VOLBY .... čtení z kvantového pole

22. října 2017 v 19:28 |  vývoj vědomí
Je hodně Čechů zklamáno výsledky našich voleb ? U mnohých Čechů to může být zase naopak. Následující článek může aspoň částečně zahojit zklamanou skupinu voličů. Je to moudře myšlený článek, a pravdivý. Přesně takhle to opravdu funguje. Čemu nejvíce věnujeme pozornost, to posílíme, a ne onaopak. Chceme posílit kampaně kterými nás naše mainstreemová média vláčí anebo naopak ? Nemusíme je přece sledovat, ani poslouchat a dokonce ani číst. Nevěnovat jim vědomě pozornost a tím je neposilovat. Měli bychom si vždy v klidu udělat vlastní názor - ne jejich. Zůstat v klidu a svém vnitřním tichu a pak jít v klidu volit.
.
Dá se na to jít přes svůj duchovní posun a růst. Máme vždy na vybranou. Pozdě není nikdy. Zvlášť v dnešní době, kdy se tolik lidí vědomě odpojuje ze systému a nechtějí být na něm závislí. Chtějí nezávislost v různých směrech. Jedním ze směrů mimo jiné je - nenechat se například před volbami masírovat a vláčet některými médii - i to k tomu patří. Článek momentálně možná zaujme více výsledky voleb zklamané Čechy, ale obsahově je poplatný v širokém měřítku.
NEDOVOLTE, ABY ROZDÍLNÉ POLITICKÉ NÁZORY A VOLBA NEBO NEVOLBA VAŠICH ČLENŮ RODINY NEBO PŘÁTEL VÁM ZKAZILY VAŠE VZTAHY A PŘÁTELSTVÍ ♥ Anna.
.
............
.
Drazí Češi,

právě zažíváte jeden z nejšťastnějších dnů ve vaší historii. Vy ještě nevidíte ten dopad, ale bude opravdu velkolepý. Právě dnes jste okusili na vlastní kůži, jak vypadá, když něčemu, co nechcete věnujete velké množství energie. A pokud věnujete energii čemukoliv, tak to zkrátka podporujete. Nechtěli jste Babiše a nechtěli jste ho tak dlouho, až vyhrál volby s náskokem, který je opravdu úctyhodný.
Berte to jako minulost, protože to už změnit nemůžete, ale můžete změnit pouze sami sebe. Ti, kteří chápou, tak s tím možná již začali a učí to další a další. Ti, kteří ještě nepochopili a tudíž nepřevzali svoji zodpovědnost, musí zkrátka protrpět tu křivdu, že došlo k něčemu, co nechtějí a po lítosti, pocitu bezmoci, křivdy a dalších nesmyslných pocitů pochopíte, že stejně můžete pouze změnit svůj postoj k dané situaci.
Jestliže je teď někdo rozzlobený na výsledky vašich voleb, tak se může ve skutečnosti hněvat pouze sám na sebe, protože na nic jiného v tomto světě nemá ve skutečnosti dosah. Už to chápete?

Přestaňte se už litovat, ukončete bolestné výkřiky a co víc, ukončete neustálé urážky nových, či staronových politických špiček. K ničemu to nevede a uvědomte si, že vaši předkové vám nechali úžasné bohatství. Nikoliv zlato, drahé kamení, či peníze, ale naprosto čistou karmu a teď máte možnost ji realizovat. A věřte, že to nezáleží na politicích, ale na každém z vás. Jestliže to myslíte váženě se svým vlastenectvím, tak začněte opravdu u sebe, protože máte neomezenou sílu ovlivnit chod celého Vesmíru, ale nikoliv, že si sednete a budete čarovat, nýbrž svým růstem.
Ano, svým duchovním růstem a pokud se vám to podaří, tak budete opět na vrcholu dění, nikoliv ekonomického, politického, ale především duchovního, které utváří nový svět v jeho vyšších vibracích. Může se vám to zdát potrhlé a dokonce nesmyslné, vše je však na vás, protože Vesmír nemá jinou sílu, jak vám pomoci, než přes symboly, rady, informace a pokud jich nevyužijete, tak jste se rozhodli předat svoji zodpovědnost do rukou někoho jiného.
Hledejte, vzdělávejte se, rozvíjejte svého DUCHA, protože to je dnes třeba více, než kdy jindy a vy, kteří chcete v mnoha ohledech referendum si můžete i tento způsob přirovnat k referendu, neboť záleží na každém jednotlivci. Ale nejde o pouhé hození hlasu do nějaké nádoby, nýbrž o rozhodnutí k vlastnímu posunu. A posunout se můžete pouze na základě vlastního rozhodnutí a následně vlastní práce. Jestliže to dokážete a budete k duchovnímu růstu inspirovat své okolí, automaticky bude narůstat energetické pole vašeho národa a vše se bude měnit.
Buďte trpěliví, neočekávejte výsledek ihned, ale dbejte na pravidelnost. Snažte se do svého života a vzdělávání vnést strukturu, která je důležitá pro vytvoření návyku. Stane-li se váš duchovní růst vaším návykem, stanete se zároveň vy bytostmi, které budou rychleji navyšovat své vibrace a změny, ke kterým dojde tak, jako tak se urychlí. Uvědomujte si, že vše, co se nyní děje, je pouze světská moc, ale vy moc dobře víte, že celý svět podléhá jemnohmotnému světu, který je primární, tak proč ty nenávistné a útočné výlevy po dnešních volbách. Pokud jste alespoň trochu vědomí, tak víte, že každý, tedy i ten negativní přenos energie posiluje danou situaci, věc, či osobu. A teď si odpovězte, co se děje díky vašemu bláznění.
Pusťte z hlavy volby, soustřeďte se sami na sebe a co vlastně ve vašem životě chcete vy. Projděte si své úspěchy i zkušenosti, které lemují váš život a zjistíte, že se máte ještě co učit. Tak přestaňte kritizovat politiky a začněte chválit sami sebe. Najděte v sobě opět tu čistou, láskyplnou a milující bytost. Pohlížejte na ostatní bytosti stejným způsobem a právě v tomto bodu měníte svět k lepšímu.
Jste absolutně nádherné a skvělé bytosti žijící v jakési amnézii k svému původu. Vzpomeňte si na to, co jste a jaké je vaše poslání zde na zemi. Nenechte se vtáhnout do světských politických rošád systému, který se vás snaží zotročit, ale chovejte se jako svobodné a milující bytosti.
Celý Vesmír vám věří a věřte, že nejste sami, protože jste velmi důležití pro další vývoj lidstva na planetě Zemi, milí Češi, spolu se Slováky.
Bůh s vámi.
Jiří Lexa
.
zdroj:
.

Bedřich Smetana: Má Vlast - Vltava (part 2)


.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 2. listopadu 2017 v 21:55 | Reagovat

Taky jsem si nedávno všimla, že čím víc se zajímám o politiku a čím víc se rozčiluju nad věcmi, co se v ní děje, tak se situace čím dál víc zhoršuje. Tak jsem se asi půlrok před volbama přestala o ní zajímat a dokonce jsem ani volit nebyla. Ne, že by to bylo nějak lepší, ale aspoň jsem víc v klidu. Je to osvobozující. Tak jako tenkrát, když jsem se přestala nervovat kvůli počasí. Teď se ještě stačí zbavit nenávisti k firmě, kde pracuju a budu šťastný člověk. :-D

2 poutnicicasem poutnicicasem | 3. listopadu 2017 v 9:51 | Reagovat

[1 PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ ☼ :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.