ANTONÍM BAUDYŠ mladší.

19. května 2018 v 19:24 |  různé, k zamyšlení
CITACE:
Dostal jsem od jednoho z čtenářů zde na YT dotaz: "Jak se to stane, že vzdělaný, duchovně orientovaný člověk, se stane hlásnou troubou dezinformačních proruských webů?" Od pana Martina Ivana, děkuji Vám za Váš dotaz.

ANTONÍN BAUDYŠ
Studoval teologii, filosofii a religionistiku ve Fribourgu, Mnichově a Praze. Poradenské astrologii se věnuje od roku 1996, od roku 1998 astrologii vyučoval do roku 2012. Vytvořil rozsáhlý videokurz astrologie, který navazuje na vědomosti získané od svého otce, ing. Baudyše a od autorské dvojice Sakoian & Acker. Od tradiční astrologie se posunul k astrologii psychologické. Jeho zájem patří vnitřnímu životu a zdravému životnímu stylu. Renomé si získal jako bloger týdeníku Respekt. Mluví anglicky, německy, španělsky a rusky. Se ženou a 3 dětmi se z Prahy odstěhoval do Šumperku v Olomouckém kraji.
.
V letech 19982007 přednášel v Kurzu tradiční astrologie společně s Antonínem Baudyšem st., Zdeňkem Bohuslavem a Richardem Stříbným. Je tvůrcem audiokurzu astrologie a zakladatelem astrologického serveru Astrolab.cz. V regresní terapii je žákem Andreje Dragomireckého a Patrika Balinta. Podílí se na znovuobjevení českého renesančního astrologa Cypriana Karáska ze Lvovic a jeho zapomenutého spisu De Iudicii nativitatum doctrina. Je zakladatelem a předsedou České astrologické asociace.

*

Dostal jsem od jednoho z čtenářů zde na YT dotaz: "Jak se to stane, že vzdělaný, duchovně orientovaný člověk, se stane hlásnou troubou dezinformačních proruských webů?" Od pana Martina Ivana, děkuji Vám za Váš dotaz. Tak jsem si řekl, že se dotazu pokusím aspoň z části postavit čelem. Říkám to, co si myslím, vycházím z toho, co vidím. Ale je tu ještě cosi jako preference, rozhodnutí pomáhat té straně, která je z mého pohledu bita:
.
Baudy a pomoc prostoru slovanského jazyka:
.

.
Antonín Baudyš :
Vstup Uranu do znamení Býka, 15. květen 2018 a dalších 7 let:
.
Antonín Baudyš :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.