ENERGIE ČAKER A SÍLA PŘITAŽLIVOSTI

8. července 2017 v 12:45 |  AKTUALIZOVÁNO
Čakry jsou jemnohmotná energetická centra, dá se říct smyslové orgány naší duše. Leží na hranici mezi fyzickým tělem a jemnohmotným tělem, které ho obklopuje. Představují určitou bránu pro energie, které pronikají z venku do naší aury, nebo naopak vyzařují z nás ven.
Máme více takových energetických center, ale ty nejdůležitější jsou hlavní čakry, kterých je sedm a nacházejí se podél vertikální osy těla. Správně fungující čakra do sebe nasává energie, transformuje je, a hned je předává dál na patřičná místa v organizmu. Jestliže je čakra blokovaná, je i tok energie v lidském těle omezený. Čakra pak nemůže žádné energie přijímat nebo jen v omezeném množství.Čakry neustále vyzařují a nasávají energii. Pokud se necháváme pohltit negativními myšlenkami, zanesou se temnou energií a nemohou dostatečně plnit svoji funkci. Znečištěnými čakrami nemůže energie volně proudit, a vy se proto budete cítit unavení a nevyrovnaní, nemocní. Každá z čaker v součinnosti s meridiány ovlivňuje nejen naši psychiku, ale i činnost našich vnitřních orgánů. Můžete tak také přijít o některé psychické schopnosti, na které jste byli zvyklí.
Každé téma, jehož se vaše myšlenky mohou týkat, souvisí s určitou čakrou.Většina z nás se však občas neubrání starostem a nedůvěře v běh života. Strach pak negativně ovlivňuje čakru, jíž se dané téma týká. Stav čaker významně ovlivňuje i naše intuitivní schopnosti - a také se to projevuje v mezilidkých vztazích:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya