Jeden ze systémů harmonizace celého těla

12. srpna 2017 v 18:00
Převzaro ze sesterského blogu:
.

Co vlastně víme o svých rukou?
Co člověk v prvopočátcích svého vývoje vlastnil, byly právě - ale nejen - ruce. Nástroje síly. Ruce jsou považovány za nejvíce duchovní část těla. Mohou objímat, pohladit ale i uhodit. Rukama můžeme uvolnit spoustu láskyplné energie - když například s láskou hladíme dítě nebo opravdu od srdce někoho přítele. Léčitelé dokáží rukama léčit. Ruce přikládáme automaticky na místa na těle, kde pociťujeme bolest. Prozrazují dost i o našem charakteru. Pokud vám někdo podá ruku a jeho stisk je mdlý, učiníme si o něm přibližnou představu, stejně tak pokud je stisk ruky pevný, rázný, upřímný, studený, zpocený a podobně.
Energii kterou přijímáme do svého energetického systému přes temeno hlavy, proudí i přes ruce čehož užívají léčitelé k předávání energie oslabeným jedincům. Těm, u kterých došlo k blokaci energie KI nebo ČCHI chcete -li, a tudíž onemocněli. Važme si svých rukou i v tomto směru.

Jednotlivé prsty jsou zasvěceny božské moudrosti:
pokračování:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya