TAJEMSTVÍ REIKI

27. července 2017 v 10:36 |  různé, k zamyšlení
Naprosto souzním s obsahem článku. Taky jsem kdysi procházela touto cestou. Všechny manuály, většinu získaných informací jsem dávno odložila ( a věřte, že se mi ulevilo ).
Začala jsem, no skoro od začátku, a bez Mistrů reiki. Musím však poctivě dodat, že jeden z mých učitelů byl v pozitivním smyslu výjimečný.
A taky jsem šla a jdu svojí vlastní cestou. Před roky jsem se očistila od všech symbolů a většiny informací z mnohastupňových kurzů různých systémů reiki ( včetně stupně Mistr učitel ), abych pod povrchem našla co jsem hledala, po čem jsem podvědomě toužila. Chce to vytrvat, studovat a trpělivě hledat další a další cesty - což není problém když tím žijete. A chce to praktikovat, hledat souvislosti kde byste je nečekali a opravdu dobře znát jemnohmotný energetický systém člověka, samozřejmě i fyzický. A objevíte při práci s čchi mnohem víc vrstev, možností než byste vůbec původně čekali.
.
*
"Žádné hranice neexistují. Jsou jen ve tvé hlavě. Co tě napadne s reiki udělat, to udělej a uvidíš zda to jde"

1. CITACE Z NÁSLEDUJÍCÍHO ČLÁNKU:
K tomuto článku jsem se odhodlala až na základě nakupení se zvláštních setkání. Byla to setkání s lidmi, kteří měli nejen základní reiki, ale byli i mistry, či mistry učiteli. Když jsme, většinou náhodně, narazili na jejich základní neznalosti této metody, začalo mi docházet, jak zlé to u nás s reiki je. Ale popořádku.....
.
2. CITACE:
Věřím, že jsem mnohým zvedla mandle. V mém životě bylo hodně věcí, které jsem nedokázala strávit a které mě rozčílily. Jenže pak to ve mně vrtalo, já je prozkoumala a mnohdy se stalo, že jsem svůj názor přehodnotila a uznala svůj omyl. Možná to můžete také zkusit. Už to, že jste dočetli až sem, něco znamená.
Článek jsem psala, ale hlavně pro ty, kteří neměli štěstí na svého mistra a ani je nenapadlo pátrat po pravdivosti, či přesnosti věcí, které byly předány zdánlivou autoritou. Mnozí takoví u mě v minulosti nalezli poklad hlavně v množství informací, na co všechno a jak snadno, lze reiki používat a stát se tak svobodnou bytostí, která skutečně mění svou realitu, svůj osud. Možná, že tento článek pomůže podobně i vám.
*
pokračování článku:

.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya