí, hojnost, mír a lásku všem bytostem v Našem solárním systému.

5. Vizualizujte si plné Odhalení a masivní uvolnění informací o mimozemské přítomnosti a o tajných vesmírných programech v hlavních masmédiích. Vizualizujte si vytvoření nového finančního systému, který slouží všem. Vizualizujte si první setkání s přátelskými mimozemskými rasami. Vizualizujte si, jak dochází k Události, která konečně osvobozuje Zemi.

České video:
https://www.youtube.com/watch?v=KWLEejkuQzw
.

Slovenské video:
https://www.youtube.com/watch?v=JIm7KMg_ZCs
.
.
.
http://poutnicicasem.blog.cz/1706/tydenni-meditace-vzestupu-prosim-o-rozeslani-tydenni-meditace-vzestupu

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya