INTERVIEW S MIMOZEMŠŤANEM

24. července 2017 v 10:27 |  různé, k zamyšlení
CITACE:
Tuto knihu věnuji všem Nesmrtelným Duchovním Bytostem, ať se vnímají jako takové nebo ne. Knihu zvlášť věnuji moudrosti, odvaze i celistvosti těch Velikých Bytostí, které v různých ztělesněních mnohokrát v minulosti, přítomnosti i budoucnosti, probudili a budou probouzet, nesli a ponesou Oheň Pravdy do nejtemnějších koutů vesmíru.
Toto věnování je napsané nejen pro studium filosofických teorií a technologií, kterých dosáhly zmíněné bytosti, ale i pro objasnění jimi projevené a v dokumentech zachycené odvaze, kvůli tomu, abychom přijali jejich filosofii tváří v tvář převládající nevědomosti, otevřené nevraživosti a agresivnímu potlačení vládnoucí menšiny a mezigalaktických a planetárních politických, ekonomických a náboženských institucí, sloužících vlastním zájmům.
Celkem malý počet bytostí, které oplývají absolutní moudrostí a hrdinskou oddaností a těch, kteří se podělili o své pátrání, byli jediným efektivním prostředkem donucení k duchovnímu otroctví. Svoboda, komunikace, tvořivost, důvěra a pravda jsou pro všechny nesmrtelné duchovní bytosti v tomto vesmíru jejich dědictvím. Dobré příklady, které přinesli, jsou naším útočištěm a potravou. Osobní a pečlivé uplatňování jejich učení je naší zbraní proti zmenšující se spirále chaosu a zapomnění, která je i naším hmotným vesmírem.
- Lawrence R. Spencer -
.
. . . . . .
.
Kniha seznamuje se zajímavým a nevšedním náhledem na lidskou rasu. Snaží se přiblížit čtenáři současnou situaci, ve které se lidstvo nachází. Kniha otevírá nové pohledy a rozšiřuje obzor a pochopení toho, že nejsme středem veškeré existence. Jistě si mnozí řeknou "to je ale zajímavé sci-fi". Ale co když je to opravdu tak, jak je zde napsané? Co je potom doopravdy podstatné a důležité? Přemýšlejme...
Ke stažení.
.

.
http://poutnicicasem.blog.cz/1707/interview-s-mimozemstanem
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya