ČESKÝ NÁROD - Promluvy andělů o České zemi

5. května 2018 v 17:41 |  Kde domov můj ?
Ze spisů Boženy Cibulkové
.....................................
...........................
.
Řekli andělé:
Nechť je slyšen i náš projev o České zemi, o jejím tajemstvím oblitém prostoru, který může vytvořit jen Bůh. Je složen ze sedmi existenčních vrstev jako dům o tolika podlažích. Mezi nimi je vsunuta fantasticky geniálně sestavená existenční sféra andělů, která však nemá trvalé prostorové zakotvení. Je nepředstavitelně lehce přenosná, přesunutelná jako zvláštní samostatný objekt či budova do určitého místa za pracovním, studijním či zcela služebním účelem......................

Tato sestava podivuhodné výlučnosti je mimořádným životním darem Boha Stvořitele zdánlivě malému prostoru, jemuž od počátku Země je určeno být místem, kde ve vrcholné a konečné fázi dějin spásy dojde k absolutní události. Bude to univerzální setkání se všech duchů božích, vesmírných, nebeských i zemských, podsvětních i z oblastí temných - s Bohem a Pánem života, který přijal jméno Kristus, aby se učinil blízkým, přístupným i nejmenšímu stvoření, kterému teprve budoucí vývojové dění dá velikost a význam. Setkání všech se všemi v podobách, v nichž se každý pohybuje na svém místě, stane se bez předchozího oznámení.
Místo, do poslední chvíle známé jako Česká země, Česká republika, ukáže se být nesmírným duchovním prostorem bez viditelných hranic. K zástupu na něm shromážděným připojí se lidstvo, a to ve stavu, v němž se nachází jako bytosti již dobré i dosud negativní i s názvem zlé. KONEC
.
Český národ - Ze spisů Boženy Cibulkové
© Božena Cibulková
(Poznámka Ludmily Kozáčkové: Božena Cibulková vnímala národ český a slovenský v mystickém spojení)
*
Moje poznámka:
Zveřejnila jsem zde jen několik kapitol ze spisu "Duchovní poslání České země " od Boženy Cibulkové". Chcete -li, a doporučuji vám to z celé své Duše, začněte jej číst od začátku, od kořenů historie našeho národa ne tak jak ji znáte z dějepisu. Ale od kořenů jeho duchovního původu. Celý spis paní Boženy Cibulkové "Duchovní poslání České země" začíná od Libuše. Tato postava není doložena pozemskými fakty, protože její původ není z hmotné říše světa. Její působnost vycházela z jiné oblasti existence, jež uniká pohledům toho, kdo se zrodí do hmotného světa. Je to sféra s nevymizelými znaky vytvoření všeho živého ze Světla jako první projevené látky života. Libuše a duchovní původ českého národa.

.
zpět na úvod seriálu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.