film - TAKOVÁ NÁDHERNÁ POHÁDKA , POSELSTVÍ ZE SRDCE SVĚTA: VAROVÁNÍ STARŠÍHO BRATRA

30. července 2017 v 18:22 |  filmy
TAKOVÁ NÁDHERNÁ POHÁDKA české titulky
Bella je osobitá bytost plná nevyzpytatelných a povětšinou nepředvídatelných životních událostí. Je podivínka žijící ve svém samotářském světě a snící o tom, že jednou napíše pohádkovou knihu pro děti. Je až neuvěřitelně pedantsky pořádná, což se však nedá říct o její vzájemné interakci s přírodou, čehož důkazem je její bezútěšně zpustošená zahrada, jejíž společný plot sdílí s divně výstředním starcem Alfredem. Ten zaměstnává kuchaře Vernona a protože si ho Alfred patřičně neváží, Vernon to jednoho dne zabalí a přejde na druhou stranu plotu. A tyto tři postavičky se zvláštními osudy a příběhy spojí právě zanedbaná zahrada slečny Belly, kvůli které hrozí okamžité vypovězení nájemní smlouvy. (Sochoking)
.

.
POSELSTVÍ ZE SRDCE SVĚTA: VAROVÁNÍ STARŠÍHO BRATRA
.
Slavný film Alana Ereiry v produkci BBC z roku 1992 o domorodém lidu Kogi, který žije na hoře Sierra Nevada v Kolumbii a který je díky své přírodní izolaci poslední předkolumbovskou civilizací na Zemi.
.

.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya